Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak powstało życie na Ziemi ... ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chciałbym abymyśmy sobie podyskutowali na ten temat ...

Jakie jest wasze zdanie na temat powstania życia na Ziemi (wszelakiego) wliczając w to przedewszystkim nas [ludzi] ?

Kto ... jak ... po co ... dlaczego nas stworzył ?

Czy macie odmienne zdanie co do stworzenia nas/świata przez Boga opisywanego w Religii itd. ?

Czy jest wśród was wyznawca teorii, że stworzyli nas "oni" ?



#2

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Im dluzej zyje tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze Biblia zostala zle zinterpretowana(bo jak wiadomo zostala spisywana przez dlugi okres i byla przekazywana z ust do ust) i wiele razy mogl ktos swiaomie albo i nie zagmtwac.Tym bardziej ze kiedys malo pojetni ludzie mogli interpretowac niektore zajwiska itp. na swoj sproszczony sposob. Tak naprawde ten kto chce analizujac Biblie moze sie doszukac wielu oznak wskazujacych na ingerencje obcych cywilizacji w nasz gatunek.. Wydaje mi sie ze ta planeta zostala skolonizowana przez inne rasy i to niejednokrotnie.. tylko teraz udalo nam sie przetrwac do tej pory.Jest wiele oznka naglego rozwoju ciwilizacji w dziejach ludzkosci... niektore teorie i informacje udaje nam sie dopiero teraz udowadniac. Samo nic sie nie zrobi. Natomiast zastanawiajace jest pytanie, po co do cholery mieli by to robic??

#3

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

... po co do cholery mieli by to robic??


Ja osobiście dużo czytałem o pierwszej cywilizacji na Ziemi (Sumerze) ...

I tam piszą , że ...

"Bogowie" (konkretniej inna cywilizacja [Anunaki itd.]) przybyli na Ziemie aby zbierać stąd minerały (konkretniej złoto itd.) bo były im potrzebne na ich macierzystej planecie (Nibiru - Marduk [słynna 12 planeta]) i stworzyli człowieka jako zwykłego robotnika aby zaczął wydobywać minerał za Bogów, którzy byli przemęczeni tą pracą (było ich za mało na Ziemi i mogli tu przybywać tylko na zasadzie wymiany tylko wtedy gdy ich planeta zbliżyła sie do ZIemi) ... według ich wierzeń planeta ta przybywa w rejony Ziemi co 3600 lat i o dziwo nastepne jej przybycie może być w rejonach 2012.

Wszelkie aspekty tej sprawy opisuje powoli w dziale "Sumer" ... zachęcam do analizy tej cywilizacji - ona mi odpowiedziała na wiele pytań na które Biblia niezna racjonalnej odpowiedzi ...

Od kultury Sumeru bierze sie dosłownie wszystko na ZIemi - oni czcili liczbe 12 - Nibiru (12 planeta) , 12 miesiecy (oni wprowadzili ten podzial), 12 znaków zodiaku itd. ale to już postaram sie opisać we właściwym dziale ...

I powiem tylko coś takiego ... analizy tej cywilizacji kończą sie tym iż wierze w tamte zapiski :(



#4

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest hipoteza że życie dostało się na naszą planete z jedną z tysięcu komet bombardujących kiedyś naszą planete.

#5

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jest hipoteza że życie dostało się na naszą planete z jedną z tysięcu komet bombardujących kiedyś naszą planete.


W to akurat niewierze :(



#6

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jest hipoteza że życie dostało się na naszą planete z jedną z tysięcu komet bombardujących kiedyś naszą planete.


Ta hipoteza jest wlasnie wymyslona przez ludzi ktorzy nie dopuszczaja do swiadomosci istnienia UFO :wink:

#7

FeiDei.
  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja czytalem ze czlowiek powstal jako mutant poniewaz najstarsze szczatki pochodza z terenu gdzie przed pojawieniem sie czlowieka mial wyboch zloz uranu

#8

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

=]W to akurat niewierze   :(


Dlaczego?

#9

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

=]W to akurat niewierze   :(


Dlaczego?


Moje zainteresowania przyczyniły sie do takiego stwierdzenia (czytanie/analizy itd.).

Ja nieukrywam, że jestem przy tym, że człowiek powstał na wskutek manipulacji genetycznych ... pomoc z zewnątrz itd. - mówiąc w skrócie.

Zacytuje tu słynne powiedzenie z wywiadu z Whitleyem Striberem:

"Ziemia to Farma"

(Możecie już zacząć uznawać mnie za "psychola" :( )



#10

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm... bardzo ciekawy temat. Jest jedna teoria że kosmici nas stworzyli... Ale to torche dziwne, czemu ONI nie odwiedzają nas oficjalnie ? tylko po cichaczu... jeśli by nas stworzyli to czemu nie chcą sie pojawić oficjalnie ?

[ Dodano: 2006-01-29, 15:00 ]
To mnie dziwi...

[ Dodano: 2006-01-29, 15:02 ]
A gdzie jest ta Urańta ?

#11

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hmm... bardzo ciekawy temat. Jest jedna teoria że kosmici nas stworzyli... Ale to torche dziwne, czemu ONI nie odwiedzają nas oficjalnie ? tylko po cichaczu... jeśli by nas stworzyli to czemu nie chcą sie pojawić oficjalnie ?


Poczekajmy do 2012 ... może akurat wtedy dojdzie do jakiegoś znaku ...
Może słynny "powrót Chrystusa" ... lub Nibiru :(



#12

FeiDei.
  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a moze poprostu sie nas wstydza

#13

wachos.
  • Postów: 71
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem, jak powstaliśmy... ale według mnie wielce możliwe, że przez manipulacje genetyczne. A co do Bibli, to jestem pewien, że jest źle interpretowana, albo przez nas, albo źle napisana(troche dużo powtórzeń ale kit :wink: ). Ale co tam jest inaczej niż w nauce to juz na oddzielny temat :D

#14

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja znalazłem fajną fotkę adekwatną do naszych rozważań :(
autor tego rysunku podziela chyba nasze poglądy :D http://tinpan.fortun...reation-800.jpg



#15

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

„Czy dobrze Was słyszę? Mówicie - Przecież nikt nas nie zjada. To było by barbarzyństwo. Jak bardzo wynaturzone istoty mogły by to robić? ? Nieeeee! Przecież są wyżej od nas rozwinięci!!!”


Bardzo fajnie to ujales (przyklad z krowa), az strach analizowac. Na pierwsza mysl przyszly mi eksperymenty "obcych" na ludziach, potem fakt iz czlowiek umiera (jego cialo) co tez moze byc skutkiem jakiegos dzialania istot wyzszych...




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych