Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lina Medina


  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#1

Odwazne_dziecko.
  • Postów: 4
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lina Medina (ur. 27 września 1933 w Paurange, Peru) – najmłodsza znana matka w historii medycyny. Urodziła mając 5 lat, 7 miesięcy i 21 dni.

Lina została zawieziona do szpitala przez rodziców z powodu rosnących rozmiarów jej brzucha. Na początku przypuszczano nowotwór, jednak badania lekarskie wykazały, że dziewczynka jest w siódmym miesiącu ciąży. Dr Gerardo Lozada wziął ją do Limy, wcześniej zasięgając porady innych lekarzy, którzy potwierdzili, że Lina faktycznie jest w ciąży. Po półtora miesiąca, 14 maja 1939, Lina urodziła chłopca przez cesarskie cięcie, potrzebne z powodu małych rozmiarów kości miednicznej dziewczynki. Jej przypadek został szczegółowo udokumentowany przez dr. Edmundo Escomela w La Presse Medicale, wraz z informacjami, że pierwsza miesiączka wystąpiła u niej w wieku ośmiu miesięcy, piersi uwydatniły się w wieku czterech lat, a w wieku pięciu lat jej kość miedniczna rozszerzała się i kości dziewczyny były bardzo rozwinięte.

Jej syn po urodzeniu ważył 2,7 kg i został nazwany Gerardo, po doktorze Gerardo Lozadzie. Rósł w przekonaniu, że Lina jest jego siostrą. Pomimo dobrego stanu zdrowia umarł w 1979 z powodu choroby szpiku kostnego.

Nigdy nie pojawiły się dowody na to, że ciąża Liny Mediny powstała w inny sposób niż normalny, ale ona sama nigdy nie ujawniła tożsamości ojca, ani okoliczności, w których doszło do zapłodnienia. W 2002 odmówiła udzielenia wywiadu agencji prasowej Reuters. Aktualnie mieszka w jednej z najbiedniejszych dzielnic w Limie, znanej jako Chicago Chico.

Istnieją dwie opublikowane fotografie, dokumentujące historię Liny Mediny. Pierwsza, o kiepskiej jakości, przedstawia Linę Medinę w kwietniu 1939, kiedy była w siódmym i pół miesiącu ciąży. Druga fotografia przedstawia Linę wraz z doktorem Petrem Gerardo Lozadą i synem, który na fotografii ma 11 miesięcy.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
mi się w to nie chciało wierzyć, dopóki nie zobaczyłam fotek:

http://upload.wikime...Linamedina2.jpg

http://upload.wikime...Lina_medina.jpg
  • 0

#2

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O fuck!
slyszalem o najmlodszej ktora urodzila jak miala moze 13 lat.
Ale to to juz jest szok!
  • 0

#3

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Brednie. To nie możliwe i tyle.
  • -1

#4

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poszukajcie gdzieś informacji, zanim zaczniecie pieprzyć głupoty. Akurat w przypadku Liny Mediny wszystko jest potwierdzone w dokumentach medycznych, nie są one co prawda udostępnione w internecie, wiadomo jednak, iż takowe istnieją.

Poza tym, taki temat już tu gdzieś był... czyż nie?
  • 0



#5

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W ostateczności można by uwierzyć ale...pierwsza miesiączka w wieku 8 miesięcy?! Ktoś chyba na głowę upadł...niemowle z miesiaczką... (to gorszy absurd niż 5 latka matką)
  • 0



#6

twinsen.
  • Postów: 171
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie zastanówcie się czasami. W świecie zwierząt występują przeróżne, mutacje zmiany chorobowe i inne które powodują różnego rodzaju zmiany. Piszecie od razu miesiączka w wieku 8 miesięcy jest niemożliwa. Jeszcze do niedawna wszyscy pamiętali sprawę dziewczynek, które jadły kurczaki wspomagane hormonalnie i miały miesiączki w wieki 4-6 lat już.
Są dobre zdjęcia w gruncie rzeczy a sprawa ta jest znana w środowisku lekarzy i dobrze udokumentowana. Gdy pokarze się wam zdjęcie ufo "gównianej" jakości lub jakiegoś dziwnego zwierzęcia od razu wszyscy wierzą gdy chodzi o człowieka od razu we wszystkich budzi się duma "człowiek lepsze" i tak by sie na pewno nie stało.
A tu ja z kolei powiem "gówno prawda" bo budowa organów wewnętrznych i ogół działania ciała jest taki sam jak u świni bądź psa różnimy się tylko mózgiem i niczym więcej. Zobaczcie po jakim czasie mysz od urodzenia może zajść w ciążę lub inny ssak, który się szybko rozmnaża. Może u tej dziewczynki nastąpiła właśnie zmiana genów, która jej to umożliwiła.

Bardziej szokujące jest, to że ktoś tą dziewczynkę zapłodnił...

Tu zamieszczam kilka linków do innych źródeł dotyczących tego poczęcia.

http://www.incredibl...est-Mother.html

http://en.wikipedia....iki/Lina_Medina

http://scienceroll.c...st-mother-ever/

http://www.answers.c...pic/lina-medina

Więc proszę was, przestańcie się od razu wydzierać i krzyczeć, że to nie możliwe. Jeśli sprawdzenie tego faktu było dość banalne i ograniczało się, do wpisania imienia i nazwiska w googlach....
  • 2

#7

Lasocki.
  • Postów: 176
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm no trudno wywaliliście mojego posta gdyż wyrasiłem tylko swoją opinie na ten temat..
ale zastanawia mnie jeszcze jedno a mianowicie w którym miesiącu życia ta dziewczynka przechodziła mutacje głosu.....?
  • 0

#8

Dreamer.
  • Postów: 69
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a co ma wspólnego mutacja głosu z ciążą??! No i z tego co wiem, to jako taką mutację to przechodzą mężczyźni, a nie kobiety... :)
  • 0

#9

Lasocki.
  • Postów: 176
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mutacja głosu u dziewczyn występuje między 12 a 16 rokiem życia czyli tak jak miesiączka.. tz w czasie dojrzewania..

Mutacja głosu to zmiana brzmienia głosu u ludzi na skutek zmian fizjologicznych w obrębie narządów głosu. Następuje zarówno u chłopców jak i dziewcząt podczas dojrzewania, trwa mniej więcej rok.

Pierwsza w życiu miesiączka nosi nazwę menarche, powinna wystąpić między 12 a 16 rokiem ... Pierwsza miesiączka pojawia się zwykle około 13 roku życia. ...
  • 0

#10

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeiez dziewcyzny nie przechodza tak drastycznej mutacji glosu jak chloapki.
U nich jest to bardzo malo zauwazalne, no i zreszta co to ma w ogole do tematu:P
  • 0

#11

Amadi510.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest straszne i nie możliwe. Ale kilka lat temu już gdzieś o tym czytałem. Czy to przypadek czy dowód na istnienie UFO ?? to jest pytanie


Wiem lubie przesadzać :D ale to straszne
tak jak to że mój nauczyciel od Techniki jest ghost riderem to dopiero HORROR!!!!!!
(A ja sie zastanawiałem dla czego jest łysy:) )
  • 0

#12

Luck4sh.
  • Postów: 115
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

UFO lol ale palnąłeś HAHAHA
ja mysle, ze to poprostu jakies straszne zmiany horonalne, straszniejsze jest to, ze ktos zgwalcil ta dziewczynke :o :o
  • 0

#13

shadow-95.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nie myślę że ktoś ją zgwałcił, pewnie nie chce o tym powiedzieć, gdyż bała się o to co kiedyś jej rodzice zrobili by z tym chłopcem. A no tak, 5 latki nie są płodne. Faktyczine gwałt.
  • 0

#14

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po 1,5 miechu urodzila 2,7kg dziecko?HAHAHA;]
  • -1

#15

twinsen.
  • Postów: 171
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tybysh
Wiesz co to jest czytanie ze zrozumieniem??
1,5 miesiaca minęło od momentu badania. Wcześniej zauważono rosnące rozmiary jej brzucha i dlatego została przebadana. Więc ciąża nie trwała 1,5 miesiąca tylko prawdopodobnie była w granicach normalnego rozwoju ciążowego.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych