Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aurora TR-3B nad Lubelszczyzną


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1

artie3000.
  • Postów: 25
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na początku sierpnia 2006 wybrałem się z kolegą na nocne wędkowanie nad jeden ze zbiorników na Lubelszczyżnie. [attachment=157:attachment]
Noc była ciepła i bezchmurna, było to około 1.00 nad ranem, ja spałem w samochodzie a kolega oglądał niebo na materacu, pilnując wędek. Zbudził mnie i powiedział, że widział jak coś bardzo dziwnego przeleciało nad nim na niskiej wysokości. Określił, że widział duzy, metaliczny obiekt
w kształcie trójkąta. Będąc u niego wczoraj z wizytą przypomniałem sobie o jego obserwcji i pokazałem mu artykuł o TR-3B, gdy zobaczył zdjęcia Aurory powiedział, że to co widział wtedy wyglądało identycznie.
  • 0

#2

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No cóż można napisać.
Tak krytycznie: dlaczego dopiero teraz przypomniałeś sobie o tej historii, czy Aurora lata aż na takiej niskiej wysokości i co robiła nad Lubelszczyzną?
  • 0

#3

sebi-g.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego co kojarze to radary nie wykrywają zbyt szybko(jak i wogle) obiektów nisko lecących bodajże do 80-100m nad ziemia. Ale to też kwestia radarów.
  • 0

#4

mariuszm.
  • Postów: 566
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No cóż można napisać.
Tak krytycznie: dlaczego dopiero teraz przypomniałeś sobie o tej historii, czy Aurora lata aż na takiej niskiej wysokości i co robiła nad Lubelszczyzną?


Jak to co, wracali ze wschodu ;-)
  • 0

#5

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tajna bron Leppera :P
  • 0

#6

rsn.arush.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

slyszalem ze to moj sasiad psu rzucal frizbi na pozarcie
  • 0

#7

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kiedyś też widziałem ten obiekt. W grudniu 2005 roku nad Libiążem (małopolska). Leciał niezwykle nisko (nieco powyżej kabli) i z taką prędkością że pomyślałam ,ze jakiś samolot spada. Przestraszyłam się nawet ,że uderzy w mój dom (leciał bardzo szybko prościutko na mój dom) - w ostatniej chwili jednak obiekt gwałtownie zawrócił i poleciał na wschód (wcześniej leciał z południowego wschodu - więc wyobraźcie sobie jak ostro skręcił - to było wręcz niemożliwe przy takiej prędkości). Całą sytuację obserwowałam z okna pokoju. Na zewnątrz była śnieżyca jednak obiekt widziałam wyraźnie (w pewnym momencie był kilkanaście metrów odemnie, więc nie ma się co dziwić) - był to trójkąt z 4 błękitnymi światłami na dole = jedno wielkie na środku i 3 małe w rogach. Nie zdążyłam zrobić zdjęcia ale obiekt był bardzo podobny do tego : Dołączona grafika

Niedługo po tym zdarzeniu na jakiś czas na całym osiedlu wysiadł prąd ale można to równie dobrze zwalić na śnieżycę.
  • 0



#8

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Widzę, że sporo ludzi TO widuje ostatnio, nie wiem co to jest, a jak nie wiadomo co to jest to musi być UFO :) I ludzie dajcie spokój z komentarzami typu: Tajna bron Leppera ;] . To nie jest hydepark(chyba)...
  • 0

#9

mickej.
  • Postów: 41
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Małe sprostowanie Aurora a TR-3B to zupełnie inne samoloty ;)
To jest Aurora:
Aurora
Z kolei to jest TR-3B:
TR-3B

Pozdrawiam
  • 0

#10

F-22.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Małe sprostowanie Aurora a TR-3B to zupełnie inne samoloty ;)
To jest Aurora:
Aurora
Z kolei to jest TR-3B:
TR-3B

Pozdrawiam


Jezus ja to widziałem nad wyschnietym jeziorem 3 razy.Najpierw obserwowałęm ludzi co tam robią a puzniej kątem oka Aurore widziałem prze ułamek sekundy!! Puzniej mi znikła jak wleciałą w chmurę ale z niej już nie wyleciało to coś tylko że ja widziałem ją czarną trójkątną naprawdę możecie mi wierzyć czy nie.Stało się to w 2006 roku w wakacje w Piłce 50KM od Świętochłowic.!! A w nocy coś rozbłyskło sie na niebie w nocy:/
  • 0

#11

michuXXX.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

osz kurcze !! wróciłem co dopiero ze spaceru i byłem cały roztrzęsiony, że widziałem statek obcych a to było to g... ;/ lepszy rydz niż nic... Nie na codzień widuje się TR-3B :D 30.03.2008, 22:30 Kujawsko-pomorskie, niziutko, cichutko, szybko z zachodu na wschód!! Aż mi się włosy na głowie zjeżyły (i nie tylko tam ;p ) Jeśli to nasze (ziemskie) to Disclosure Project mówi prawdę !!!!
  • 0

#12

_MajoR_.
  • Postów: 196
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedys wracałem ze szkoły.Było ciemno, śnieg leżał, a wokół mnie 400 ha płaskiego terenu. (wracałem przez opuszczone lotnisko na skróty) Zobaczyłem na niebie jasno niebieski obiekt który światłem mnie aż oślepiał. Leciał z południa na północ. Wyglądał mi na kometę, zostawiał "ogon" za sobą. Leciał bardzo cicho i mogło by się wydawać ze bardzo nisko, może 30-50 m nad ziemią. Przyspieszyłem ze strachu i kiedy spodkałem dwóch sąsiadów zapytałem się czy tez to widzieli. Powiedzieli ze tak. Myślałem później że ktoś wypuścił race. Ale jakie race maja skrzydła, a na nich światla :] Nie był to samolot który lądował na lotnisku bo TO COŚ leciało w poprzek pasów startowych... A w pobliżu nie ma innego lotniska na którym mogły by lądować tak ciężkie OBIEKTY :)
  • 0

#13

Rysiek_INFRA.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Na początku sierpnia 2006 wybrałem się z kolegą na nocne wędkowanie nad jeden ze zbiorników na Lubelszczyżnie"

Czy możesz powiedzieć konkretnie w jakiej miejscowości to było?
  • 0

#14

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No prosze, wszyscy patrza w niebo z ufo, a ufo to przykrywka dla tajnego samolotu. Za czasow zimnej wojny tak samo ukrywano technologie, sugerujac ludziiom, ze to ufo. Nie slyszalem, wczesniej o tym modelu samolot. Jak dla mnie to zdjecie
Dołączona grafika
na fake nie wyglda. A technologia, jak mysle jest dostepna w koncu postep technologi od 50 let jest ogromny, a nie wszystkie z technologi przeciez musza byc podane do wiadomosci publicznej.
  • 0

#15

HuzarBodo.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niemożliwe, aby Aurora przeleciała nisko ponad ziemią, niezauważona przez wojskowe radary. Już bardziej uwierzyłbym, że przeleciała gdzieś nad Polską na wysokości 11 000 m, z charakterystyczną, jak dla tej maszyny, smugą kondensacyjną. Poza tym na małej wysokości maszyny nie rozwijają wysokich prędkości ( przyczyną jest np. wysokie ciśnienie, czyli duża gęstość powietrza ).

... był to nietoperz. który wasz barwny umysł przetworzył na trójkątny obiekt latający :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych