Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywoływanie duchów, życie po życiu ? Nie rozumiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#31

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ależ po tym co przeżyłem ja wierzę, oczywiście że wierzę. Tylko że ta wiara nie ma nic, a nic wspólnego z wiarą w Boga chrześcijańskiego.

Żyje, bo żyć warto. Wierzę, że człowiek posiada nieograniczone możliwości i staram się samodoskonalić. Wierzę także, że uczucia takie jak miłość, to coś więcej jak chemia i to dla nich żyje.
  • 0

#32

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeśli mówisz że żyjesz dla miłości to przecież, " Deus caritas est " a św. Augustyn przecież powiedział: "kochaj i rób co chcesz"

Bóg jest jeden!
  • 0

#33

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja uważam że Bóg to energia, która zapoczątkowała stworzenie świata, że to po prostu dobro. Wierzę w to i staram się postępować dobrze, jeśli okaże się że się myliłem i pójdę do "piekła", przyjmę tą decyzję bez wahania bo taki jest mój wybór. Na pewno jednak nie będę żałował, że nie uwierzyłem w Boga, który zsyła mnie na wieczne potępienie, tylko dlatego że w niego nie uwierzyłem.
  • 0

#34

psxman1 @ hedonist.fora.pl.
  • Postów: 68
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Siedze sobie przed komputerem i w tej chwili może ktoś mnie wywoływać jako osobe z poprzedniego wcielenia ?


Nie wiem jak to ma się do ducha ale można wywołac Cię nie tylko jako osobę z poprzedniego, ale równierz z tego wcielenia. Sam robiłem cos takiego i działa, znam to pod nazwą "Wywoływanie Podświadomości"
  • 0

#35

peyton777.
  • Postów: 147
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

psxman1 @ hedonist.fora.pl, może mógłbyś to opisac szerzej, bo mnie zaciekawiło ;)
  • 0

#36

psxman1 @ hedonist.fora.pl.
  • Postów: 68
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wolałbym nie wypowiadać się otwarcie na ten temat na forum ponieważ można zrobic krzywde osobie wywoływanej. Na temat wykanania mogę powiedziec tyle że można zadawac pytania na które mozna udzielić odpowiedzi tak lub nie, a odpowiedź dostaje się w postaci ruchu (wychyleniu się) książki w kierunku wskazówek zegara na "tak" i odwrotnie na odp. "nie"
Im bliżej znajduje się osoba wywoływana tym krócej wywołuje sie ja i wynik jest wyraźniejszy. Raz porządnie sie przestraszyłem kiedy wywołałem Siostrę kolegi która siedziała za ścianą a po pytaniu książka poskoczyła na ok. 5cm w góre i zrobiła obrót o 720 stopni

Sam nie wiem na czym to polega i byłbym wdzięczny jeśli ktoś wie w jaki sposob to funkcjonuje
  • 0

#37

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tylko nie mów że to ten numer z książeczką i kluczem.
  • 0

#38

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Berith Bóg nie ześle Cię na wiecznie potępienie tylko dlatego że w niego nie uwierzyłeś. Jeżeli będziesz dobrym człowiekiem i będziesz starał się nie czynić zła i będzie Ci się to udawać to Bóg nie ześle Cię na wieczne potępienie tylko dla tego że nie umiesz objąć swoim rozumem jego istnienia
( nie chcę cię tym ostatnim zdaniem obrazić jak by co ). Może kiedyś zmienisz zdanie i uwierzysz...
  • 0

#39

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ależ ja staram się objąć rozumem właśnie postać Boga chrześcijańskiego. Ma to być ktoś miłosierny, wszechmocny, posiadający absolutną władzę nad nami. Skoro tak, to dlaczego na świecie panuje tyle zła? Bo Szatan z nim konkuruje? Podobno Bóg jest znacznie potężniejszy, więc co? Wkurzył się na ludzi i pozwala na to, aby się zabijali? Zrozum - nie chcę wierzyć w takiego Boga.
  • 0

#40

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zło na świecie istnieje wyłącznie z winy a właściwe z woli człowieka. Przez wypowiedzenie posłuszeństwa Bogu, stał się człowiek siewcą zła i w zaślepieniu nie dostrzega przyczyny i nie dopuszcza do serca tego, który może go z tej dramatycznej sytuacji wyratować.
  • 0



#41

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No przecież Bóg jest wszechmocny, więc jeśli by chciał to by mógł nam pomóc, bo najczęściej to właśnie Ci wierzący i niewinni cierpią. Dlaczego więc ignoruje On cierpienie ludzi?
  • 0

#42

psxman1 @ hedonist.fora.pl.
  • Postów: 68
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko nie mów że to ten numer z książeczką i kluczem.


Tak Książeczka + klucz + sznurówka

Berith jeśli tez kiedys probowałes tego to czy mogłbys mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie to działa zakładając że nikt nie kręci specjalnie, co wogole się wtedy wywołuje??
  • 0

#43

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To na żadnej zasadzie nie działa. Stary dobry numer na straszenie nastolatków. Daj sobie z tym spokój - na tym forum można znaleźć już dużo lepszy sposób na wywoływanie duchów.

Ten sposób to zwykłe poplątanie się pogańskich wierzeń z katolicyzmem.
  • 0

#44

psxman1 @ hedonist.fora.pl.
  • Postów: 68
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc to tylko bajer. Mam zbyt małe doświadczenie żeby to oceniać, ale jak pisałem książeczka raz podskoczyła i zrobiła obrót o 720 stopni, ale skoro nie ma żadnych podstaw żeby uważac to za prawdę to kończe ten temat, Dzięki.
  • 0

#45

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Berith Bóg dał nam wolną wolę więc od człowieka zależy czy będzie zły czy dobry bo tak to byś wykonywał polecenia i był niewolnikiem a jesteś człowiekiem wolnym, prawda że Pan mógłby jednym słowem zabić wszystkich złych ludzi ale nie robi tego bo jest

miłosierny


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych