Skocz do zawartości


Nawiedzone Budowle


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_prb

Gość_prb.
  • Tematów: 0

Napisano

W pobliżu Bolesławca jest jakaś wieś (muszę się dopytac kolegi jak się nazywa), w której w trakcie drugiej wojny swiatowej walczyli rosjanie z niemcami. Nie dość, że z ziemi wystają karabiny, to w nocy ponoć pojawiają się tam duchy i słychać strzały i krzyki ;) .
  • 0

#17

cinix.
  • Postów: 129
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok. No więc w Starym Sączu jest budowla/dom ,w którym podobno straszy...

mieszkam nieopodal/Nowy Sącz/ i o niczym nie wiem :D

jeśli chodzi o nawiedzone miejsca,to w okolicach Chełmca na miejscu takiego rzekomo"przeklętego"domu/cośtam się rozchodziło o to,że zamurowali dziecko,i że w nocy słychać stamtąd było płacz itd./zbudowano supermarket :]
i ponoć pracownicy muszą wstawać nieco wcześniej,po nieraz zdarza się,że towary spadają z półek :]
moja koleżanka mieszka w tamtych okolicach i twierdzi,że jest to najprawdziwsza prawda :>
  • 0

#18

NICOŚĆ.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mieszkam blisko Włocławka(15km.) Jest w mojej mieścinie taki dom pietrówka.Jest to stary dom. Młode małzenstwo kupiło go 5 lat temu wyremontowali i zamieszkali. Nic sie nie_działo w tym domu do póki nie urodziła sie im córeczka. Z początku myśleli,że mrugające swiatło to wadliwa instalacja,póżniej trzaskanie drzwi(piszę wsystko co słyszałam).Płacz dziecka było słychać na ulicy dzień i noc.Po pół roku katorgi wyprowadzili sie nastał spokój.Teraz mieszka tam starsze małżeństwo na emeryturze z dorosłą córką i nic sie nie_ dzieje. Chodziły słuchy ,że mogła to być stara kobieta, która mieszkała parę lat temu i zmarła w tym domu bezdzietna.Ale ile jest prawdy w tym wszystkim nie wiem. Ale wiem jedno jak przechodzę koło tego domu to mam gęsią skórkę i nie wiem czy przez te opowiadania, czy po prostu taki urok tego miejsca??? :shock:

Znaki interpunkcyjne piszemy PO wyrazie, a nie przed.
Edit: Tacita

  • 0

#19

Ariadna.
  • Postów: 48
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż, możliwe że to poltergeist. Istnieje hipoteza, iż poltergeisty żywią się energią pobieraną z organizmów dzieci. Przemawia za tym fakt, iż zjawiska te ustały, z chwilą opuszczenia domu owej rodziny?!

bvytjfgpol
  • 0

#20

xyz.
  • Postów: 84
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok. No więc w Starym Sączu jest budowla/dom ,w którym podobno straszy.
Opowiem wam tą historię :
facet na pustej działce , niedaleko cmentarza zaczął budować dom , oczywiście nie sam , tylko z jakimiś wynajętymi pracownikami . Dom był w pewnym stopniu gotowy ...
nie był wymalowany , ani okien jeszcze nie wstawiono nic z tych rzeczy . Stało jeszcze rusztowanie ... , ale facet razem z pracownikami postanowili już to oblać smile1.gif
Wieczorem wszyscy , którzy pomagali w budowie zebrali się w tym budynku.
Siedli przy takim małym stoliku (to jedyny mebel , który był wtedy w domu) i zaczeli pić wino... niestety całego ie wypili , wszystko zaczeło się walić , rusztowanie samo z siebie zaczęło się łamać . Wszyscy zaczeli z tamtąd uciekać ...
Legenda głosi , że do dziś stoi tam butelka z winem...


Wiem, że odkopuje temat ale muszę :)
Ten dom to jedna wielka lipa. Stoi tam butelka z winem, a raczej karton po winie i to nie jeden :) Tam tylko żule libacje robią i nie ma tam nic paranormalnego.
  • 0

#21

Wlokus.
  • Postów: 111
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wie ktoś coś o nawiedzonym domu w Zwierzyńcu??
  • 0

#22

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sanok - dom przy głównej drodze wyjazdowej z Sanoka - kierunek na Rzeszów. Dom wygląda hmmm "osobliwie" ponieważ pierwsza kondygnacja jest zupełnie niezamieszkana zamknięta na 4 spusty, mieszkanie na górze jest używane i prowadzą tam osobne schody. Ponieważ nikt się już od dawna nie odważył zejść na dół. Jak coś więcej się dowiem to napisze :) .
  • 0



#23

emo07.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wlokus, powiedz coś dokładniej bo to moje okolice ^^
  • 0

#24

Wlokus.
  • Postów: 111
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No moje też :> .Właśnie nie wiem za dużo dlatego próbuje się dowiedzieć.Podobno jak wpuszczono tam psy to wszystkie z piskiem wybiegły i później nic nie chciały jeść.Ale to są tylko ploty i nawet nie wiem który to jest dokładnie dom.
  • 0

#25

blaskhyrk.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba zrobię sobie wycieczkę na feriach :D
  • 0

#26

xyz.
  • Postów: 84
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znowu trupa odkopuję, ale przed chwilą byłem w tym rzekomo nawiedzonym domu (Stary Sącz). Burza z piorunami, w domu za przeproszeniem ciemno jak w d*pie - idealna pogoda dla ducha na nastraszenie kilku dzieciaków. Po spędzeniu tam 30 minut zrezygnowaliśmy - nie wydarzyło się nic a nic
(z wyjątkiem kilku stukotów w piwnicy, na które przymknąłem ucho). Więc jeśli ktoś będzie chciał się wybrać na wycieczkę do "nawiedzonego miejsca" niech nie idzie to tego domu - po prostu strata czasu :)
  • 0

#27

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moze ktos zna jakies nawiedzone domy w Gdansku? Poniewaz w googlach nic nie moge ciekawego znalezc, a kumple tez niespecjalnie wiedza czy takie cos jest w Gdansku.
  • 0



#28

ksips1.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podobno w Będzinie jest opętany dom. Ma on numer bodajże 11, znajduje się po prawej stronie od stadionu. Niestety nie mogę nigdzie znaleźć żadnych informacji na jego temat. Słyszeliście coś o nim?
  • 0

#29

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ej, a w ogóle słyszał ktoś o czymś nawiedzonym, znajdującym się w Warszawie? :mrgreen:
  • 0



#30

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak Metro, zawsze jak jade to wydaje mi się że ten odgłos to jakieś krzyczące dusze...mam dziwna wyobraznie wiem.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych