Skocz do zawartości


Zdjęcie

rozwój duchowy a materialny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

troll.
  • Postów: 15
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

temat dość trudny, czy osoba liczaca sie z kazdym groszem moze miec czas i silna wole do rozwoju duchowego? teoretycznie majac 5 osób na utrzymaniu z jednej skromnej pensyjki to ciezko znalesc czas i "miec głowe" do innych spraw jak rozwój duchowy,

czy za pomoca zdolnosci paranormalnych typu channeling mozna poznac zwycięzce jakiegos meczu i na ile to bedzie trafna informacja???

to ostatnie mnie najbardziej interesuje
  • 0

#2

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mozna ;)
  • 0

#3

troll.
  • Postów: 15
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

cos słyszałem ze mozna, ale nie znam takiej osoby która by to potrafiła dobrze wykonac
i jaka by była skutecznosc tych informacji?
  • 0

#4

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Polecam poczytać trochę o mocy podświadomości, optymizmu i pracy z Aniołami.
  • 0

#5

troll.
  • Postów: 15
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kazdy sie chwali co to on w channelingu nie potrafi sie dowiedziec a na proste pytanie nie moge uzyskac odpowiedzi na żadnym forum

przeciez w channelingu moga zapytac o to czy sie da dowiedziec wyniki jakis meczy, nie musza podawac konkretnych przykładów

PS:
nie kaze nikomu sie dowiadywac konkretnego meczu, tylko pytam czy jest taka mozliwosc i na ile by to były prawdziwe informacje?
  • 0

#6

troll.
  • Postów: 15
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

najciekawsza odpowiedz dostałem na PW
"... Jeśli chodzi o duchy i channeling z jakimiś bytami spoza astralu ale i skądinąd, to na kogo trafisz, taką to odpowiedź dostaniesz. Trafisz na żartownisia, to on będzie sobie z t0obą poigrywał, a jak na kogoś mądrego, to on raczej wie, czy taka wygrana jest ci pisana, czy może być ci dopisana, bo wygrana zmiania bieg życia, przeznaczenie i raczej jeśli nie ma ktoś zapisane wygranej, to małe szanse na zmianę losu, aczkolwiek jeśli bardzi poprosisz jakieś wyższe instancje i uzasadnisz im w sposób nieegoistyczny po co ci ta wygrana itd, to kto wie,,, może pozwolą ci wygrać....."

a wiec mozna zapytac o takies sprawy, a wygran moze byc po prostu dopisana do mojej przyszłosci , przynajmniej tak to zrozumiałem
  • 0

#7

troll.
  • Postów: 15
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podobno słynny iluzjonista David Copperfield na oczach milionów widzów przed telewizorami wypisał sekwencje liczb w jakiejś dużej loterii. Losowanie nastąpiło jakiś czas później i jak łatwo się domyślić, Copperfield nie pomylił się ani razu. Komentatorzy przypuszczają, że w jakiś sposób wpłynął siłą myśli na działanie maszyny losującej.

czy cos takiego jest wogóle mozliwe i jacy ludzie potrafia tego jeszcze dokonac?
czy to była magia,jasnowidzenie , telekineza, channeling czy jakies inne zjawisko parapsychologiczne czy moze zwykła sztuczka



od paru osób dostłęm dosc rozne odpowiedzi

' najbardziej wierygodną odpowiedzią na twe pytanie jest to że uzyskał te liczby przez challening"

od pewnego znanego Polskiego magika-iluzjonisty
"Niestety trik jak każdy jeden.
Cudów niestety nie ma. Przynajmniej nie wtej dzidzinie.
Jest za to sprytna metoda na zamianę lub wręcz wylosowanie numeró, które się chce."
  • 0

#8

troll.
  • Postów: 15
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kilka ciekawych linków jak channeling i jasnowidzenie ma sie do wygrywania kasy


www.wiadomosci24.pl/artykul/kto_wygra_mundial_to_proste_1032.html
www.kociewie.info.pl/news.php?id=528
www.kociewie.info.pl/print.php?what=news&id=528
www.lotto.pl-com.pl/lotto/lotto-sobota.php
www.nautilus.org.pl/?i=605
kominek.blox.pl/2006/02/JASNOWIDZE-WROZKI-SCIEMNIACZE.html


z tego co czytam to 99% janowidzów twierdzi ze mozna poznac np, numery lotka lub zwyciesce jakiegos meczu pod jednym warunkiem ze sie nie wykorzysta tego w celu wzbogacenia sie, ale goscie za przepowiedzenie przyszłosci przeciez biora kase to jak to jest???
osoby zajmujace sie rozwojem duchowym twierdza ze taka wygrana moze byc dopisana pod warunkiem ze sie o to poprosi przewodnika duchowego




http://linuxmag.pl/lotto/

fortuna za 10zl "System typowania liczb w DUŻYM LOTKU" osobiscie nie skorzystałem , bo jakos to mnie nie za bardzo przekonuje, bo gosc nawet maila nie podał na stonce, a poza tym nie ma archiwum trafien




rozpacza bo wygrała 7 milinów w lotto
http://wiadomosci.ga...70,3098026.html
  • 0

#9

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chaneling... mysle że to dobry sposob na dowiedzenie sie paru rzeczy z przyszlosci.. a metody silvy? mysle że są bardzo przydatne.. schodzenie na nizsze poziomy umyslu nie wiążą sie w zaden sposob z obcymi istotami i otrzymywania od nich informacji, mysle że to siedzi w nas.. wszystkie informacje,tylko sztuka jest to odkryc. Mnie osobiscie bardzo sie spodobala met silvy, sama bylam zaskoczona skutecznością uzdrawiania i wizualizacji, ktora nie byla wymyslona! :) Ktoś byl na kursie silvy? jakie wrazenia? pozdrawiam :)
  • 0

#10

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rozwoj duchowy kiepsko idze w parze z ludzmi materialnymi... bo po odpowiednim rozwoju kasa i inne rzeczy, same przyjda... A jak tak bardzo Ci zalezy to zaznajom sie z technikami sigilizacji... zwalisz sobie kapucynka i bedziesz mial troche kaski xDDD
  • 0

#11

troll.
  • Postów: 15
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moglbys mi to szerzej opisac?
  • 0

#12

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehe, nie radzę go o to prosić ;)
Co do rozwoju duchowego i materialnego: Jeśli zdobędziesz jakoś tę kasę, przestaniesz zajmować się sprawami duchowymi, a nie o to chodzi.

Lotto: Cóż, sądzę, że działa tutaj teoria równoległych wszechświatów i spodni czasu- tyle wszechświatów powstaje po losowaniu, ile możliwych było wyników. Przewidzenie tego jest dość trudne i nigdy pewne.

Mecze itp: Tu sytuacja prostsza, wystarczy, jak pogadasz z bytami astralnymi :)
  • 0

#13

troll.
  • Postów: 15
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a czy byty astralne znaja takie rzeczy? i czy to beda pewne mecze?
  • 0

#14

Hakim-azar.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odnosnie tego czy sie ma czas czy nie, to zalezy od priorytetow ustalonych posiadanych i realizowanych.
Wezmy przyklad z ta rodzina i 5 osobami na utrzymaniu. Jesli by chciala zajac sie na powaznie tzw rozwojem, mowimy o rozwoju z potrzeby Serca, ale nie z poziomu Ego (bo sobie bede lewitowal a wszyscy beda mnie podziwiali) moglaby poustawiac tak swoja rodzine, aby miec po prostu np godzine czasu dla Siebie. To mozliwe mimo wszystko nawet w dzisiejszych czasach. Pytanie nie jest z gatunku czy chce, ale czy moze sobie na to pozwolic ze wzgledu na 1-sytuacje np materialna (bo moze sama pracuje i zarabia), 2-wlasne przekonania o tym, jaki jest model rodziny (kobieta przy garach) oraz msce zony czy matki w rodzinie (slugus ? partner ? niewolnil ? meczennica ?).

Prawda jest taka, ze jesli motywacja jest czysta to wszystko samo sie ustawia. Ludzie okolicznosci pieniadze... teraz... jesli pracuje i zarabia, ale musi duzo pracowac, aby tak malo zarabiac, to moznaby sie zastanawiac jakie ma wzoce i przekonania odnosnie pieniedzy.

I tu watek dot. wplywania na maszyny losujace etc Wszyscy channellerzy mowiac wprost: przyszlosci nie ma, jest tylko prawdopodobienstwem. DLatego dostales wolna wole, aby dowolnie ja kreowac, natomiast Twoje schematy postepowania (!) przybieraja zapis karmicznych nasion, ktore odciskaja sie na tasmie filmowej przyszlosci, a to moze byc odczytane przez jasnowidzow wlasnie, bo z gory wiadomo ze i tak to samo wybierzesz, albo skrecisz w lewo. Chyba ze Twoj Opiekun bedzie chcial inaczej, to zaingeruje.

Teraz... zamiast rozwijac swoje 'moce' i wplywac na totolotka, czemu nie zaczniesz pracowac nad swoimi ograniczeniami dot. PIENIEDZY ? bogactwa ? obfitosci ? pieniazkow ? Ktore z tych slow nie napawaja Cie negatywnymi odczuciami plynacymi z podswiadomosci ? I tam szukaj swojego ubostwa, ale nie manipuluj rzeczywistoscia. Ale zalozmy ze zamanipulujesz i Ci sie uda... wygrales 6, ale psychicznie nie jestes przygotowany na ich przyjecie, co z nimi zrobisz ? wydasz, ja wiem, ale jak ? na co ? rzucisz szkole ? kupisz dom, samochod, dziewczyne i samochod dla niej ? ile bedziesz pil z kolegami ? ile z tego zainwestujesz i w co ? a ile przytyjesz ? Czemu wiekszosc osob, ktore wygraly w totka wlasnie 6 konczy w dolku na lekach ? bo psychicznie nie byli gotowi na takie pieniadze. Ale wezmy ze zamanipulowac i bomba, dostales kase ? jak sie uloza Twoje relacje z ludzmi ? ilu z nich bedzie tylko dla kasy wokol Ciebie ? ilu zaczniesz podejrzewac, ze sa tylko dla kasy ? a jak znajdziesz dziewczyne, ktora na nia nie poleci ? a moze zaczniesz miec lęki i fobie, ze CIe zaraz okradna, zabija, albo zgwlaca zone i zazadaja okupu ? Czujesz sie nadal bezpiecznie z takimi pieniedzmi ?

Ale zalozmy ze Ci sie udalo :) biorac pod uwage ze nagroda nie byla przeznaczona dla CIebie, bo nie byla, wygrales, bo zamanipulowales i pozbawiles kogos 6 baniek, to nie wiem czy zdajesz sobie sprawe z tego jaki dlug zaciagasz wobec tej osoby. Oczywiscie bedziesz musial zwrocic z odsetkami i to nie wtedy kiedy bedziesz chcial, ale wtedy gdy CIe zycie zmusi. Oczywiscie zwrocic nie jemu, ale... "do wspolnego worka".

I na koniec... zapytaj sie siebie, czemu jestes taki slaby albo kto Ci kiedys odebral te sile, ze teraz musisz dostac to, czego chcesz obrzydliwie manipulujac ? A jak poprosisz to co ? Nie dadza ? czy moze nie zaslugujesz ? czy ego zbyt napompowane i nie umiesz poprosic o pomoc ? oczywiscie wylaczamy prosbe o totka.

Think twice !


Edit [26.10.2007]: Żbikuś
Nie pisz ciągle wielkimi literami.

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych