Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ruiny ruskich koszar


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1

Zomg.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Akcja ta działa sie okolo 7 lat temu w ruinach starych ruskich koszar któe znajdowały sie niedaleko mojej okolicy ( Miszkam na przedmiesciach malego miasta ). Odkrylem z kolegami te koszary za malolata na poczatku chodzilismy tam w dzien i zwiedzlismy je, po pewnym czasie jeden koles wymyslil by bawic sie w chowanego po tych koszarach, zabawa sie przyjela, po pewnym czasie zmowilismy sie by dla dreszczyku emocji pobawic sie wieczorem z latarkami gdy juz sie calkiem sciemnilo, tak tez zrobilismy.

Koszary te skladaly sie z paru podziemnych 2 wejsciowych bunkrow ktore wejscie mialy za terenem koszar i w (przypuszczalnie) barakach, 4 hangarow, paru budek strazniczych i kompleksów budowli mieszkalnych, w tych tez budowlach bawilismy sie w chowanego.

Zabawa byla przednia, zaczeła sie nowa runda, typ szukal reszta sie chowala, schowalem sie w piwnicy. Piwnica wygladala tak : dlugi korytarz idacy przez cala dlugosc budynku, po obu stronach korytarza byly wejscia do piwniczych pokoji, w kazdym pokoju bylo male okienko przy suficie ktorym mozna sie bylo przecisnac na zewnatrz budynku. Przez srodek korytarza biegł taki jakby "kanalik" czyli mniej wiecej wglebienie na 1 metr glebokie przez ktore biegły rury i kanalizacja,kupe rur bylo tez na scianach i w rogu sufitu, gdy ten kanalik dochodzil do srodka budynku to szedl dalej, pod ziemia do nastepnego budynku, mozna bylo na kucaka przejsc z piwnicy do piwnicy, ale kupa osob bala sie tamtedy chodzic. W piwnicy jak to w piwnicy, ciemno, pozatym noc i nic nie widac.

Schowalem sie wlasnie w tym kanaluki, na samym srodku korytarza, poprostu wszedlem do niego i sie polozylem, nieraz bylo tak ze ktos przechodzl nademna i mnie nie zauwazal ;] najciemniej pod latarnia ;] Zabawa sie powoli konczyla, dochodzila godzina 24 ( az sie dziwie ze rodzice pozwalali mi za gowniaza o tej porze sie szlajac ), lezalem tak w tym kanaliku i czekalem az ktos mnie znajdzie, w pewnym momencie uslyszalem kroki, myslalem ze ktos idzie ale po chwili spostrzeglem sie ze to nie mogl byc ktos od nas bo kroki byly nieregularne i takie "czlapiace" jaby ktos szedł na boso.... wychylilem sie delikatnie ale nikogo nie zobaczylem, postanowilem ze poleze i przeczekam bo balem sie ruszyc, czlapanie ustalo i przelezalem tak 10 minut gdy wychylilem glowe znowu, nic nie zobaczylem, wstalem i udalem sie do najblizszego wyjscia ( czyt. okienka w najblizszym z pokoji w piwnicy ), gdy podszedlem do okna jeszcze raz uslyszalem te czlapiace kroki, obejzalem sie i zobaczylem jak w odleglosci 10 metrow odemnie za wyjsciem z pokoju stoi jakis stwór ;o, widzialem go przez ułamek sekundy, zdazylem zauwazyc ze nie mial wlosow, nie byl ubrany mial na sobie sama ( własna ) skóre, która byla raczej jasna bo mozna bylo zobaczyc jej widmo w ciemnosci, bylo to strasznie chude i bylo pochylone tak jakby chodzilo na 4 lapach ale nie mialo problemu ze wstaniem na 2 trwalo to nasze spotkanie gora sekunde, bo bez namyslu wyskoczylem przez okienko i zaczełem uciekac w kierunku domu, kolesie ktorzy byli na zewnatrz i mnie zobaczyli zaczyli krzyczec "co sie stalo", odpowiedzialem "spierdalac! ktos tam jest!" i tak tez zrobilismy
  • 0

#2

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, kolejna historia z serii "100% prawda".
Hmm mnie to i tak nie przekonuje ^
  • 0

#3

tH.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż, w każdym razie ciekawa opowieść :P
  • 0

#4

mralano.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo straszna historia . Czy moge wiedziec czy te koszary jeszcze istnieja .Mysle ze byla to poprostu prostytutka ktora szukala ciemnego miejsca aby tam dac dupy i zarobic na chleb lub jakies zmutowane zwierze ktore tam zamieszkuje od wielu lat profesor Mralano
  • 0

#5

Zomg.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Koszary istnieja, jednak teren zostal wykupiony i teraz są tam magazyny z alkoholem ( w tych hangarach ), zostala tez tam wybudowana hurtownia alkoholow.... a te komplexy budynkow maja pozamurowywane okna i drzwi
  • 0

#6

Varg.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajne te ruinki, można by się postrzelać (asg). Co do Twojej opowieści-wierze tylko w Twoją zabawe w chowanego tam :D
  • 0

#7

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ja mu wierzę :P bo tak naprawdę czemu miała by to być nieprawda? Opowieść wydaje się realistyczna, a gościu podaje wiele szczegółów...
  • 0

#8

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Matko ale nie cenzuralny temat i komentarze do niego, ludzie poziomu troche prosze, tekst z prostytutka mnie dobił. Ja znowu mysle ze był to biedny bezdomny, który po prostu tam osiadł, zeby mu na glowe nic nie padalo, chudy to wiadomo dlaczego. Nic paranormalnego.
  • 0

#9

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja mu wierzę tongue1.gif bo tak naprawdę czemu miała by to być nieprawda?


Jak to !? Socjalista ma wstać z grobu ?! Nigdy przecież religia to opium dla ludu tak być nie może !

A opowieść ciekawa tylko po co robić osobny temat jeżeli jest już temat pod tytułem "Straszne Opowieści" :)
  • 0



#10

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widziałeś ułamek sekundy tego "potworka" a szczegółowo go opisałeś. Dla mnie to bzdura za bzdurą
  • 0

#11

Zomg.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdybym opisał go szczegółowo to bym opisal wszystko to czego na pierwsze rzut oka nie widac... Zauważ róznice... Imho po krotkim spojrzeniu na kogos bez przypatrywania mozna odrazu powiedziec jakiego koloru skory jest, jakiej postawy i czy jest gruby czy chudy... Szczegółowo by bylo gdybym zaczą opisywac rysy twarzy, kolor oczu, szerokosc rzuchwy, rozstawienie kosci policzkowych, wysokosc czola etc.... Jesli ty nie potrafisz po krotkim rzuceniu oka stwierdzic tak banalnych rzeczy o kims jak wzrost, kolor etc to wspolczuje.
  • 0

#12

Lasocki.
  • Postów: 176
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:cafe: a co ma wspulnego ten potworek z duchami :aaa:
  • 0

#13

Zomg.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bo mi sie kojazyl z zombim a zombi to tez taki duch :P
  • 0

#14

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No tak widze że kolejny temat w którym trzeba przytakiwać załozycielowi topica. Tak to na pewno był Zombie, w dodatku chciał cię zjeśc.
  • 0

#15

Zomg.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok, cokolwiek zechcesz, tylko nie wyladowywuj frustracji w moim topicku. Nikt ci nie kaze w nim pisac(czytac go zreszta tez nie) a jesli masz zamiar pisac nic nie wnoszoce sarkastyczne texty to panu podziekujemy.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych