Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nibiru - planeta X


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#16

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Posłuchaj po co mam cokolwiek czytać. W pierwszym poscie mowa o tym że z Ziemią zderzyła sie Nibru, w drugim że Ziemia zderzyła się jednak z jednym z satelitów Nibru. Dla mnie to sprzeczność. Nie będę czytał Symerów bo nie ma wiarygodnych badań które tweirdzą ze te teksty są starsze niż Biblia
  • 0

#17

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No wiesz. Chiciałem zauważyć , że w każdym poście mówicie o niewiarygodności Biblii mówiąc ciagle "zrozum wreszcie ze Biblia jest niewiarygodna'. To wy macie jedną i słuszną rację.
  • 0

#18 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

teksty sumerow sa starsze z tego wzgledu ze cywylizacja sumerow upadla 2000 lat przed nasza era.Uparty jestes czy niedouczony?
  • 0

#19

pavloo.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nibru nie pojawi sie w 2012 tylko o wiele pozniej (nie pamietam dokladnej daty)ta informacje podal sam Sitchin poniewaz wiele zle poinformowanych ludzi kojarzylo pojawnienie sie Nibru z znnym juz rokiem 2012
  • 0

#20

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To wy macie jedną i słuszną rację.


bez przesady - my wlasnie powoli probujemy darzyc do prawdy...
mowimy ze ten tekst jest prawdziwy, ale nie musisz w to wierzyc
mowimy ze to co Jezus glosil ponad 2000lat temu to nie to samo czego dzis doswiadczysz w kosciele, ale w to tez nie musisz wierzyc ;)
tutaj podajemy rozne fakty i o nich rozmawiamy, sprawa drugorzedna jest czy w to wierzysz
  • 0

#21 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

no wlasnie....ale Ty zawsze mozesz Ktosiuf wybrac...My wybralismy ;)
  • 0

#22

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

on też wybrał, juz tu nie zagląda :P
  • 0



#23 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

moze pod innym pseudo? :lol :
  • 0

#24

Tengron.
  • Postów: 177
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niewiem co o tym sądzić.Wieże że coś będzie w 2012 ale z tymi przybyszami to raczej nie.Nibiru powinna już wiele razy być widoczna na ziemi i niespotkałem się z wieloma takimi zapiskami.
  • 0

#25 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Niewiem co o tym sądzić.Wieże że coś będzie w 2012 ale z tymi przybyszami to raczej nie.Nibiru powinna już wiele razy być widoczna na ziemi i niespotkałem się z wieloma takimi zapiskami.


nize dlatego ze byla ostatnim razem byla tysiacel lat temu? ;)
  • 0

#26

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Coś mi sie wydaje że to kółko w środku symbolu to jest planeta a te skrzydła to pierścienie (takie jak saturn)
Można też to na wiele sposobów zinterpretować, ale to mi jakoś od razu wpadło do głowy :smile:
  • 0



#27

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tengron napisał/a:
(...)Nibiru powinna już wiele razy być widoczna na ziemi i niespotkałem się z wieloma takimi zapiskami.


nize dlatego ze byla ostatnim razem byla tysiacel lat temu?  


Powinno być o niej mnóstwo zapisków. Kroniki historyczne z całego świata powinny o niej pisać. W końcu jeśli wywołała potop ok. 11 000 p.n.e, to była także 7 600 p.ne., 3 800 p.n.e. i 200 p.n.e. Szczególnie 200 p.n.e. to wyjątkowo niedawna data i dziw bierze, że nie ma z tego okresu o Nibiru nawet lakonicznej wzmianki.
  • 0



#28

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kto wie czy niem zapisków z przed 200r.p.n.e? Może ich poprostu nie znaleziono lub ludzie z tamtego okresu już na tyle się z tym faktem oswoili, że nie wspominali o tym.
  • 0



#29

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

na tyle się z tym faktem oswoili, że nie wspominali o tym


idac tym tokiem myslenia, my nie powinnismy wogole pisac nigdzie o ksiezycu itd. bo sie oswoilismy z nim.
  • 0

#30

Mały Czesiu.
  • Postów: 79
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobra ale co po tej katastrofie atomowej się stało z tymi anukami?!
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych