Skocz do zawartości


Zdjęcie

Borys - chłopiec z Marsa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

#31

Essen.
  • Postów: 74
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To wszystko mi przypomina serial Herosi...
  • 0

#32

arekbarca1.
  • Postów: 18
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Znam tego Borysa!!! gralem z nim w pilke!!!
  • 0

#33

Bielawa.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobry dzieciak ale jezeli naprawde opisana sytuacja miala miejsce (chodzi mi o to ze on zyje nie jest wymyslem) to dlaczego niema lub nie było zadnej wzmianki o nim w telewizji ?? :/
  • 0

#34

szum.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Człowieku telewizja kłamie! nie wiesz o tym?? Dlaczego co roku upamietniana jest katastrofa z 11 września, a o bombie atomowej ktora zabiła kilka razy więcej osób w Nagasaki nic nie wspominają. Dlaczego żaden kanał telewizyjny nie pokazał marszu o legalizacji marichuany w której uczestniczyło kilka tysięcy osób, a dzień wczesniej był marsz w którym uczestniczyło kilkaset osób i był on ogłaszany prawie na każdym kanale. Nigdy nie ukażą całej prawdy.
Pozdrawiam
  • 0

#35

Indigo.
  • Postów: 89
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja wierzę że te dziecko jest wyjątkowe , może być nawet kluczem do naszej przyszłości , dlaczego nie wziąć tej sprawy na poważnie , i zafundować dzieciakowi wycieczkę do Egiptu (dokładniej , do wspomnianego sfinksa) , opowiada nam on wszystko jedno po drugim , jeżeli nie wymyśla (w co wątpię) to naprawdę są to bardzo ważne informacje , wystarczy zaufać...
  • 0

#36

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no niedługo się dowiemy czy mówi prawde... według niego w 2009 ma być pierwsza wielka katastrofa kontynentów... pożyjemy zobaczymy ;]
  • 0

#37

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

/ tu jedna uwaga - nie sugerujcie się, że Mars to przecież wymarła planeta, bez życia... wiele wskazuje na to, że istnieją wszechświaty bliźniacze równoległe do naszego, w których Mars jest planetą pełną życia.

CO, POWIEDZ: CO wskazuje na te równoległe światy... Pewnie Borys podał dowody na te równoległe wszechświaty, w których Mars jest pełen życia.
"Bliżniacze równoległe". Bliźniacze, ale jednak tam na Marsie jest życie i biegają sobie tam Borysy, a w naszym wszechświecie nie.
No, śmiać i wyć z uciechy można patrząc na takie teksty.

Jej, capnął dzieciak browara z torby dorosłego, schlał się do upadłego i "Słuuuchaźźź sie mnie! Muźźźe wwwwmm cśśś powie-powiedzieć! Atenszon, atenszon pliz!"
  • 0



#38

AndiDVB.
  • Postów: 118
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

siemka

co do tych wymiarow mieszkancow marsa 7 metrowych to moze wlasnie sa owi wielcy bogowie zapisani w starych ksiegach

jesli oni maja 7 metrow wzrostu to musza miec wielkie pomieszczenia mieszkalne

a pamietacie te wielkie budowle pod powierzchnia marsa jakie wyskoczyly na zdjeciach w podczerwieni???


przypomnicie sobie jakie te budynki sa wielkie w koncu mieszkancy maja 7 metrow wzrostu
  • 0

#39 Gość_nick

Gość_nick.
  • Tematów: 0

Napisano

a ma może ktoś jakiś inny artykuł albo informację na jego temat
chodzi mi o powiązanie z polskim jasnowidzem filipkiem i datą 2009 , czy to po prostu ktoś "dokleił" mu plecy ??
pozdroo
  • 0

#40

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawy artykuł. Może, po dokładnym zbadaniu Sfinksa, uda się odkryć jego tajemnicę? Może pod powłoką Marsa, istnieje niezbadane życie? Może w 2009 roku, już nie będziemy żyli, z powodu globalnej katastrofy?

Nic nie jest wiadome ;) Mi się zdaje, że te artykuł, jest prawdą.. Choć, mogę nie mieć racji :aaa:

Pożyjemy, zobaczymy ;)
  • 0



#41

Ben3k.
  • Postów: 87
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ładna faza. Jak to czytałem, poczułem w środku, że to prawda.
Dziwne uczucie.
  • 0

#42

shoter.
  • Postów: 41
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może to ma związek z dziwnymi snami wiellu ludzi?

http://www.paranorma...?showtopic=6505" target="_blank">http://www.paranorma...?showtopic=6505.

Gdyby tylko powiedział jak straszna jest ta katstrofa -.-
  • 0

#43

Hellboy.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę że on nas może uratować...Ciekawy jestem tych ludzi na Marsie czemu nie chcą się z nami porozumieć??
  • 0

#44

PicsOnly.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę że on nas może uratować...Ciekawy jestem tych ludzi na Marsie czemu nie chcą się z nami porozumieć??


Może dlatego, że ich tam nie ma?
Boże... przeciez to, że na Marsie nie ma życia juz dawno udowodniono...ewentualnie jakies bakterie...Jak wogóle można wierzyc w pieprzenie jakis dzieci z wodogłowiem chyba Hellboyu ci na mózg padło. Jestes bardzo łatwowierny, ciekawe czy gdybym zamieścił 'super mądry' artykuł, że Ziemia jednak jest płaska, to czy byś mi uwierzył... Osobiście wolałbym przeczytac wywiad z jakims naukowcem, z dziedziny astronomii niż z jakims nawiedzonym dzieckiem z Lemurii ( LOL ) napewno byłby bardziej wiarygodny. Poszukujecie taniej sensacji?? Zajzyjcie do Faktu...

PS.
Strasznie denerwuje mnie otoczka roku 2012, związana z koncem świata.Szkoda ze nie zobacze waszych min w 2013 kiedy okaże się że nic się nie stało... no chyba że zrobcie sobie screena. Hahahahaha

Użytkownik PicsOnly edytował ten post 08.12.2007 - 09:13

  • 0

#45

Hellboy.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może dlatego, że ich tam nie ma? (...)



No dobra ale jak wyjaśnisz mi to ze na ziemi jest więcej takich dzieci??Wszystkie mówią podobnie. Nie chodzi ze wieże w to niewiadomo jak ale może być to prawda

edit by eru75
Nie cytujemy całych wypowiedzi, tylko fragment do którego chcemy się odwołać/skomentować.

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych