Skocz do zawartości


Zagadka piramidy Cheopsa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
307 odpowiedzi w tym temacie

#301 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Chyba sie nie zrozumielismy.Chyba jasno sie wyrazilem ze nie chodzi o wysokosc tak?
Tu nie chodzi o wysokosc,erocje ani o inne kwestie. Jesli nadal nie rozumiecie to nie bede sie poraz kolejny powtarzal.
  • 0

#302

Coralus.
  • Postów: 37
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm ... Ja wiem, ale wam nie powiem ROTFL. Rozumiem, ze ogrody w babilonie i latarnia w faros tez sluzyly kontaktom z ufo, bo inaczej nie zaliczono by ich do cudow swiata? Genialne rozumowanie :lol :
  • 0

#303

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tutaj chodzi o zaklęte w środku cudowne liczby które leczą i o niebieską poświatę energetyczną pewnie :D :P :lol :
  • 1



#304

Coralus.
  • Postów: 37
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, pomnoz wysokosc piramidy przez miliard a otrzymasz odleglosc od ziemi do slonca (srednia na dodatek) buehehehe :lol :
  • 0

#305

pawelg.
  • Postów: 74
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Muhad - nie powiedziales czemu piramida jest cudem. Powiedziales tylko tyle ze to nie tylko przez jej wysokosc. Teksty w stylu

Jesli nadal nie rozumiecie to nie bede sie poraz kolejny powtarzal.

sa dosc irytujace.
---
Mowisz, ze piramide ograbiali z blokow. Czyli poczatkowo piramida miala i zupelnie inne wymiary, co troche psuje te wszystkie teorie z magicznymi liczbami. Podwstawa musiala byc wieksza, a katy miedzy podlozem a scianami bocznymi byly mniejsze. Dobrze rozumiem? I jeszcze cos. Jak wg ciebie sciagali z gory te kloce? Przeciez one po 300 ton nawet wazyly. Chyba nie przy pomocy lin i ramp ?
  • 0

#306

Coralus.
  • Postów: 37
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pawelg, milo mi. Kiedy pijemy? :mrgreen: [odnosnie Twojego podpisu]
  • 0

#307

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

[OT] To i ja czuję się zaproszony :mrgreen: :-D [EOT]

I wyjdzie na koniec że piramida ta jest wyjątkowa tylko dlatego bo jakiś oszołom zauroczony twórczością Danikena i innych sprawdził wahadełkiem aurę piramidy i te wahadełko mu się zakręciło w supełek... :mrgreen:


Wielka Piramida jest niewiele większa od piramidy Chefrena, niewiele bardziej dokładna i zachowana w podobnym stanie.

Praktycznie nie ma pomiędzy nimi różnicy.
  • 1



#308

Coralus.
  • Postów: 37
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ojej, wielcy modzi dali mi warna za spam :D Chyba sie juz nie odezwe wiecej ;) Jacy czujni sie zrobili nagle w zapalnych tematach ... Buehehe ... Podbno najpierw jest warn slowny, ale co tam, tu wszystko wolno grupce zielonych :D


Roznicy nie ma zadnej a jesli jest, to na korzysc piramidy Chefrena. Ot i cale wyliczenia poszly sie sypac po jednym tekscie pawelg
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych