Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ruiny ruskich koszar


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

A ja mu nie wierzę...tylko mam prośbę- opisz dokładniej choćby głowę tego stwora, bo chciałabym sobie go jakoś wyobrazić ;)
  • 0

#17

Głupiec.
  • Postów: 86
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

rzeczywiscie mało wiarygodne :/ ale nie musi odrazu byc to nie prawda :P
  • 0

#18

Galkas.
  • Postów: 69
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To na 100% był pewnie Pan Mietek spod spożywczaka , w nocy wyobraźnia płata różne ciekawie figle, szczególnie gdy jest się młodym.
  • 0

#19

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Sceptole maja zakaz wchodzenia i komentowania bo podobnie do mnie dostana reprymende. Tak to już jest jak ktoś nie przyjmuje wiadomosci że jednak to nie bylo nic paranormalnego. Zeby nie denerwowac autora i moderatorow za ten off topic to przesyłam serdeczne pozdrowienia. :)
  • 0

#20

Zomg.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sory Żbik ale ty poprostu robisz z siebie "męczennika", nie wywracaj kota ogonem, nikt nic do ciebie nie ma za to ze mi nie wierzysz tylko za to ze nie potrafisz w kulturalny sposob przedstawic niewiary, naprawde zerknij na swoje wczesniejsze posty w tym temacie, widac w nich zwykłą drwinę a to juz jest chamstwo.
  • 0

#21

Varg.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakie chamstwo? Zomg, spokojnie, luźna guma :P
  • 0

#22

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co do pierwszego swojego postu to nie mam zastrzezen, w drugim zgadzam sie trzeba trzymac czasem jezyk za zebami ale sory ja po prostu mam takie wrazenie ze ty jestes przekonany ze to bylo zomie albo inny twór. Może błednie mysle ale mnie coś takiego naprawde wkurza, jesli poczułes się źle to przepraszam.
  • 0

#23

czajka.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pieknie oby tak dalej.nie wiem smiac sie czy plakac z waszych wypowiedzi.kolejny temat i kolejne obrazanie siebie nawzajem.dewiza niektorych jest MOJE MA BYC NA WIERZCHU JA WIEM LEPIEJ!!!!.zgadzam sie z autorem tematu ze jesli ktos sie wypowiada w sposob nic nie wnoszacy lepiej niech wcale sie nie udziela.przez takie prostackie wypowiedzi wiele osob opuszcza to forum z niesmakiem.
  • 0

#24

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czajka a co twój post wnosi do tematu???
Moim zdaniem to NIC A NIC!!! Pouczasz innych a sam robisz to samo.

dewiza niektorych jest MOJE MA BYC NA WIERZCHU JA WIEM LEPIEJ

Idealnie sie opisałes nie mam słow, sam na siebie nagadales ja nie musze.
  • 0

#25

czajka.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no prosze!!! smieszny jestes .prosisz ludzi o poziom a soba to co reprezentujesz???przeciez ty nawet mojego postu nie zrozumiales.to taka tepota wrodzona czy nabyta?
  • 0

#26

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie będe z toba wchodził w bez sensowna polemike, skończylo by się to tylko warnem ale zastanowie sie bo moze napisze na PW.
  • 0

#27

grayzon.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

byłoby Ok, ale po Twoim (ZOMQ) poscie z pokemonem mam pewne... objekcje.
Przychylam się do opinii o zamknięcie tematu...
  • 0

#28

adders.
  • Postów: 88
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może defakto widział ducha ale zbyt krótko by zapamiętać i stąd braki w opisie stwora
  • 0

#29

Djibril Cisse.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dobra nic nie mówie ale pisałeś że tam było ciemno to jak go zobaczyłeś??
  • 0

#30

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Djibril Cisse- ty już jednak lepiej nic nie mów :/ już dosyć naczytałam się o twoich jakże paranormalnych przeżyciach :devil:

Co do tematu- uważam, że temat jest ciekawy i powinniśmy spojrzeć na to ze strony możliwości. Jeśli był to bezdomny to jak się tam dostał...czemu nie potraficie przysiąść do tego ze spokojem tylko żrecie się między sobą?

Jak zaczyna się kłótnia i wiara zaśmieca offtopem no to nic dziwnego, że chcecie zamknąć ten temat, a przecież to przez Wasz offtop to ta historia spadła na wartości...

To taka mała dygresja...
Gdybyś mógł, Zomq, postarać się opisać, jak owe pomieszczenie wyglądało...jak było duże itd. możesz też napisać, czy jesteś pewien, że nikt tam nie chodzi? Nie znalazłeś żadnych śmieci w środku, siatek, resztek jedzenie, ubrań, czy byłeś tam tylko w nocy?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych