Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zbliża się 2004 VD17


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Coś takiego znalazłem :D nie wydaje mi się to ver. najbardziej optymistyczna ale jakoś nie sądze by był to koniec świata :)

Rok 2012 jest najczęstszą, przyjmowaną przez różne apokaliptyczne grupy (i teorie), datą "końca świata". Prawdopodobnie ma to swoje źródło w kalendarzu Majów (świeckim i religijnym), który podaje dzień 21 grudnia 2012 jako ostatni dzień historii. Sam "koniec" świata jest tutaj często rozumiany metaforycznie, ma to oznaczać bowiem wydarzenia, po których ludzie na Ziemi na zawsze zmienią swój sposób patrzenia na świat i na drugiego Człowieka.


jednak czytasz uwaznie nasze posty? :)
  • 0

#17

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

A to znalazłem na wikipedia.pl :D
  • 0

#18

pavloo.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ludzie! zadna Nibru w 2012 do nas nie przyleci ma to miec miejsce o wieeele pozniej jak potwierdzil Sitchin...denerwuje mnie jak ktos sieje bledne informacje zalecam wiecej czytac i wyciagac wnioski a nie wierzyc w byle teorie
  • 0

#19

Tengron.
  • Postów: 177
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eee jak bysmy wierzyli tak astronomom tą byśmy mieli już na głowach z setki takich komet.A chyba na 2012 to już zbyt dużo rzeczy dają.
  • 0

#20

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tengron - posiadam całą, bardzo obszerną książkę, która równie wiele dowodów zebrała celem udowodnienia tragedii w 2000 r :)
  • 0



#21

Savalas.
  • Postów: 58
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eee jak bysmy wierzyli tak astronomom tą byśmy mieli już na głowach z setki takich komet.A chyba na 2012 to już zbyt dużo rzeczy dają.



a bo się majom znudziło robienie kalendarzyków na zlecenie i wszyscy panikują, co mieli w nieskończoność ciągnąć ten kalendarz :lol : :lol : niema się co śmiać, prawdopodobieństwo jest o wiele większe niż wygrana w totka a niemal co każdą środę pada wygrana. ale widok będzie wspaniały tak jak w latach 90 tych kiedy to pare dni chyba nawet była widoczna kometa z pięknym warkoczem, nie zapomniany widok. coś jeszcze na 2012 bo jak tak to jadę do egiptu na sylwestra wtedy jak szaleć to szaleć ale przynajmniej w jakimś ciekawym miejscu. może meksyk ?? indie ??
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych