Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny przypadek z obrazkiem komunijnym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

Do stanu alfa poprzez relaksację i koncntrację.

Skoncentrowac sie możesz na liczeniu oddechów, a zrelaksowac np za pomocą treningu relaksacyjnego DR Jacobsona (format mp3 - przewodnik mowi, co nalezy robic)

#17

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zarówno do stanu alfa jak i theta można zajść używając tego sposobu, inaczej także zwanego medytacją :P Polecam jedną stronkę gdzie wszystko jest opisane co i jak należy robić, ale nie wiem czy można linkować inne strony nie czytałem regulaminu forum :)

Zapomniałem dodać że jedynie do stanu delta nie można dojść świadomie :D

#18

Xoxo.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja bym się tym nie przejmowała - TO tylko moja teoria.

#19

libertine.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o rany!!!! jak czytalam ten post myslalam, ze to ja napisalam a zapomnialam czy cos.
spotkalo mnie dokladnie to samo!!!! gdy bylam mlodsza spalam z mama, nad ranem zorientowalam sie, ze cos mocno przyciskam do piersi. moja mama spytala czemu spie z ksiazka;P ale to nie bylo ksiazka, to byla wlasnie pamiatka pierwszej komunii sw. sama sie zdziwilam, bo nigdy nie lunatykowalam ani nic z tych rzeczy... poza tym nie bylo gwozdzia.. wygladalo na to, ze obrazek spadl. jednakze gdyby spadl musialby sie rozbic. z drugiej strony dwunastolatka chyba nie umialaby wyrwac gwozdz ze sciany w srodku nocy nie?;| dotad mnie to trapi...
pozdrawiam!

#20

bemol.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mozliwe jewst ze Twojej mamie sie przysnilo Kiedys moj kolega 1. umowil sie z moim kolega 2. na nastepny dzien zeby pojechac do miasta, 2 dnia kolega 1. zadzwonil do kolegi 2. i sie spytal czemu nie byl na przystanku co sie okazalo? kolega 2. mial sen ze nie mieli jechac i zostal w domu :) heheh no a co do obrazku hmmm nie mam pojecia co to moze byc ja jestem pol lunatykiem kiedys majac moze 5 lat poszedlem spac w moim pokoju a obudzilem sie w pokoju mojej mamy ... pytalem sie czy ktos mnie przeniosl mama zaprzeczyla ;)

#21

libertine.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

gdyby ten obrazek spadl musialby sie rozbic (byl dosyc ciezki) ewentualnie zrobic huk. nie mogl wpasc wprost w moje ramiona. gdybym z kolei zdjela go we snie musialabym wyrwac gwozdz ze sciany


?????????


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych