Skocz do zawartości


Zdjęcie

SPOTKANIA w astralu ;]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
223 odpowiedzi w tym temacie

#1

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm, żeby nie offtopować w temacie o naszych doświadczeniach oobe postanowiłam.. a raczej postanowilismy z Tabim zamiescic nowy temat

cd
Masz racje tabi, ustalimy jakies znane miejsce na początek, może być spodek, a co do mojego pomyslu z placem Bazyliki Św Piotra, to mialam dziwne problemy z komputerem jak wklejalam obraz... najpierw załączyłsie i wszystko gralo a potem.. no cóż, mysle że to chyba nie przypadek :) więc zostanmy przy spodku...
Ile osób chetnych? mysle że odpowiednia godzina to tak o 23:30, z resztą im wiecej osob tym lepiej, bo zawsze ktoś moze sie znalezc w tym miejscu :) a tak to np jak sie umowimy na srode, to jedni mogą tam być we wt i okaże sie że tam nikogo nie ma.. pusto.. :/
Więc proponuje próby codziennie po 23:30, co o tym myslicie? może wysuniecie wlasne pomysly..
na początek mozemy cwiczyć żeby sie spotkać.. fajna motywacja, jak wiecej osob bedzie moglo..
no a potem.. pomyslimy co zrobić dalej jak już tam bedziemy :) może jakies szczytne cele? ok ok.. to zabieramy sie do pracy :) na początek troche wiary we wlasne siły.. i wszystko sie uda ;] jestem dobrej mysli!. To kto sie na to pisze ? ;]
  • 0

#2

RedHousePainters.
  • Postów: 182
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja kochani moge tam fizycznie przybyć :D Pod spodek mam 15 minut z buta :P
I oczywiscie tez jestem chętny;)

Co do placu w Rzymie ... prawda... jest to wspaniałem miejsce;) Byłem tam w realu ale skoro Artaya18 chcesz tam sie spotkać ... to przykładowo mozna zrobić wspolną podróż :D Spotykamy sie pod Spodkiem i wszyscy lecimy na plac sw. Piotra :D

Pozdrawiam ;)
  • 0

#3

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:) też byłam tam w realu... super.. ale wydawało mi sie że plac jest wiekszy..
ok, bo znowu będzie trzeba utworzyć nowy wątek :)
możemy lecieć.. tylko .. trzeba mieć oobe :) chyba jakoś trafie do spodka ? czy życzeniem trafie ? czy musze pomysleć o tym miejscu i wystarczy? pomocy... ;]
  • 0

#4

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja sprubuje na życzenie :mrgreen: prubujecie dzisiaj :] ???
  • -1

#5

RedHousePainters.
  • Postów: 182
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pomyśl o spodku, znaczy sie musisz mieć wyobrazenie jak on wygląda;) a zdjecia sa chociażby na googlach :) wec mozesz go dość dobrze obejrzeć :D
Jeżeli chodzi o lokalizacje to praktycznie centrum Katowic wiec problemu nie powino byc ;)

P.S. Tez myslalem ze plac jest znacznie wiekszy...Ale wieksze wrazenie na mnie zrobiła sama Bazylika i gorby papieży w tym naszego ;)

Pozdro i mam nadzieje ze do zobaczenia :D
  • 0

#6

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wlasciwie nigdy nie bylam w spodku, bede w czerwcu na koncercie Pearl Jam :))
no ale poogladam sobie zdjecia.. mam nadzieje że trafie.. gorzej jak wyladuje na innym spodku.... UFO ;p
woo.. to by bylo ciekawe przezycie ;)

p.s: też najwieksze wrazenie wywarl na mnie grób Papieża... ciarki mi przeszły po ciele jak byłam przy tym miejscu... szkoda że na tak krotko. Może kiedys sie wybierzemy? może są tam jakies duchy.. troche bym sie bala ;) ale chyba we dwojke razniej.. a.. i jak mam was rozpoznać? bedziecie wygladac jak zwykla powloka energetyczna czy np zalozycie czerwony krawat ;p
  • 0

#7

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czy ktoś był w nocy w tym spodku :) ? niestety mnie udało sie rano. o pare godz za pozno :) i b ciekawe.. ale uslyszalam jakiś krzyk mężczyzny, przestraszylam sie troche, tak jakby chciał mnie wybudzić ze snu... gdy sie obudzilam uslyszalam ten głos jeszcze raz.. hm, :) tym razem juz sie nie boje...
podzielcie się swoimi wrażeniami ;] ?
  • 0

#8

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Artaya - nie pisz tu o żadnych krzykach itp ;p to są zwykłe efekty wchodzenia do stanu theta xD nic ciekawego... (do paraliżu też). Te krzyki to będzie dla Ciebie codzienność.
  • 0



#9

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja byłem wczoraj w astralu ale gdy pomyślałem o tym miejscu spotkania to wróciłem automatycznie do ciała nie wiem czemu :hmm:
  • 0

#10

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:) ok... juz zrozumialam, po prostu zawsze jak wchodzilam do astrala i wychodzilam do nie slyszalam nigdy takiego.. krzyku tylko brzęczenia i pile lancuchową ;p
w takim razie może kolejne proby przyniosą jakis efekt... może bedziemy mogli wykorzystać fakt że jestesmy w astralu do wyzszych celow..
  • 0

#11

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może zacznę od początku. Ja nie chcę (mam nadzieję że nie tylko ja) by te spotkania były zwykłymi schadzkami z ‘kolegami’, lecz chcę byśmy mieli jakiś cel. Sprawdzalibyśmy różne ‘nawiedzone’ miejsca, pełnili misję ‘odzyskań’ i zbieralibyśmy doświadczenie grupowe w stanie astralnym oraz w innych miejscach dostępnych w astralu (Focus 22, Focus 23, Focus 24,25,26, Focus 27 i w końcu Focus 34). Byłyby to ciekawe przeżycia dla nas wszystkich. Przysłużylibyśmy się innym chociażby wypędzając dusze i sprawdzając prawdziwość historii na forum VRP. Na początek trzeba zebrać mocną ekipę, w której może być każdy i nikt nie będzie przeszkadzał, nikt a nikt ! Proszę o zgłaszanie się wszystkich chętnych pod moim postem (albo na PW), ja go będę edytował (tu nie ma żadnej hierarchii, każdy jest równy, tylko trzeba to dobrze zorganizować i wszystko dokładnie obmysleć co trzeba ‘zrobić’ w tym temacie. Nie będę żadnym liderem, każdy ma tę samą rangę w świecie astralnym, więc nie będziecie mi mieli za złe że napisałem tego generalnego posta ;p ?). A teraz czas na małe FAQ.



Lista osób uczestniczących w projekcie:

- Refused (Starachowice, Świętokrzyskie)
- tabi (Olkusz, Małopolskie)
- Artaya (Częstochowa , Śląskie)




Gdzie będziemy się spotykać ?

Na początek polecam jakieś miejsce w Polsce, nie będzie to za granicą, gdyż nie każdy może się odnaleźć i podróż do tak odległego miejsca zajęła by naprawdę dużo cennego czasu. Jako miejsce spotkań też nie będziemy (tu nie będzie demokracji !) spotykać się w Focus’ach, jest do dla każdej osoby z osobna bardzo niebezpieczne, może dostarczyć nieprzyjemnych (nieprzyjemnych to bardzo) wrażeń. To musi być jakieś znane miejsce w Polsce, najlepiej w rejonach południowych, gdzie powinniśmy się lepiej odnaleźć. Trzeba o tym zdecydować.

- Co zrobimy gdy się spotkamy ?
Uzgodnimy co będziemy robić, ‘opanujemy się’ bez zbędnych podnieceń. Instruujemy mniej doświadczonych jak zostać w tym miejscu, by nie odlecieli gdzieś indziej. Jeżeli zdarzy się nieciekawa sytuacja, mianowicie ‘akt seksualny’ pomiędzy nami – istnieją dwa wyjścia, rozłączamy ich (choć będzie trudno), lub po prostu poczekamy, nie nasza w końcu wina, a w ciąże nikt nie zajdzie ;p . Lecz nie bójcie się, to nie zdarza się często, a daje niesamowite wrażenia!

- Ile mamy czekać na pozostałych ?
Czekając spędzimy równą godzinę od umówionej, najlepsze rozwiązanie – w tym czasie będziemy się edukować, zbierać doświadczenia i się nimi wymieniać.

- Kiedy, o której godzinie ?
Musimy zrobić tak by każdemu było wygodnie, a muszą to być godziny nocne (22:00-01:00).
Wiadomo – jedna osoba ma pracę, musi wysłać dzieci do łóżka (chociaż nie każdy już ma rodzinę i pracę – możliwe ewentualności), druga ma sprawdzian i uczy się do późna, trzecia robi imprezę, różne sytuacje chodzą po człowieku ;p . Proponuję codziennie próbować późnymi godzinami, które jeszcze nie zostały ustalone. Od poniedziałku do niedzieli. Wiadomo że na siłę nie dokonamy projekcji, a z czasem to stanie się rutyną gdy będziemy usiłować to zrobić, przez co będziemy dokonywać projekcji astralnej o wiele częściej z pozytywnymi efektami!

- Czy grozi nam jakieś niebezpieczeństwo ?
Powiem tak – nie grozi nam nic złego. Nie istnieje możliwość nie powrotu do własnego ciała. Jest to nie możliwe ! Na swojej drodze możemy spotkać różnego typu byty astralne : duchy (większość jest dla nas nieprzyjemna, wręcz powiem chamska, ale nie robią nam nic złego), larwy astralne (twory świadome lub nieświadome Waszej świadomości lub świadomości innych przebywających w astralu), sukkuby i inkuby (wampiry energetyczne, które pobierają od Nas energię podczas stosunku z nimi, wywierają na Nas silny wpływ), wampiry energetyczne (różnorakie stworzenia które podczas naszej wyprawy mogą zabrać nam sporą część energii.
To chyba tyle złego. Nie zapuszczamy się nigdzie w tereny strzeżone przed bytami astralnymi oraz gdy dojdzie do nieprzyjemnej sytuacji (najczęściej w jednym ze stanów Focus) jak najszybciej planujemy odwrót.

- Chcę się dowiedzieć czegoś więcej o OOBE i o wszystkim co z tym związane, nie tylko praktyka, ale i przeżycia innych, doświadczonych w tym zagadnieniu osób.
Trylogia Robert’a A. Monroe
Traktat o Projekcji Astralnej Roberta Bruce
Trylogia Bruce’a Moena
Na Granicy ŚwiatówKsięga tajemnic międzywymiarowych magów – Jakuba Niegowskiego
(w tej książce jest wszystko zwięźle opisane, lecz tylko opisane, nie polecam stamtąd praktyk medytacyjnych i innych praktyk. Książka dla laików, lecz są też w niej niezłe bzdury)

- Odzyskania ? Co masz na myśli ?
Duchy – dusze zmarłych ludzi, które błąkają się po naszej planecie i nieświadomie (lub świadomie) sobie egzystują. Duchy z różnych przyczyn nie mogą przejść do odpowiedniego dla nich miejsca i ciągle zostają powiązani ze światem materialnym. Niektóre z nich nie mogą przejść do świata zmarłych przez swoje przekonania religijne, są uparci i to im nie pozwala iść dalszą drogą. Misja ‘Odzyskanie’ ma na celu przerzucenie duchów ze świata astralnego (też fizycznego) do miejsca dla nich – Focus 27.

- Jak to się robi ? (Odzyskanie)
Istnieją na to proste sposoby – uświadamiamy im usilnie że nie żyją. Zadajemy pytania retoryczne, ‘wiesz że nie chodzisz, tylko latasz?’, ‘kiedy ostatnio widziałeś się z rodziną’, ‘wiesz który mamy rok?’, ‘czy to miejsce przypomina Ci twój dom?’. Na początek trzeba jakiegoś znaleźć, co jest proste, wystarczy że prosimy w myślach że chcemy znaleźć zbłądzoną duszę, zaraz się tam kierujemy. Niektóre z duchów są całkowicie z innej epoki, i to nie jest żadna metafora, niektóre mają setki a nawet ponad tysiąc lat! Innym sposobem na odnalezienie ducha jest skupienie się na aurach lub pomoc opiekuna. Do duchów trzeba podchodzić ostrożnie – musimy zachowywać się kulturalnie, zacząć rozmowę, jeżeli duch jest spokojny, możemy go od razu uświadomić że jest martwy, a jeżeli jest tego świadomy i nie może się przedostać tam gdzie chce, mówimy mu ‘idź w stronę światła’, albo sugerujemy mu coś podobnego ;p To działa. Inną możliwością jest podstęp. Pytamy się jaki jest jego cel, czego pragnie, po odpowiedzi mówimy mu że wiemy gdzie to coś/ktoś się znajduje, po czym każemy mu podążać za tobą a ty w tym czasie lecisz do Focus 27 (wystarczy sugestia do świadomości – „chcę być w świecie, gdzie powinni znajdować się zmarli”). Gdy już się dostaniemy dusza będzie szczęśliwa ;) .

- Focus ? Jakieś liczby ? co to za miejsca?
W udzieleniu odpowiedzi posłużę się książką Jakuba Niegowskiego. Focus – tej nazwy opisowej udzielił Robert A. Monroe róznym miejscom, w których możemy się znaleźć będąc w świecie astralnym. Opiszę najważniejsze, więcej możecie znaleźć w jego książkach (Monroe’a) i google.pl.
Focus 21 – Pod tą nazwą kryje się wiele odmiennych rzeczywistości i światów niematerialnych. Poza tym nie jest ono w żaden sposób uściślone. Po prostu rzeczywistość niematerialna w szerokim rozumieniu tego słowa. (coś jak sen, całkowicie inny świat, inna rzeczywistość)
Focus 23 – Tu przebywają ludzie, którzy umarli, lecz nie zdają sobie sprawy że są fizycznie martwi, albo z innego powodu przywiązani do świata materialnego. Nie postrzegają oni tego. Co nie fizyczne i kurczowo trzymają się świata materialnego. Ludziom tym potrzebna jest pomoc. Potrafią oni czekać czekać i cierpieć przez setki lat.
Focus 24,25,26 (używajmy ogólnie Focus 25) – Są to tak zwane „Terytoria Systemów Przekonań”. To właśnie miejsca, gdzie trafiają ludzie uwięzieni w swych dogmatach religijnych na temat życia po śmierci. Trafiają w miejsce, do którego spodziewali się trafić. Są w podobnej sytuacji jak dusze z Focus 23, z tym wyjątkiem że są świadomi swojej śmierci. Nadal mają jednak problemy z wydostaniem się z rzeczywistości, w jakiej się znaleźli. Ich własne wierzenia i przywiązania im do tego nie pozwalają.
Focus 27 – Miejsce to zwane jest „Parkiem” lub „Centrum Przyjęć”. To rozległe miejsce, gdzie ludzie, którzy niedawno „zmarli”, a nie zostali wciągnięci przez systemy przekonań, przechodzą „rekonwalescencję”, na przykład po drastycznej śmierci (właśnie tutaj wysyłamy przeważnie dusze). Zajmują się nimi istoty o wysokim stopniu rozwoju duchowego, które robią to z własnej woli pomagania innym. Często, w owym miejscu, jest tworzona odrębna sceneria specjalnie na potrzeny danego człowieka, by ułatwić mu oswojenie się z nową sytuacją. W „Parku” dochodzi też do spotkań z bliskimi, którzy zmarli wcześniej, a którzy są nam szczególnie bliscy i źle byśmy się czuli, gdybyśmy ich nie spotkali. Focus 27 jest też moim ulubionym miejscem, gdyż możemy w nim stworzyć swój własny, niezależny świat, w którym to my panujemy i dbamy o każdy detal.



Obecnie proponuję rozwój duchowy, a projekt możemy rozpocząć od początku kwietnia. Możemy zrobić pre-start i zacząć nawet od dziś, ale prawdopodobnie nie przyniesie to pożądanych skutków, nie każdy może wychodzić z ciała wtedy, kiedy chce. Jak już wcześniej napisałem, biorę to poważnie i czekamy na Wasze zgłoszenia. Wiadomo że nie pójdzie to po maśle z początku, ale praktyka czyni mistrza, w końcu opanujemy to razem do perfekcji. Mamy czas - nie zniechęcajcie się. Przy zgłoszeniach proszę podawać też miasto lub jego okolice w jakim mieszkacie.

P.S. – Mam nadzieję że artykuł napisałem dość zrozumiale dla Was, wydaje mi się że jest dość przejrzyście i ogólnie fajnie wyszło  Przepraszam za ewentualne błędy.Pozdrawiam. Zapraszam do „zapisów” ludzi, którzy mieli do czynienia z tematem OOBE.


---------------------

Post niedługo zostanie wyodrębniony i przeniesiony do nowo utworzonego tematu.
  • 0



#12

Varg.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O! Akcja jest gut, i to bardzo. Chętnie bym wziął w tym udział...ale najpierw musze "naumieć" się wywoływać OOBE :D
  • 0

#13

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam ze sie wtracam, ale Ty tak calkiem na serio? :o

(ps: wiem co to jest oobe, nawet dopuszczam mozliwosc istnienia takiego stanu (szczegolnie ciekawe sa opisy osob doswiadczajacych oobe podczas operacji w szpitalu), ale projekt o jakim piszesz wymagal by posiadania tejze umiejetnosci na niesamowitym wrecz poziomie :roll: )
  • 1

#14

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:o
eeh, wydaje mi sie Refused ze za bardzo sie w to angazujesz :D
mam pare uwag:

Może zacznę od początku. Ja nie chcę (mam nadzieję że nie tylko ja) by te spotkania były zwykłymi schadzkami z ‘kolegami’, lecz chcę byśmy mieli jakiś cel. Sprawdzalibyśmy różne ‘nawiedzone’ miejsca, pełnili misję ‘odzyskań’ i zbieralibyśmy doświadczenie grupowe w stanie astralnym oraz w innych miejscach dostępnych w astralu...

Zgadzam sie, ale to dopiero poczatke, i mysle ze na poczatek mozemy sie poprostu tam spotkac i pogadac lub pozwiedzac jakies miejsca.

Gdzie będziemy się spotykać ?

jak juz uzgodnilismy kolo spodka, albo w spodku.
Do Focus*ów mozemy poelcic pozniej.

- Kiedy, o której godzinie

23.30-0.30

Nie zapuszczamy się nigdzie w tereny strzeżone przed bytami astralnymi oraz gdy dojdzie do nieprzyjemnej sytuacji

To mozesz mowic do niedoswiadczonych osob, wiele razy latalem po astralu, i wiem dokladnie gdzie moge leciec i co mi grozi :)

ps: nie wierze w istnienie duchów zmarlych, ew. nie wszytskie duchy zmarlych, to faktycznie sa one.

Lista osób uczestniczących w projekcie:
- Refused (Starachowice, Świętokrzyskie)
-tabi (Olkusz (ok krakowa-katowice), Małopolskie)
  • 0

#15

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

myślę że to dobry pomysl.. na początek mozemy umowic sie w danym miejscu. co do wyzszej szkoly jazdy oobe, hmm mysle że kazdy jest zdolny podróżować w astralu, wymaga to tylko cwiczen :) a przecież wlasnie tym bedziemy sie zajmować..
chetnie dołącze do spotkan.. jak narazie ide w dobrym kierunku do doswiadczenia oobe..
z resztą czemu nie mielibysmy robic w astralu czegoś dobrego? chetnie dowiedzialabym sie wiecej o tym swiecie... i wreszcie nie tylko z książek :) a im wiecej osob.. tym chyba lepiej, i bezpieczniej

Lista osób uczestniczących w projekcie:-
Refused (Starachowice, Świętokrzyskie)
-tabi (Olkusz (ok krakowa-katowice), Małopolskie)
-artaya (Częstochowa , Śląskie)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych