Skocz do zawartości


Zdjęcie

To może to...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#31

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam że nie dałem linku do tematu związanego z spotkaniem chupacabr... Oto on http://www.paranorma...wtopic=5533&hl=
  • 0

#32

Luck K.
  • Postów: 50
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co jest na tym zdjęciu vCore
  • 0

#33

NOVA.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak wlasciwie bedzie to moj pierwszy post :) ja sobie mieszkam w centrum... i w zime tez mialem dzwina przygode... <spotkalem to cos chyba 2 razy...>

wracajac pozno do domu dosc malo uczestrzana droga... jak to nazwac... ulica ktora nikt nie chodzi ale jest droga <asfalt> oraz latarnie <co okolo 5m> przez moje miasto plynie rzeka, bzura i tam jest taki... zabagniony teren, wybudowany jest most przez rzeke a w kolo sa bagna a dalej zalew, nie mile otoczonko... mam nadzieje ze dobrze opisalem,jak nie moge dac foty ale miejsca tylko... wiec ktorejs nocy wracalem do domu idac ze sluchawkami w uszach... muzyka grala ale na poziomie "niskim" bo strach tamtedy isc i nic nie slyszec... wiec ide sobie mostem i slysze "plusk" ale to bylo tak glosne "plusk" do wody ze odrazu przykolo moja uwage, w pierwszej chwili pomyslalem kaczka... ok, patrze za most na rzeke i widze jak cos biegnie... w wodzie... pomyslalem ze to jakis pogrzany pijak, ale w pewnej chwili wszystko ucichlo normalnie jakby po wode wpadl i znikl <a tam jest wody moze po pas...> ok przeszedlem szybko i nie zabardzo sie zrazilem....

W krotkim czasie <jakie 3-4tyg od tamtego zdarzenia> poimimo tego ze kilkakrotnie wczesniej wracalem ta ulica... <i wczesniej byl spokoj> znowu idac <teraz to juz byl normalnie szok dla mnie> bo wchodzac na poczatek ulicy, stanolem wryty... cos stalo na srodku mostu... ale tak ze miedzy latarniami... swiatlo padalo nie na stwora... jednak bylo widac... moze to dziwne co teraz powiem ze zrobilem.. ale wyjolem telefon i zadzwonilem do przyjaciela zaczolem mu to opisywac... wydawalo sie ze stalo chyba tylem do mnie, bo nie zareagowala na moja obecnosc, albo sie nie balo, bylo wzrostu okolo 1,5 metra mialo siersc, lapy do ziemi, jednak nie garbiac sie.... nie umiem wyjasnic co to bylo, ale nie zarejestorwano zadnych atakow ani nic, odwrocilem sie na piecie i ucieklem czym predzej.... na tramwaj... obok mostu asfaltowego przez ktory chodze, jest most tramwajowy <moze okolo 50m od siebie> jak jechalem tramwajem to cos nadal stalo... ludzie w tramwaju pokazywali sobie to palcami... nie umiem wyjasnic co to bylo ale od tamtej pory nie pokazuje sie na tej ulicy

edit Inga: Kolego Nova, proszę cię o poprawę ortów w poście, w przeciwnym razie będę zmuszona go usunąć. Chcesz być dobrze zrozumiany, pisz po poprawną polszczyzną.
  • 0

#34

thesroka.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bardzo interesujace .... powinienes sie tam zaczaic z aparatem fot :) nie boj sie , jesli to nie jest czlowiek to nic zlego ci sie nie stanie.
  • 0

#35

NOVA.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mysle nad tym, i jak sobie kupie lustrzanke cyfrwa <canon 400> to postanowilem tam nocowac, ale nie sam, jestem za duzym tchorzem na to... jednak ciekawe czy to tam wciaz bedzie... moze bylo przelotem, bo nikt nie zglaszal zadnych ptakow, czy innych zabitych zwierzat, a czlowiek to, to chyba nie byl... bo takto chociaz jedna osoba w trwamwaju by tak stwierdziala <a bylo ich okolo 10> jestem wielkim sceptykiem , jednak, to wzburzylo moja krew...

edit Inga: A moją krew burzy twoje nie stosowanie się do poleceń!
  • 0

#36

Marshallthc.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Siemka! Człowieku to naprawdę interesujące, ja bym się przestraszył jak cholera... Sam doświadczyłem w moim życiu kilku sytuacji, które wg mnie zaliczają się do takich niewyjaśnionych i paranormalnych... Weź jakikolwiek aparat, kikla osób ze sobą i idźcie tam nocować, może akurat. Jak możesz to narysuj jak to wyglądało albo opisz jakoś dokładniej: czy wydawało jakieś dźwięki,jaki kolor miało... Pozdrawiam!!!
  • 0

#37

posthuman.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coś nie chce mi się wierzyć, że to było jakieś tajemnicze zwierzę. Myślę, że ktoś się przebrał za takiego stwora i sobie jaja robił. Albo może masz kiepski wzrok i tam stał człowiek, a Tobie się coś przewidziało, bo może chciałeś tak bardzo zobaczyć cos niezwykłego. Poza tym stwór by raczej uciekł w krzaki a nie jeszcze stał i czekał az zobaczy go cały tramwaj. Dziwne to trochę, ja Ci coś nie wierzę w tą historyjkę, no chyba, że zrobisz temu czemuś fotki i pokażesz na forum. Pozdrawiam
  • 0

#38

Luck K.
  • Postów: 50
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja w dziale Download w poddziale kryptozoologia dałem 3 filmiki...
jeden z nich jest o martwym Chupacabrie
  • 0

#39

NOVA.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

juz napisalem jak kupie lustrzanke cyfrowa to wybiore sie tam spac. Moze faktycznie by sie wystraszylo, ale nikt nie zna zachowania tych stworow<czyz nie??> uwierzcie ze ja sie napewno balem bardziej niz to cos. Nikt mi nie musi wierzyc, nie interesuje mnie to, jak cos niedowiarkow zapraszam na wyprawe zemna :) mam zamiar przeszukac cala ta okolice z kilkoma kumplami <jedynym dziwnym zdarzeniem jest okropny zapach ktory pojawia sie na tej ulicy "co wieczor"*.

*chodze ta ulica srednio 6 razy w tyg wieczorem i zawsze smierdzi "sciekami i mokrym psem" tylko ze tam niema kanalizacji itd...

DO MODA LUB ADMINA. WYBACZCIE MOJE BLEDY ALE MAM DYSFUNKCJE, I NIESTETY JA ICH NIE WIDZE, POZATYM WYDAJE MI SIE ZE NIE CHODZI NA FORUM O ORTOGRAFIE A O TRESC. JESZCZE RAZ SORKI ALE NIC Z TYM NIE ZROBIE BO NIE UMIEM :/ <nie bede siedzial ze slownikiem ort zeby napisac posta>
  • 0

#40

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a może to ludzie wymyslili sobie takie coś, i stalo sie tak rozpowszechnione że aż rzeczywiste :D ?
przecież wszyscy szukają sensacji, a im dluzej o tym myslimy utrwala sie w rzeczywistosci :) ja nieweirze w chupacabre a na pewno juz w to że bylo w okolicach mojego miasta ;]
  • 0

#41

NOVA.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja tez nie wierzylem i nawet mnie nie interesowalo nic "paranormalnego" do tego jakze milego wieczoru :) , ludzie nie wierza dopuki sie nie przekonaja, ja mialem "przyjemnosc" sie przekonac, ale i tak w ufo, duchy itd nie wierze, w stwory na ziemi owszem, bo nauka nie wie o wszystkim i nie zna wszystkiego. Nauka to tylko inne okreslenie niewiedzy
  • 0

#42

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no.. ale z drugiej strony, nigdy nic niewiadomo :) w koncu by ktos coś zidentyfikował dziwnego, a tak to wszyscy tylko snują domysly i gdybają. :) Zrób pare zdjęć, albo nakrec film i upoblicznij, w koncu bedziemy znac prawde ;]
  • 0

#43

Buffalo_Soldier.
  • Postów: 102
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jak dla mnie troche za bardzo ubarwiłeś z tymi latarniami i pozycją tego stwora i stało się troche nie przekonujące =] Skąd mogłeś wiedziećżę ma sierść (to takie krótkie włoski) skoro jedyne co widziałeś to cień? Może stwór wypatrywałzdobycz ale wątpie, lub kurcze po prostu coś tam stało... Pierwsze spotkanie ze słuchawkami na uszach nie wierze, bo też nieraz chodze po ciemnych ulicach, uliczkach z muzykąw duszy i w słuchawkach, wyobraźnia płata figle pod wpływem różnych dźwięków z odtwarzacza i pojedyńczych z otoczenia =] Acha, no i jeszcze dochodzi późna godzina, nieprawdaż?

Słowem: jak dla mnie fake (trudno żeby nie spotkać stwora w mocno zaludnionym mieście, bodajżę centrum czy co tam.)

PS: A może byś się wybrał tam za dnia i poszukał jakich sładów? Acha, do zrobienia zdjęć dowodowych zwykła cyfrówka od kumpla wystarczy, nie musisz czekać na lustrzanke canon 4000 ;]
  • 0

#44

mishi.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę że teraz, to ciut za późno na robienie zdjęć.

Ja 'na szczęście' w okolicznych lasach spotykam tylko starych zboczeńców V.V""
  • 0

#45

NOVA.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chwilowo nie mam zwyklej "cyfrowki" pozatym nie mam zamiaru <jesli cos znajde> zblizac sie do tego dlatego pomysl troche w czym jest zoom najlepszy... co do latarni to nie mowilem ze widzialem cien, leczy ze stalo miedzy jedna a druga wiec nie wszystko widzialem <trudno jest opisac otoczenie> co do centrum to nie jest to wlasnie centrum a raczej zadupie <pisalem ze nawet kanalizacji niema.....> na tej ulicy to taka ulica "oderwana od miasta" sladow nie szukalem bo powiem szczerze nie mialem na to odwagi moze byc i fake :) czytalem tu juz wieksze glupoty i widze ze moja wyobraznia nie dziala tak jak wasza... nie widzie "czaszek na ksiezycu" "szaraczkow" "duchow" itd.. ja poprostu wszedlem na to forum bo widzialem cos dziwnego i chcialem wyjasnien :) albo chociaz podpowiedzi... a niewiem jak Ty ale ja muzy z mp3 nie slucham na maxa.. i slysze co sie wokol mnie dzieje
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych