Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nibiru - planeta X


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#76

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W XXI wieku pomyliłem się
  • 0

#77

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ależ istnieje 911 w Nowym Yorku i jest to NYPD :P chieli zniszczyć policję nowojorską...no do czego to doszło...hahaha :)
  • 0

#78

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ależ istnieje 911 w Nowym Yorku i jest to NYPD :P chieli zniszczyć policję nowojorską...no do czego to doszło...hahaha :)

Kurde to nie jest tematem a wogóle jak Sumerowie mogli opuszczać atmosfere chyba jak szli do nieba ROFL
  • 0

#79

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kristobal ta wypowiedz z twojej strony nie byla ani na miejscu ani inteligenta jak na te Twoje 18+...

pisząc takie posty ukazujesz swoją [bez urazy] małą głupote. Zastanow sie jak Ty mialbys np 15,16,17 lat to nie czuł bys sie lekko urazony..., a to że trafiaja tu ludzie z mniejszym wiekem to niczyja wina i nikt im tego nie zabroni, wolne forum i każdy ma prawo brać udział w dyskusjach forumowych, musisz sie z tym pogodzić czlowieku...

a teraz zeby offtop. nie było

Tak sie zastanawiam.. skoro ta planeta jest podobno połową Ziemi to moze w jakims stopniu jest ona rozwinieta na podobienstwo naszej planety ;d. Ciekawe czy kiedys ktos tam dotrze...

Offtop usunięty - Ivellios
  • 0



#80

Hellboy.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak jak ktoś napisał ze gdy ona się zbliża do ziemi to na ziemi występują przebiegunowania. Więc musi mieć silne pole magnetyczne. Pisał ktoś też że gdy planeta się zbliżała do ziemi to kosmici przylatywali na naszą planetę.A teraz jest właśnie okres wielu obserwacji UFO. Może ona się do nas zbliża. Ale jeśli jest gdzieś za plutonem to my nie mamy się czego obawiać bo dotrze do nas za jakieś 100 lat. Może Ci kosmici chcą uratować nasze pokolenia przed tymi katastrofami??Dziwi mnie to ze jak ta planeta tak daleko oddala się od słońca to jakie na niej planują temperatury??Jak Ci ludzie na niej przeżywają??Musi być na niej ciemno ... Co o tym myślicie??
  • 0

#81

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

myślimy że może być to obiekt z małym księżycem, coś jak sytuacja Jowisz i jego księżyce, jak np. Europa, gdzie siły Jowisza działają na księżyc utrzymując w jego głębi wysoką temeraturę. Poza tym to co było nie do pomyślenia kilkadziesiąt lat temu jest odkrywane teraz, że życie rozwija się w niewyobrażalnie ekstremalnych warunkach. Ludzie jako rasa kierują się pychą, wychodząc z założenia że są najdoskonalszym tworem, ale nikt nie wpadł że może dosknalszym tworem byłaby ewolucja oparta na kwarcu zamiast na węglu, że może ewolucja idzie najłatwiejszą drogą. Na ziemi życie nie musiało ewoluować w ekstremalnych warunkach, było łatwiej. Poza tym kultura zachodnia z pogardą patrzy na wszelkie inne cywilizacje, egicpjanie mimo budowania piramid, co oczywiście doceniamy, nie stwierdzi nikt że byli wyżej rozwinięci od nas, majowie których cywilizacja była oparta na innych prawach niż nasza, została uznaną za gorszą i wybita w pień. Nasza zachodnia cywilizacja uzna rowój innej za wyższy tylko wtedy gdy ta druga będzie dysponowała lepszą bronią od naszej. Majowie nie dysponowali, Egipcjanie również, i mogli mieć nawet nawet latające kamienie, ale to wszystko się nie liczy, bo nie szli naszym schematem myślenia.
A wracając do wątku, na innych planetach może istnieć życie, możemy sobie z tego sprawy niezdawać jak ekstremalne może to być życie, jak inne od naszego, i oparte na innych prawach niż nasze. Kolejny przykład, uznanie że droga radiowa jest doskonała....jeszcze ze 100-200 lat temu gdybym się pojawił ze swoim telefonem byłby to niezły szok, i nikomu z uczonych nie wpadłoby do głowy że tak można. Zapewne jest tak samo teraz, nawet jeżeli nie istnieje żadne Niburu, to isntnieje mnóstwo planet, odkrywamy tylko giganty wielkością przekraczającą jowisza, ale skoro u nas przy odległym jowiszu kręci się Europa z oceanami wody, to nic nie stoi na przeszkodzie, by domniewywać że równie wielkie planety, w odległych ciemnych i zimnych zakamarkach kosmosu działają jak małe słońca dla swoich małych księżyców, a ewolucja organizmów mogłą pójść zupełnie innym torem, i ani nasłuch radiowy, ani obserwacje nie potwierdzą nam tego, dopóki nie zaczniemy dopuszczać do siebie myśli że może wcale nie jesteśmy najdkoskonalszą formą kreacji.
  • 0

#82

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ludzie jako rasa kierują się pychą, wychodząc z założenia że są najdoskonalszym tworem, ale nikt nie wpadł że może dosknalszym tworem

Ano, bo jesteśmy.

i mogli mieć nawet nawet latające kamienie

To ja chyba jakiś Annunak jestem, bo latające kamienie mam kiedy i gdzie tylko chcę. Uzyskuję je za pomocą hipermegaglutonorofluorkokwarkowej technoloogi: biorę kamień w dłoń i rzucam. Leeeci...

Nasza zachodnia cywilizacja uzna rowój innej za wyższy tylko wtedy gdy ta druga będzie dysponowała lepszą bronią od naszej.

To by było trochę za proste. Wszystkie kultury ludzkie w chwili obecnej mieszają się ze sobą w sposób zupełnie przypadkowy, i to nie na zasadzie: "Murzyn, mam Colta 9mm i teraz masz słuchać Madonny, jeść hamburgera i nie lubieć arabów za 9.11.01!"

Prawie wszystkie wojny ktore byly na planecie oni je spowodowali i co jeszcze ich bankierzy zawsze finansuja obie strony konfliktu.

Jacy ich bankierzy? Domyślam się o co Ci chodziło ale pisz jaśniej i tak aby Cię można było zrozumieć.

Millenium Bank, LOL.


To forum jest bardziej jednym wielkim kabaretem :)
  • 0



#83

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Polscy licealiście odkryli w tegorocznych kampaniach programu "International Asteroid Search Campaign" już dziewięć asteroid. To jednak nie koniec sukcesów uczniów polskich szkół - o kolejnym odkryciu planetoidy poinformował portal Astronomia.pl. Tym razem asteroidę znalazły uczennice gimnazjum w Toruniu, które stały się w ten sposób najmłodszymi odkrywczyniami asteroid w Polsce.

PAP

No cóż ci od teorii spiskowych mają sporo kasy aby opłacić milczenie milionów astronomów amatorów na całym świecie o Nibiru :mrgreen:
  • 0



#84

anunaki.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra, ja mam pomysł na kilka innych pytań bardziej istotnych, zakładamy, że planeta x istnieje a sumerowie nie najarali się opium, pytania brzmią:

1. dlaczego rasa kosmitów utrzymuje nas przy życiu, zakładając ze nas stworzyli do pozuskiwania minerałów, złota, jaki jest cel naszej dalszej egzystencji
2. obca rasa wymyśliła wszystkie religie, chrześcijaństwo, buddyzm, islam aby nas kontrolować, teraz wystarczy ze stworza genetycznie jezusa a juz kilka setki milionów bedzie im służyć jak pieski
3. to i tak nie odpowiada na pytanie co jest po śmierci, anunaki tez umierają może zyją mnożnik 3600 lat dłużej ale umierają w co oni wierzą, gdzie idą po smierci
4. oni tez mają swoja hierarchie, kto nimi rzadzi
5. moze wygladaja jak gady to by tłumaczyło jak żyją na tej planecie zimnej a raz piekielnie ciepłej juz lovecraft pisał o stworach z oceanów którzy handluja z nami dajac nam za złoto odfitośc natury, necronomicon to prawdopodobnie książka kucharska obcych o potrawach z ludzi,
5. co mozemy zrobic, umrzec albo być niewolnikami, walka nie wchodzi w gre nie mamy szans,
6. iluminati to nie mit to fakt, ale czy ta organizacja oddaliła sie od obcej rasy to pewnie domysł
7. człowiek wykorzystuje około 10 % możliwości mózgu, dlaczego, nigdy nie wykorzystywał pozostałych procent, jesli to ewolucja poco dała nam zbedne mozliwości, ja twierdze ze zostaliśmy ograniczeni, tak jak motor ma ogranicznik predkości aby nie jezdzić za szybko, to forma kontroli bo ludzie jakby tylko mogli kazda obca rase by sobie podporzadkowali, badz zabili, ale ta blokade mozna zdjąc, przeciez magia istnieje, ludzie potrafili latać według wielu dawnych tekstów, wskrzeszać ,
8. czy ta obca rasa da niektórym szanse na bycie na równych prawach, jednostka wybitnym, o ponad ludzkich zdolnościach, a moze sam człowiek moze zmienic sie w gada na zasadzie ewolucji
9 dlaczego to całe zagadnienie byłoby tajemnicą, ps google kupiło youtube google firma amerykańska jezeli 21.12.2012 ma byc koniec to zablokuja czesc filmików o nibiru a jakos dalej mozna je ogladać, moze mamy blokade aby w to nie wierzyć, ale ja wierze badz tez dopuszczam mozliwośc to co jestem wybrany czy moze bublem zepsułem sie nie sa w stanie mnie kontrolować jak wykolejony pociąg

pozdrawiam a tak na marginesie skad wiadomo ze ostanie spotkanie było w 200 r. i co 3600 lat moze walneli sie moze to przyblizenie a tak naprawde to co 3657 te 57 lat sprawi ze cześc z nas tego nie dozyje

ps 2 sorry za orty ale to nie forum miłośników poprawnej polszczyzny
  • 0

#85

danielvlv.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

cytuje z poczatku forum:

"-445,000 lat temu - prowadzony przez Enki, syn Anu sprawia ze Annunaki laduja na Ziemi,
-3760 lat temu - Kish jest pierwsza stolica pod egidą Ninurty. W Nippurze zrobiono pierwszy kalendarz."

koniec cytatu...

Tu chyba jakis blad jest bo wychodzi na to, ze 440 000 lat po wyladowania Annunaki na Ziemi zrobiono pierwszy kalendarz...hehe:)
  • 0

#86

proxy11.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra, ja mam pomysł na kilka innych pytań bardziej istotnych, zakładamy, że planeta x istnieje a sumerowie nie najarali się opium, pytania brzmią:

Po pierwsze zapytki pismienictwa starozytnosci w tym Szumeru opisuja spojrzenie i wiedze danej cywilizacji. Do tej pory wiele z tych opisow bylo traktowanych jako mity, legendy do czasu az sie okazalo ze przedstawione tam infromacje porkywaja sie z odkrytymi ruinami miast albo z odkrytymi w XIX i XX wieku dalszymi planetami ukladu slonecznego. Jezeli chodzi o wplyw Annunaki (Nefilim) to okreslenie Nefilim oznacza ludzi rakiet co nietrudno sobie wyobrazic ze za jakis czas sami bedziemy mogli podrozowac po ukladzie slonecznym, czy tez bedziemy mogli przeprowadzac modyfikacje genetyczne.

Poniewaz dosc dokladnie przeczytalem ksiazki Sitchina, interesuje sie nauka i teologia postaram sie odpowiedziec na Twoje pytania

1. dlaczego rasa kosmitów utrzymuje nas przy życiu, zakładając ze nas stworzyli do pozuskiwania minerałów, złota, jaki jest cel naszej dalszej egzystencji

Nie mysl o kosmitach ale raczej jako o ludziach z innej cywilizacji. Jesli chodzi o cel naszej egzystencji to jest to pytanie egzystencjalne ktore sobie zadajesz niezaleznie od tego czy wierzysz w istnienie zycia poza Ziemia czy nie. Mysle ze jako ludzie mamy swoje cele zycia nieznalezne od innych ras. Natomiast czemu Nefilim pozostawili nas na Ziemi? Na to pytanie odpowiada dokladne zaznajomienie sie z tekstami sumeryjskimi. Otoz, nieznany Nefilim wyslannik nakazal pozostawienie ludzi na Ziemi. Nefilim postapili jedynie zgodnie ze swoja wiara wierzac ze nie moga ingerowac w pewne sfery co jest latwe do wyobrazenia patrzac na nas ludzi.

2. obca rasa wymyśliła wszystkie religie, chrześcijaństwo, buddyzm, islam aby nas kontrolować, teraz wystarczy ze stworza genetycznie jezusa a juz kilka setki milionów bedzie im służyć jak pieski

Powstawanie kultow jest rowniez wyjasnione. Mozna znalezc opis gdzie jedni Nefilim oburzaja sie na drugich ze Ci zaczeli obnosic sie mianem Bogow wobec ludzi. Natomiast sami Nefilim mieli rowniez swoja wiare, bali sie, eksperymentowali, spotykali sie ze zjawiskiem wyslannika - Aniola od niewiadomo kogo, ze zjawiskiem objawienia.


3. to i tak nie odpowiada na pytanie co jest po śmierci, anunaki tez umierają może zyją mnożnik 3600 lat dłużej ale umierają w co oni wierzą, gdzie idą po smierci

Umieraja bo jest opisane starzenie sie Ninsurag, siostry Enkiego i Enlila. Natomiast Nefilim wierzyli w Stworce Wrzechrzeczy co jest wzmiankowe chyba w dwoch miejscach. Takze dokladnie to samo co my.

4. oni tez mają swoja hierarchie, kto nimi rzadzi

Z tekstow wynika ze rzady oparte byly o system "krolestwa" z naczelnym wladca na gorze, prawem stanowionym i rostrzyganiem sadow poprzez zbieranie rady waznych osobistosci, czyli nic takiego niezwyklego

5. moze wygladaja jak gady to by tłumaczyło jak żyją na tej planecie zimnej a raz piekielnie ciepłej juz lovecraft pisał o stworach z oceanów którzy handluja z nami dajac nam za złoto odfitośc natury, necronomicon to prawdopodobnie książka kucharska obcych o potrawach z ludzi,

masz bujna wyobraznie i mieszasz fikcje literacka z informacjami podanymi w dyskutowanych tekstach, w eposie Enki sa informacje na temat ojczystej planety Nefilim ale sa one malo dokladne i mozna tez zalozyc ze wcale Nefilim nie musieli przekazywac prawdy, natomiast ich cechy - sila, dlugosc zycia - dluzsze, sugeruja ciezsza planete od Ziemi i planete o dluzszym okresie obiegu oraz ciemniejsza, opisane jest jak slonce na ziemi ich razilo

5. co mozemy zrobic, umrzec albo być niewolnikami, walka nie wchodzi w gre nie mamy szans,

Tutaj bardzo upraszczasz, wiedza czy wiara moze uniemozliwiac zniewalanie slabszych przez silniejszych, jest wiele filozofii, w tym np. w Grecji byly rozne panstwa-miasta oparte na roznych koncepcjach i te cywilizacje istnialy przez wiele lat i wcale nie zawsze sila byla czynnikiem dominujacym wiec po prostu sam wyznajesz filozofie sily i dominacji ale jest wiele innych rozwiazan

6. iluminati to nie mit to fakt, ale czy ta organizacja oddaliła sie od obcej rasy to pewnie domysł

nie wiem czy to fakt ale dla mnie to jest wymysl, nawet jesli tak jest nie jestem w stanie tego sprawdzic ani potwierdzic a co dopiero snuc dalsze domysly

7. człowiek wykorzystuje około 10 % możliwości mózgu, dlaczego, nigdy nie wykorzystywał pozostałych procent, jesli to ewolucja poco dała nam zbedne mozliwości, ja twierdze ze zostaliśmy ograniczeni, tak jak motor ma ogranicznik predkości aby nie jezdzić za szybko, to forma kontroli bo ludzie jakby tylko mogli kazda obca rase by sobie podporzadkowali, badz zabili, ale ta blokade mozna zdjąc, przeciez magia istnieje, ludzie potrafili latać według wielu dawnych tekstów, wskrzeszać ,

ciekawa teoria, powiem Ci ze teksty sumeryskie opisuja tworzenie czlowieka i jak czlowiek otrzymal intelignecje, nie wszyscy Nefilim byli z tego zadowoleni!, ale jest tez opisane ze galezi dlugiego zycia czlowieka nie otrzymal, to co sugerujesz jest mozliwe ale bardziej odniosl bym sie do spraw duchowych, prekursor wspolczesnego czlowieka, byl istota zintegrowana z przyroda, po Nefilim odzieczylismy rzadze walki, dominacji co przeszkadza nam w rozwoju duchowym, mysle ze to nas bardziej ogranicza a nie swoiscie pojeta przez Ciebie inteligencja

8. czy ta obca rasa da niektórym szanse na bycie na równych prawach, jednostka wybitnym, o ponad ludzkich zdolnościach, a moze sam człowiek moze zmienic sie w gada na zasadzie ewolucji

praw nie definiuje jakas rasa ale sposob Twojego zycia, to jak patrzysz na swiat zalezy od Ciebie, powiem Ci ze ja tez marze o podrozach kosmicznych, o wiekszej wiedzy ale tu i teraz dane jest mi okreslona rzeczywistosc i w niej moge sie poruszac i rozwijac; natomiast co do ewolucji, jesli chodzi o mozliwosc przekazywania sobie czulosci, warunki zycia w srodowisku, co mozna wiazac z rozwojem duchowym (byt ksztaltuje swiadomosc) to raczej ssaki sa na wyzszym szczeblu rozwoju niz domniemane gady

9 dlaczego to całe zagadnienie byłoby tajemnicą, ps google kupiło youtube google firma amerykańska jezeli 21.12.2012 ma byc koniec to zablokuja czesc filmików o nibiru a jakos dalej mozna je ogladać, moze mamy blokade aby w to nie wierzyć, ale ja wierze badz tez dopuszczam mozliwośc to co jestem wybrany czy moze bublem zepsułem sie nie sa w stanie mnie kontrolować jak wykolejony pociąg

nie wiemy co sie stanie w 2012 roku, z uwagi na to ze kalendarz Majow jest kalendarzem periodycznym (okresowym) mozemy sie jedynie domyslac ze data konca ery kalendarza (koniec 5-tej ery, pocaztek 6-te ery) wiaze sie z jakims konkretnym zjawiskiem astronomicznym, nie wiemy jednak z jakim

pozdrawiam a tak na marginesie skad wiadomo ze ostanie spotkanie było w 200 r. i co 3600 lat moze walneli sie moze to przyblizenie a tak naprawde to co 3657 te 57 lat sprawi ze cześc z nas tego nie dozyje

masz racje, niewielka roznica w okresleniu daty spotkania z hipotetycznym cialem po wielu okresach moze dac roznice setek lat w jedna lub druga strone


ps 2 sorry za orty ale to nie forum miłośników poprawnej polszczyzny[/quote]

trzeba sie starac :)
  • 0

#87

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

7. człowiek wykorzystuje około 10 % możliwości mózgu, dlaczego, nigdy nie wykorzystywał pozostałych procent, jesli to ewolucja poco dała nam zbedne mozliwości, ja twierdze ze zostaliśmy ograniczeni, tak jak motor ma ogranicznik predkości aby nie jezdzić za szybko, to forma kontroli bo ludzie jakby tylko mogli kazda obca rase by sobie podporzadkowali, badz zabili, ale ta blokade mozna zdjąc, przeciez magia istnieje, ludzie potrafili latać według wielu dawnych tekstów, wskrzeszać ,



Człowiek wykorzystuje 100% swojego mózgu, natura nie pozwoliłaby na takie marnotrawstwo.
10% wykorzystuje ale na myślenie najprościej rzecz biorąc..jeśli używa więcej ma upośledzone inne cechy.
Zauważ, ze wśród cierpiących np. na autyzm jest dość wiele uzdolnionych osób, geniuszy w danej dziedzinie, lecz jakim kosztem..

Co do reszty : ekhm..
  • 0



#88

janvandall.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ej, czy to prawda ze na Nimburu X żyją jaszczuroludzie?


Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

#89

Inspring.
  • Postów: 169
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jasne że tak ! Jak można o tym nie wiedziec ?!





Przepraszam musiałem to napisac...

nie mam siły wymyślec niczego odkrywczego na tego typu pytanie..
  • 0

#90

Sprrite.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

oczywiście! razem z małą syrenką, elfami, nazistami i tresowanymi, cyrkowymi niedźwiedziami, a dowodzi nimi spiderman!


Takiego typu pytania mnie dobijają...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych