Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nibiru - planeta X


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#46

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jequon zgadzam się z tobą... chociaż co do światła... może ta planeta przelatuje przez kilka układów słonecznych podobnych do naszego... jeśli tam żyją ludzie to możemy się spodziewać że poproszą nas o to żebyśmy wraz z nimi zamieszkali na Nibru lub nas unicestwią... :aaa: ale to tylko moje przypuszczenia... Gorzej było by gdyby oni byli by nie podobni do ludzi (chodzi mi o jakieś mutanty)... wszystko mi się kojarzy z Gwiezdnymi Wrotami lub z Alien vs Predator...
  • 0

#47

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Spokojnie ... nawet Sitchin nie wymyślił takich finezji jak Alienowaci czy Predatorowaci mieszkańcy Nibiru ;)

Texty Sumeryjskie wspominają o jakichś tam krzyżówkach (hybrydach) ... lub "dziwnych figurkach" ale bez finezji...
  • 0



#48

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam pytanie - gdzie moge znaleść te teksty sumeryjskie (po polsku)... :)
  • 0

#49

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po polsku to raczej będzie ciężko coś znaleźć w Internecie. Zapraszam do jakiejś porządnej biblioteki z dużym księgozbiorem. :)

W języku angielskim natomiast jest już full wypas:
http://www-etcsl.orient.ox.ac.uk/#
http://ccat.sas.upen...s/aneMyths.html

Użytkownik +..... edytował ten post 30.04.2008 - 17:43

  • 0



#50

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mario_14 ... albo poszukasz w dziale "Starożytne Cywilizacje" - tam co nieco dawałem, lub kupisz książki ;)
  • 0



#51

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jequon zgadzam się z tobą... chociaż co do światła... może ta planeta przelatuje przez kilka układów słonecznych podobnych do naszego... jeśli tam żyją ludzie to możemy się spodziewać że poproszą nas o to żebyśmy wraz z nimi zamieszkali na Nibru lub nas unicestwią... :aaa: ale to tylko moje przypuszczenia... Gorzej było by gdyby oni byli by nie podobni do ludzi (chodzi mi o jakieś mutanty)... wszystko mi się kojarzy z Gwiezdnymi Wrotami lub z Alien vs Predator...


Drogi Mario_14 (lat?) proponuję zapoznanie się z wiedzą z podstaw astronomii- zobacz czym jest układ słoneczny , czy możliwe, żeby jakaś planeta krążyła sobie w naszym układzie a także w innych układach...itp Zobacz też gdzie znajduje się najbliższa gwiazda względem naszego Układu Słonecznego. . To miło że masz swoje przypuszczenia, ale mam nadzieję ,i nawet prośbę abyś takie przypuszczenia zostawiał dla siebie.
:wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:
  • 0

#52

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znalazłem ciekawą stronę niejakiego Andy'ego Lloyd'a twórcy bardzo ciekawej teorii o Planecie X oraz książki o tejże tematyce.
Kupa czytania i to niestety po angielsku.
Może ktoś biegły w tym temacie przełożyłby esencje całości na polski.

http://www.darkstar1.co.uk/
  • 0



#53 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Mógłby ktoś przetłumaczyć te stronki??
Trochę zrozumiałem ale to nie wystarczy by przetłumaczyć.
Jest trochę informacji odnośnie Nbiru. Dj..może Ty? ;)

Oblukajcie trochę.

http://www.zetatalk....ndex/zeta51.htm

http://www.zetatalk....dex/zeta145.htm

http://www.zetatalk....dex/zeta159.htm

http://www.zetatalk....dex/zeta200.htm
  • 0

#54

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy jest sens przytaczać informacje ze strony ludzi, co przybycie Nibiru przepowiadali na kilka lat temu. Do tego jeszcze wszędzie podają te swoje rewelacyjne zdjęcia, jakoby niedaleko Słońca widać było malutką plamkę będącą planetą X (ciekawe, że zawsze jest przy słońcu, nieważne gdzie akurat znajduje się w Układzie Słonecznym Ziemia...).
  • 0

#55 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie wiem czy jest sens przytaczać informacje ze strony ludzi, co przybycie Nibiru przepowiadali na kilka lat temu. Do tego jeszcze wszędzie podają te swoje rewelacyjne zdjęcia, jakoby niedaleko Słońca widać było malutką plamkę będącą planetą X (ciekawe, że zawsze jest przy słońcu, nieważne gdzie akurat znajduje się w Układzie Słonecznym Ziemia...).


tam nie tylko są zdjęcia słońca ,no ale nieważne.

Może jednak ktoś się skusi?
  • 0

#56

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Im wiecej tutaj czytam tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu:

Na paranormalnym wszystkie drogi prowadzą do spisku.

Ochłońcie trochę ludzie. Już z czystej logiki jak to może być że każdy kryje wszystko przed każdym. Pytam więc po raz kolejny, Po chol***?

Po co zawsze szukać jakichś spisków. Niby czemu nie mieliby powiedzieć oficjalnie że jest jeśliby ją odkryli. Bo co polecicie tam? Ktoś inny poleci? A nawet jeśli to co to zmieni. Jeśli tam jest i nie wiemy to wszystko działa tak samo jak jest i wiemy.

Słyszę często w takich sytuacjach argumenty w stylu, anarchia bunty i tym podobne. Tylko czemu niby. Co to zmienia. To prawda mogłoby sie zrobić głośno wszyscy by gadali ale po paru tygodniach wszystko wruciłoby do normy i wracało tylko na wieść o próbach wysłania na nią sondy, ale nie sądze żę z większą mocą niż na wieść o locie na marsa czy cokolwiek innego.
  • 0

#57

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W najnowszym NEXUSIE znajduje się text pod tytułem "Kod 'Tajne Omega' i 'Taśma Jezuitów' " - text na temat kulis odkrycia Planety X, która zbliża się do Układu Słonecznego + fragment wywiadu z wtajemniczonym w tę sprawę jezuitą, członkiem Watykańskiej Służby Wywiadowczej. Jest to text o działaniach dziennikarskich włoskiego niezależnego dziennikarza Cristoforo Barbato...

Jak przeczytam owy artykuł to podzielę się zawartymi tam informacjami (o ile jeszcze ich tutaj nie było...) :P
  • 0



#58

Chorus777.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

=' date='26 stycznia 2006, 20:57' post='557']
Dokładniej Ziemia niepowstała ze zderzenia z Nibiru lecz z jednym z jej księżyców (analizowałem to i czytałem książki o Sumerze).
Jak znajde to opisze wam powstanie Układu Słonecznego według Sumerów ...
Co do tego że naukowcy mówią o nowej planecie w naszym układzie itd. -> Nibiru ma tor swojej orbity dalece wykraczający poza nasz Układ ... w mitach SUmerów piszą żę wykracza do granic wszechświata (ale to zapewne metafora ;) ).

Wszelkie konkretne informacje sa po angielsku także trzeba by było to przetłumaczyc ... lub zacytowac książki (chyba drugie rozwiązanie będzie łatwiejsze... - zrobie to w swoim czasie).
[ Dodano: 2006-01-26, 21:54 ]
[i]Oto poczatek histori o Nibiru i jej mieszkancach Anunnaki, planecie ktora swoja podroz ku Ziemi ...
2041 p.n.e -Prowadzony przez Inanne, Amar-Sin tworzy koalicje krolow wschodu , tworza ekspedycje militarna nacelowana w Kanaan i Synaj. Abraham blokuje wyprawe przed bramakosmiczna.
2038 p.n.e -Shu-Sin zastepuje Amar-Sina na tronie Ur - imperium wygasa.
2029 p.n.e -Ibbi-Sin zastepuje Shu-Sina. Zachodnie prowincje przejmuje Marduk.
2024 p.n.e -Prowadzac swoich wyznawcow, Marduk rusza na Sumer, dokonuje samo koronacji w Babilonie. Walki przenosza sie do centralnej Mezopotami. Swiete ziemie Nippuru zostaje zbeszczeszczone. Enlil domaga sie zemsty na Marduku i Nabu; Enki przeciwstawia sie temu, ale jego syn Nergal staje po stronie Enlila.Nabu wraz z jego Kanaatyjskimi ludzmi przejmuje port kosmiczny Anunnaki, Anunnaki wyrazaja zgode na uzycie broni atomowej. Nergal i Ninurta niszcza totalnie miasta Kanaatyjskie i port kosmiczny.
[b]2023
p.n.e -Wiatr przenosi radioaktywne opady do Sumeru.Ludzie gina straszna smiercia, zwierzeta znikaja, woda jest zatruta pola uprawne staja sie pustynia . Sumer i jej wielka cywilizacja leza w ruinach.Swoje dziedzictwo przekazuje Abrahamowi , w wieku 100 lat Abraham na nastepce oglasza Izaka
EDIT:
Dodano do artykułów

Ciekawe, bardo ciekawe!

dj_cinex : Nie potrzeba cytować całości postów do których się odnosisz (poprawione do minimum).
AlienGrey: No ja to bym od razu ciachnął :D
  • 0

#59

mlight.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podziele sie z tym co ja wiem o planecie X czyli Nibiru. Jak wielu twierdzi jest to planeta, ale sztuczna o orbicie eliptyczney bioracej 3600 lat. W tej chwili jast kilkaset lat od powritu do naszego ukladu slonecznego. Podczas swojej egzystencji odwiedzala nasz uklad sloneczny kilkadziesiat razy. Istoty ktore zyja w tej planecie nazywaja sie annunaki i ich przywodca jest ich Bog Anu. Te istoty sa pochodzenia gadow rozmiaru 3-4 metrow wysokosci. Ich intelekt jest wysoki i maja magiczne dla nas sily. Film "Star Gate" jest na podobnej zasadzie. Przez kazdy przelot przez nasz uklad sloneczny te istoty mialy kontakt z Ziemia i pojawialy sie na planecie. Przedstawiali sie za bogow i trzymali wszystkich krotko. Podczas tego pobytu ustanawiali swoje rzady, struktury i niszczyli opozycje. Jednym z ich przedstawicieli byl bog Jahowa. Rzadzili ostra reka i strachem. Za wszelka cene chcieli utrzymac ziemianow za niewolnikow i nie chcieli rzadnego rozwoju. Gdy przy jednym z ponownych pobytow po kilku tysiacach lat niepobytu znalezli buntujaca sie w stosunku do nich ludzkosc zdecydowali sie prawie wszystko zniszczyc i zaczac od nowa. Rezultatem stala sie Biblijna powodz. Te istoty sa bardzo aroganckie i uwazaja sie za bogow. W ostatniej orbicie utworzyli na Ziemi grupe pod nazwa "Illuminate"-znaczy objasnieni. Ta grupa miala za zadanie kontynuacje ich kontroli i podboj calej planety. Pod kierunkiem Annunaki ziemscy czlonkowie tej "objasnionej" organizacji cierpliwie pracowali przez setki lat nad podbojem i kontrola planety. Ich arsenalem jest wladza (obejmowali glowne stanowiska we wszystkich rzadach akumulujac sile i bogactwo). Prawie wszystkie wojny ktore byly na planecie oni je spowodowali i co jeszcze ich bankierzy zawsze finansuja obie strony konfliktu. Tak ze nie ma znaczenia kto wygra, bo ta strona zawsze jest im winna. W ten sposob utrzymywali wladze. Wszystko szlo dobrze dopuki Annunaki zwrocily sie przeciwko tej grupie, gdy polaczyly sie grupa Galactic Federation (miedzyplanetrana organizacja dobra i wspolpracy) w roky 1996. W tym czasie Annunaki zrobili ta sama oferte dla "oswietlonych" ale ci tak byli zaawansowani podbojem ze zdecydowali sie kontynuowac bez ich pomocy. Mieli zamiar kompletnego podboju w roku 2000. Jak wiemy to sie nie stalo. Jednak oni pchali napszud. Zaplanowali zniszczenie 911 w New Yorku. To im troche pomoglo, ale nie bylo wystarczajaco. Nastepnym ruchem byla inwazja Iraku. Po Iraku mieli plany na 7 wiecej panstw w tym regjonie. Miedzy innymi Iran, Pakistan, Syria i inne. Wszedzie gdzie jest ropa i strategiczne pozycje. Jednak podczas ich calych podbojow maja opozycje. Opozycja sklada sie ludzi na ziemi wspolpracujacymi z osobnikami z Galactic Fereracji. Obecnie grupy oswietlonych sie rozpadaja, bo ich irracjinalne posuniecia odpychaja bylych zwolennikow. W tej chwili sa w rozpaczliwym stanie i nie wyglada ze wytrzymaja duzo dluzej. Miejmy nadzieje.

Przy okazji, slyszalem ze pas asteroidowy jest pozostaloscia planety Meldek, ktora jak Ziemia miala duzo wody i byla troche wieksza od Ziemi. Zniszczenie nastapilo podczas wojen miedzygalaktycznych. (Filmy Star Wars byly wytworzone na tej zasadzie)

Pozdrawiam,

M
  • 0

#60

link.
  • Postów: 51
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak na planecie X mogło się rozwiną życie , skoro jest tak daleko od słońca
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych