Skocz do zawartości
Zdjęcie

Znaleziono szczątki Jezusa i jego rodziny?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
167 odpowiedzi w tym temacie

#166 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie widziałeś bo tu nikt się ne chwali swoimi doświadczeniami z medytacji.
Znam tutaj kilkoro wspaniałych osób, które takie praktyki stosują i wiem jakimi są ludźmi, wiem w co wierzą i wiem jak patrzą na świat. Medytacja to nie moda, jest starszą praktyką niż wiara katolicka a właśnie dzięki medytacji możesz poznać siebie.

A życie jakie preferujesz, to świetliste spojrzenie, uśmiech na twarzy jest ważny ale to można łączyć z rozwojem ducha, umysłu i ciała. Dzięki temu Twoje spojrzenie na świat jest bardziej przejrzyste i możesz dostrzec więcej niż w obecnym stanie.

Medytacja to nie tylko zginanie łyżeczek itp. , właściwie to nie to samo bo to jest mylenie pojęć.

Jest w tym większy sens niż myślisz...
  • 0

#167

Jarecki.
  • Postów: 4112
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Grobów Jezusa jest kilka?

Święta Wielkiej Nocy skłoniły CNN do przyjrzenia się grobom Jezusa Chrystusa z Nazaretu. Prawdopodobnych miejsc spoczynku jest kilka.

Grób w Ogrodzie wykuto we wzgórzu o kształcie czaszki. Wielu chrześcijan uważa, że jest to dawny ogród Józefa z Arymatei, zatem i miejsce zmartwychwstania Jezusa z Nazaretu. Jest to ciche miejsce z wejściem do wielu starych grobowców. Wygląda dokładnie jak w biblijnym opisie grobu Jezusa. Jednak historycy i archeolodzy wietrzą tu mit.

"Nikt nie wierzy, że to miejsce ma historyczny rodowód" - tłumaczy wielebny Jerome Murphy O'Connor. Groby w ogrodzie są stare. Powstały długo przed narodzinami Jezusa. Według Biblii grób, w którym spoczął Jezus, miał być nowy. Skąd więc popularność Grobu w Ogrodzie, szczególnie wśród protestantów? "Bo nie pozwala się im modlić w Bazylice Grobu Pańskiego w Jerozolimie" - mówi wielebny.

Kolejny domniemany grób, a nawet sarkofag Jezusa, znalazł James Cameron, reżyser "Titanica", z ekipą naukowców. Jak twierdzą, razem z Jezusem pochowani byli syn, żona i reszta Świętej Rodziny.

Archeolodzy i historycy sprowadzają ich jednak na ziemię: trzy czwarte ludzi żyjących w czasach Jezusa nosiło jedno z najpopularniejszych 16 imion. Jezusów było wielu, wielu miało ojców o imieniu Józef, więc i grobów mężczyzn o tych imionach było sporo.
http://www.dziennik....ArticleId=38976
  • 0#168

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dawniej imie Jezus bylo popularne.
Archeolodzy mogli znajsc kazdy inny grob, jakiegos Jezusa, ktory tez byl z Nazaretu :P
Albo ludzie z tamtych czasow poprostu robili *wały*, zeby ktos w przyszlosci myslal ze to grob Jezusa :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u