Skocz do zawartości


Zdjęcie

sen a wygrana w totka:D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wszystkim coś się śni, ale tylko niektórzy potrafią wykorzystać sen, by zbic fortunę. sny potrafia bowiem podsunąc właściwe inwestycje na giełdzie, a grającym na wyścigach - podpowiadają na którego konia postawić.


Badacze zjawisk paranormalnych zgromadzili wiele opisów takich snów. Miały kilka wspólnych cech; były niezwykle plastyczne, wyraziste, budziły też bardzo silne uczucia. Tak silne, że po porostu "zmuszały" osobę śniącą, by komuś opowiedziała i coś z otrzymaną informacją zrobiła.

na początek przedstawię sposób na interpretowanie snów w sposób taki by uzyskać z niego liczny które pomogą (?) nam wybrać numery do wytypowania w np. toto lotka.

każdy może sprobować tego sposoby, jeśli nie wygrasz, przynajmniej będziesz miał zabawę.

Staramy się zapamiętać sen i zapisujemy go na kartce. podkreślamy te słowa (odpowiadające obrazom), które najbardziej wbiły się nam w pamięć. wypisujemy je w słupku i znajdujemy odpowiedniki liczbowe do każdej litery.

A, J, S - odpowiada liczba 1
B, K, T - 2
C, L ,U - 3
D, M, V - 4
E, N, W - 5
F, O, X - 6
G, P ,Y - 7
H, Q, Z - 8
I, R -9

podliczamy wartość każdego słowa.
np.

słowo "domek" to:
4 (D) +6 (O) + 4 (M) + 5 (E) + 2 (K) = 21

te liczny, które powtórzą się kilkakrotnie - mogą być szczęśliwymi numerami.



temat będzie kontynuowany jeśli okażecie zainteresowanie. :)
  • 0

#2

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Słyszałem o stowarzyszeniu osób, które potrafia wyśnić, czy dane akcje na giełdzie pójdą w górę czy w dół. Liczy ono około 20 osób, które dzielą się swoimi snami i w oparciu o nie grają na giełdzie. podobno mają całkiem niezłe wyniki.
  • 0

#3

Karakan.
  • Postów: 73
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słyszałem o stowarzyszeniu osób, które potrafia wyśnić, czy dane akcje na giełdzie pójdą w górę czy w dół. Liczy ono około 20 osób, które dzielą się swoimi snami i w oparciu o nie grają na giełdzie. podobno mają całkiem niezłe wyniki.



Ja w ten sposób potrafie ciagle zyski robić w profesjonalu . Ale jako że nikt mi nie uwierzy zanim nie zobaczy to nikomu nie pomoge zarobić :>
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych