Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telepatia w pojęciu ogólnym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#31

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A to coś nowego, Panicz Osiris - pierwszy koryfeusz zabawy telepatycznej - takich rzeczy nie wie ? Ojj wstyd... wstyd...
  • 0

#32 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja już spasowałem, tylko emotikonka - w poprzednim poście - brzęczy za mnie szpadą. :drink:
  • 0

#33

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hmm tak czytałem te posty i wywnioskowałem taki wzór:
- ten temat to bełkot
- dlaczego?
-wiem dlaczego…..ale nie powiem
-dlaczego nie powiesz?
- bo sam poszukaj co będę ci mówił, ale wiem, a i tak nie powiem bo mi się nie chce….ale wiem :hmm:

Eh no koment :sux: .

Boże to chociaż powiedz w którym miejscu ten temat posiada błędy, lub po prostu przyznaj się że niewiesz :hmm: .
  • 0

#34 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Ladd18, daj spokój bo dyskusja (bezsensowna) znowu rozgorzeje. Dołączona grafika
Jest takie powiedzenie:

Mówił chłop do obrazu, a obraz do niego ani razu.

Miej szacunek dla prośby Tacity, i nie wszczynaj od nowa pustej dysputy. Dołączona grafika
  • 0

#35

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Faktycznie do niczego to nie prowadzi, trzeba wiedzieć kiedy dać sobie spokój bo i tak niczego się nie dowiem od tych "znawców" ;) .

Wracamy do tematu, jeśli ktoś coś wie ciekawego na temat zjawiska telepatii (i wyraża chęć podzielenia się tym z innymi) to niech piszę :) .
  • 0

#36

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ladd18, zapewne tu zapadnie głucha cisza, lub przeczytamy stwierdzenie, iż nasz poziom inteligencji, nie jest w stanie pojąć istoty rzeczy, więc trudno tu "fachowcom" tłumaczyć gawiedzi takie zawiłości, które przerastają poziom naszej percepcji.

NIe sorry, ale tłumaczyc Tobie, to jak malowanie sciany bez pedzla i farby..
http://www.paranorma...mp;#entry186217 Ile razy dawac ten link? Także Fenix coś naszkrobał..
  • 0

#37

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Telepatią na pewno posługiwałeś się już nie raz, ale aby robić to świadomie, i aby " działało' potrzeba ćwiczyć.
Zawsze zaczynamy od nauki koncentracji.
Jak mamy to już za sobą :) i zastaje już stwierdzić czy wolimy kontakt na poziomie św.astralnego czy mentalnego.
A może wolimy połączyć te poziomy wibracji.
Czyli wykorzystujemy obraz, uczucie ... razem. I teraz zostaje tylko :) DO DZIEŁA.
  • 0



#38

Paula_44.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do telepatii...


Ja często mam tak że ja o czymś myślę lub chcę coś powiedzieć to moja przyjaciółka mówi to w chwili gdy ja chcę to powiedzieć....
Wiele razy szłam z nią i nuciłam w myślach jakąś piosenkę to w pewnej chwili zaczynała ją śpiewać i zawsze trafiała w słowa.....

Chciałam do niej zadzwonić biorę telefon a ona dzwoni i odwrotnie.....



Czy to telepatia czy tylko wielokrotny zbieg okoliczności.? :o
  • 0

#39

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na Twoim miejscu od zadawania pytań przeszłabym do doświadczalnego sprawdzania.
  • 0



#40

Ekwador.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Zdaje mi się że też doświadczyłem czegoś co można właśnie nazwać telepatia. Ale zazwsze dzieje sie to w sposob nieswiadomy. Np. bardzo czesto o czymś pomysle zwiazanego z moja dziewczyna. I faktycznie tak sie dzieje. Przykłady wybrane z pamieci : Pomyślałem op jej tacie ktory z nia nie mieszka, za 10 minut sms ze wlasnie on chcialby mnie poznac mimo ze nigdy o nim nie rozmawialismy praktycznie. Pomyślelem o jej byłym chlopaku potem okazalo sie ze przypadkiem widziala sie z nim mniej wiecej w tym momencie. Nie spodziewanie zakuło mnie serce mimo ze mi to sie nie zdzarza nigdy. potem okazalo sie ze w tym momencie prawie ją potracił samochod... Gdy układa się nam dobrze czesto myślimy jednoczesnie o tym samym mimo ze dzieli nas odleglosc 50 km. Często jak nie piszemy (sms) dluzszy czas (u nas kilka kodzin to bardzo dlugo) bardzo czesto piszemy tego pierwszego esa jednoczesnie. Czesto odruchowo wycaigam telefon z kieszeni bez powodu i akorat przychodzi sms niespodziewan od niej. A dziś w nocy obudziłem się bez z zlym przeczuciem a po pół godziny dostaje od niej esa że miała coś w stylu Paraliżu sennego i przerazona nie może spać. Takich sytuacji bym mogł wymienić jeszcze kilkadziesiat mimo ze chodze z nia dwa miesiece. Zastanawiałem się nad tym tematem i zdaje mi się że umysły połączopne silna wiezia emocjonalna maja wieksza predyspozycje do nieswiadomej "komunikacji". Co o tym sądzicie czy możliwe że mam racje czy to zwykłe przeczucie które też nie wiadomo ską sie bierze.
  • 0

#41

Stevie Wonder.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem, czy był ten temat już czy też nie.

W każdym razie od jakiegoś czasu mam doświadczenia, które mnie zastanawiają, i nie jestem pewna, czy to naturalna ludzka umiejętnośc więc czy moglibyście odpisac czy zdarzyło się Wam coś podobnego?

Znam dwie osoby. Jedną z nich znam wyłącznie z internetu, drugą spotkałam naprawdę, ale zanim to nastąpiło również znałam ją tylko z internetu.

Jednego dnia, czułam dziwne dreszcze, które, że tak powiem wpływały na moje libido :mrgreen: poza tym nie mogłam uwolnic się od myśli by na jednym forum założyc temat pod tytułem "Co lubicie". Nigdy wcześniej nie czułam się w taki sposób i dziwiło mnie to, nie mogłam niemal wytrzymac sama ze sobą.

Okazało się, że mój znajomy z internetu zrobił coś, o czym nie wiedziałam. Patrzył na moje zdjęcie i przesyłał mi energię. Głupio się czuję pisząc o tym w ten sposób, brzmi to dla mnie trywialnie, ale on użył takich słów. Z dalszej rozmowy wynikło, że w tym samym mniej więcej czasie zastanawiał się... co lubię.

Druga historia dotyczy innej osoby, do której aktualnie żywię silne uczucia, mimo, że nie poznałam jej osobiście. Mianowicie czuję kiedy tamta osoba myśli o mnie. Wczoraj stało się coś dziwnego. Jednocześnie napisaliśmy do siebie sms niezależnie od siebie, żadne z nas o tym nie wiedziało, że je piszemy. Poczulam potrzebę podzielenia się z tamtą osobą pewnym niepokojącym zdarzeniem. Wysłałam swój sms i sekunde później dostałam sms tamtej osoby. Zapytałam jak to możliwe, że tak szybko odpisuje. Odpowiedziała, że wyczuła, że u mnie dzieje się coś niepokojącego. I rzeczywiście, tamta osoba w swoim sms pytała jak się czuję.

Trudno to wyjaśnic, ale ja wierzę w telepatię, kontakt pozazmysłowy czy jak to się nazywa. Prawdopodobnie wszyscy ludzie, a może i zwierzęta mają taką zdolnośc. Może zdarzyło się Wam myśliec o jakiejś osobie a ona nagle zadzwoniła? Odpowiedzcie.

P.S po spotkaniu z jedną z tych osób już nigdy nie nawiedziły mnie "dreszczyki" myślę, że dlatego że nie weszłam z nią w żadną głębszą relację ;)

Pozdrawiam.
  • 0

#42

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hm, nie wiem, czy to można nazwać telepatią, ale takie rzeczy zdarzają mi się bardzo często...

Ja często mam tak że ja o czymś myślę lub chcę coś powiedzieć to moja przyjaciółka mówi to w chwili gdy ja chcę to powiedzieć....
Wiele razy szłam z nią i nuciłam w myślach jakąś piosenkę to w pewnej chwili zaczynała ją śpiewać i zawsze trafiała w słowa.....

Chciałam do niej zadzwonić biorę telefon a ona dzwoni i odwrotnie.....


słucham radia, myślę o piosence - w tym momencie spiker ją zapowiada
wstaję rano, myślę o np. filmie - wieczorem ktoś mi o nim opowiada
zastanawiam się nad jakimś problemem - ktoś proponuje mi dyskusję na ten temat
aaalbo najlepsze: chcę do kogoś zagadać, myślę o tym kimś a po pewnym czasie ta osoba się w końcu ze mną kontaktuje ;)
  • 0

#43

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mam tak samo. Z pewnym kumplem często gadam i gdy coś się zdarzy zawsze reagujemy tak samo. Myślimy dokładnie o tym samym i dokładnie to samo chcemy powiedzieć. Hmmm, chyba po prostu tak schematycznie myślimy i wyczuwamy siebie nawzajem i dlatego to tak wychodzi.

No ale z tymi piosenkami czy filmami to inna kwestia, ale przecież chyba każdy tak ma. Czasem kilka minut/sekund wcześniej myślę sobie, że zaraz kogoś spotkam. No i się sprawdza. Pamiętam jak raz spóźniłem się 15 do szkoły i sobie pomyślałem, że może jednego mojego kumpla po drodze spotkam, no i go spotkałem. (on prawie nigdy się nie spóźniał) Takich sytuacji było całe mnóstwo.
  • 0

#44

Cirilla.
  • Postów: 140
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ostatnio zauważyłam że kiedy mam np coś zrobić, to mama mówi mi zebym to zrobiła a ja odp: wiem bo miałam właśnie to zrobić i to jest bardzo często. Ja myślę mama mówi, albo na odwrót.

Może to dziwne ale jakieś 2-3 dni temu czytałam ten artykuł i tak sobie pomyślałam że skoro to tak działa :"to pewnie mój przyjaciel, który się nie odzywał m-c,napisze do mnie" było to o 23.50, tela nie miałm przy sobie a spać poszłam ok 2 w nocy i tak z ciekawości zajrzałam do tela a tam sms właśnie od niego (dodam że on jest z Świnoujścia a ja ok Bydzi.) idealnie o 23.50...

I co najdziwniejsze takie akcje zdarzały się u mnie często,kiedy coś nieświadomie sobie pomyślałam a to zaraz się to zdarzało, i mimo wszystko byłam tego świadoma,ale zauważyłam że aby to zadziałało to muszę włączyć podświadomość, nie mogę analizować tego co pomyślałam bo to tak jakbym zakłócała wysyłanie wiadomości...

Teraz na przestrzeni czasu przypominam sobie wiele takich sytuacji, ale jedną najbardziej bo była najmniej możliwa do zrealizowania:
Stałam na korytarzu w szkole (gimnazjum),oparta o ścianę, na przeciwko klasy gdzie miałam lekcje,zeszła się inna klasa pod salę i był tam taki chłopak. Rzutem na taśmę pomyślałam "taki ładny chłopak,pewnie nawet mnie nie zauważy" i powróciłam do swoich myśli związanych z lekcją itd.,nie analizowałam tego co pomyślałam,tak jakby zapomniała o tym. Stoję tak oparta o tą ścianę i patrzę naprzeciw siebie i w tej chwili idzie ten chłopak i się spojrzał tak przenikliwie na mnie że mnie aż zamurowało.

Teraz zaczełam wykorzystywać ten talent samouka, bo nigdy o tym nie czytałam, i gdy coś chcę od kogoś to myślę o tym podświadomie,naprawdę jest to trudne ale trzeba się skupić tylko i wyłącznie na tej myśli. Zdarza się, że mi to wychodzi ale i są takie sytuacje że nie udaję mi się to bo wiem kiedy coś mnie rozproszyło.
  • 0

#45

shanti.
  • Postów: 71
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

często tak się zdarza ze mną i moim chłopakiem ;) np: gdy ja wyjmuję telefon żeby napisać do niego sms, on dzwoni. albo on pisze.

także uwazam, że każdy ma taką umiejętność, ale została ona zagłuszona przez technologię. tak naprawdę nie potrzeba nam telefonów komórkowych, ale trochę wysiłku i pracy nad sobą. takie umiejętności powinne być rozwijane... tak myślę.

a chciałam zapytać, czy można czytać w taki sposób myśli drugiej osoby, jeśli ona tego nie chce? bo byłoby to dość obrzydliwe;/
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych