Skocz do zawartości


Zdjęcie

Godzina 11:11


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
83 odpowiedzi w tym temacie

#16

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A jak dla mnie to nic nadzwyczajnego. Po prostu na tę godzinę zwracasz uwagę i podświadomie spoglądasz zegarek w odpowiednim czasie. Te "lęki" spowodowane są tym, że tłumaczysz sobie tę godzinę jako właśnie tą, w której ma coś się stać.
  • 0

#17

konikdz.
  • Postów: 34
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jakby to była inna godzina np. 13:28 to możnaby było uznać to za coś nadzwyczajnego ale 11:11? Cztery jedynki? Coś takiego sie poprostu rzuca w oczy i człowiek zapamiętuje że zobaczył taką ciekawą godzinę. Jak na mój gust widzisz tą godzinę równie często jak każdą inną jednak ze względu na jej orginalność zwracasz na nią uwagę. Też mam coś takiego - ale z godzina 20:12 , no co? Rok 2012 :lol

No jasne i z godzina 5: 33 też muszę wiązać coś ważnego bo ide do pracy prawie co dziennie :rotfl: . jak wychodze do pracy to patrzę na zegarek zeby sie nie spóżnic.To nie o to chodzi . :/

O takich godzinach było już na forum, poszukaj, to nie ma zupełnie związku z duchami. Moje koleżanki z kalsa mowia ze jak widzimy takie godziny to znaczy że ktos o nas myśli.

Zbik moze i było ale nic konkretnego nie zostało napisane . Moze cos wiesz na ten temat to sie udziel a nie pisz jak nie masz nic do powiedzenia :/
  • 0

#18

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

konikdz ja ci tylko delikatnie zasugerowałem dokładne poszukanie na forum, nie znam kazdego tematu na pamięc więc nie wiedziałem że informacje tam zawarte cię nie zadowolą. Stonuj troszke i mnie nie denerwuj.
  • 0

#19

konikdz.
  • Postów: 34
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

konikdz ja ci tylko delikatnie zasugerowałem dokładne poszukanie na forum, nie znam kazdego tematu na pamięc więc nie wiedziałem że informacje tam zawarte cię nie zadowolą. Stonuj troszke i mnie nie denerwuj.

sorki :) . szukałem ale nic nadzwyczajnego nie znalazłem godzina 11 : 11 , bardzo mnie ciekawi bo od pewnego czasu zadzwoni jakis tel. o tej gdz. i nikogo z drugiej strony nie ma , albo autobus mi ucieknie i jest akurat ta gdz. Nie zwracałem nigdy uwagi na godziny na zegarku , jaka jest to jest. Ale ta gdz właśnie ta 11:11 to juz mnie prześladuje . Czesto trafiam na ten czas w ktorym nawet nic ważnego sie nie wydazylo. Dowiedziałem się o tym filmie przez przypadek "11.11.The.Gate" i dopiero po tym filmie zacząłem się zagłebiac w tym kierunku , i chcę się dowiedzieć cos więcej niż tylko fikcja z tego filmu , a moze to nie jest taka fikcja tylko właśnie coś one znaczą. Moze faktycznie wybrani ludzie są Misjonarzami Światła lub Niosącymi Światło. Dopiero tutaj dowiedziałem sie ze w kalędarzu Majow ta gdz. jest zawarta. I wcale nie jest udowodnione ze Majowie o tej dacie 2012 . 21 grudnia gdz. 11:11 . myslą jak o końcu świata - to jest tylko interpretacja roznych naukowcow i ich hipoteza . Ale i tak myśle ze cos one oznaczaja tylko nie umiemy wyjaśnić dokładnie co . Ps. Zbik : Nie bądz taki nerw :ojej: spoko :) Pozdrawiam
  • 0

#20

Varg.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja codziennie trafiam na jakąś fajną godzine, tzn. 17:17, 22:22 czasem też na 11:11. Ale nie odbieram tego jako powodu do niepokoju :mrgreen:
  • 0

#21

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

moj kumpel bardzo czesto widzi liczbe "69" . wiem ze to jest pozycja seksualna ale on serio nie moze tego 'opanowa'. idziemy ulica a tu jedzie samochod i na blachach ma XXX 69 XXX . idziemy jakis kierunowskaz - jakas miejscowosc i 69! w sumie nie wiem co z tym jest. lecz czasami to mnie naprawde zastanawia
  • 0



#22

Ravandil.
  • Postów: 52
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh... ja od czasu kiedy obudziłem się o 05:05 po OOBE często widzę takie godziny;)
  • 0

#23

niewiat.
  • Postów: 26
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja mam tak że jak zobacze godzine 11.11 to następnego dnia mam pecha a gdy zobacze 22.22 to następnego dnia mam szczęście :]
  • 0

#24

konikdz.
  • Postów: 34
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

juz w niejednym temacie ta kwestia była poruszana. (chociazby tu: http://www.paranorma...t...7&hl=numery moze na następny raz "Szukaj" ? :) a ja bym radził raczej opisac te twoje "dziwne" przezycia z dzieciństwa. oczywiście jesli jest o czym opowiadac :)

Opisze pewnie tylko to będzie w innym dziale bo to troche nie na ten temat :]

A ja mam tak że jak zobacze godzine 11.11 to następnego dnia mam pecha a gdy zobacze 22.22 to następnego dnia mam szczęście :]

Właśnie ja mam podobnie tylko na następny dzień nie mam pecha tylko odczuwam jzkąs dziwną energie wokoł mojej osoby, mianowicie mam jakies sprzeczki w pracy lub coś się nie układa po mojej mysli i musze wkładać w prace więcej wysiłku. Jeszcze jedno, wczoraj miałem tak ze znowu w pracy widziałem 11:11 a dziśiaj uciąłem sie nozykiem do tapet, coś w tym musi być. :] pozdrawiam :) :)
  • 0

#25

Lasocki.
  • Postów: 176
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pociesze cię troche...
dowiedz się coś na temat „lightworkers”

Właśnie ja mam podobnie tylko na następny dzień nie mam pecha tylko odczuwam jzkąs dziwną energie wokoł mojej osoby


Dołączona grafika

Czas na... magię
„11:11 to moja ulubiona godzina - wyznaje Grzegorz Turnau. Pamiętam chwilę, kiedy zobaczyłem ją na moim pierwszym cyfrowym, otrzymanym od ojca zegarku. Niedawno dowiedziałem się o istnieniu osób, które przypisują tej godzinie właściwości magiczne. Ci, którzy zwracają na nią szczególną uwagę, obarczeni mają być misją kumulowania światła na naszej planecie. Po angielsku nazywają się „lightworkers”.
http://www.zdrowemia...ndex.php?art=18
  • 0

#26

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja mam taką pechową godzinę jest to 7:00 z powodu tego że codziennie rano muszę wstawać o 7 żeby iść do budy ale jakoś nie widzę w tym nic niezwykłego :) a co do tematu to nie wierze w jakieś szczególne godziny oprócz 3:00 z wiadomych powodów :wow:
  • 0

#27

konikdz.
  • Postów: 34
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystkim co wierzą w 11:11 :drink: . Bo więrzę w boga , ale wierzę w różne dziwne rzeczy które kiedyś się wyjaśnią :)
  • 0

#28

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś widziałem 2 razy dziennie liczbę 87 ;p
numer autobusu do szkoły. A przez poprzedni rok 2006. Dziwne :]
  • 0

#29

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Piotrek to naprawdę zdumiewające że jezdziłes do szkoly, ale jesli tam tak samo lałes wode jak tu na forum to obawiam sie o twoja cenzurke.
  • 0

#30

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak się zastanawiam i lekko niepokoję. Mówicie tutaj o ludziach zwanych lightworkers, czy istnieją tacy jakby nightworkers (czy tam darkworkers)? Czy oni też widują jakiegoś typu godziny? Czy nie jest to czasem 22:22 ? :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych