Skocz do zawartości


Kręgi z Wylatowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
132 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

tez o tym slyszalem i slyszalem tez o tym ze niekoniecznie.
  • 0

#32

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Promieniowanie w Wylatowie powoduje masowe zachorowania tamtejszej ludności na raka


Dokladnie o tym samym slyszalem, pytanie tylko czym to jest spowodowane?
  • 0



#33 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Podobno winne sa agrosymbole. Przecież na pewno wiecie, że wytwarzają one silne pole elektromagnetyczne. Przedstawiona teoria pochodzi od tamtejszego lekarza który zainteresował się sprawą z pobudek zawodowych.
  • 0

#34 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

to czemu nikomu sie nic nie dzieje gdy wchodzi sie w kregi? a CI co pracowali z kamerami i ze sprzetem? nie slyszalem zeby komus cos dolegalo
  • 0

#35 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Ci ludzie tam nie mieszkają, nie przebywają non stop. Lekarz przeprowadził "dochodzenie" w sprawie umieralności i zachorowań na raka przed i po tym, jak pojawiły się tam kręgi. Wnioski nasunęły się same. :P
  • 0

#36 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

w anglii byloby to samo a narazie cisza ;-)
  • 0

#37 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Skąd my możemy wiedziec co się tam u nich dzieje. Zresztą w Wylatowie robią kręgi co roku, nie wiem jak w Anglii, no i jeszcze odległość zabudowań od pól. W UK mają chyba trochę dalej na pola niż u nas. :hmm: Właściwie, to wszystko może mieć znaczenie, a skąd wiadomo, że kręgi u nas i u nich robią ci sami obcy ?
  • 0

#38 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

no nie wiadomo...moim zdaniem to nie robiliby szkodliwych kregow w takim miejscu jak wylatowo , gdzie sa zabudowania...jesli chodzi o przeslania, to one swiadcza o tym ze chca nam cos przekazac, pomoc a nie szkodzic...takie jest moje zdanie ;-)
  • 0

#39 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Że przesłania , to wiem. Chociaż, czy to normalne, żeby tak inteligentne istoty komunikowały się z nami za pomocą agrosymboli ? Skoro są tacy mądrzy to, powinni wymyślic jakiś inny sposób, łatwiejszy do odczytania. No, chyba ze chodzi im o to, zebyśmy odczytali te wiadomości we właściwym czasie. :hmm:
  • 0

#40

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że jeśli wszystko mielibyśmy podane na tacy, to efekt zamierzony przez tych co dawają by był nie taki jak powinien ... w takiej formie jaka jest, jest mniej paniki i niezrozumienia ze str. ludzi, nie wiem jak to wytłumaczyć ale myślę że dlatego tak jest ... no i napewno nie robiono by szkodliwych dla ludzi znaków, to trochę bez sensu dla mnie.
  • 0

#41 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

To nie znaki szkodzą tylko ich promieniowanie.
  • 0

#42

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O tym promieniowaniu to wogle nie wiedziałem ale o polu elektromagnetycznym to tak
Nie wiem czy ktoś kiedyś oglądał taki program podajże na DISCOVERY jak grupa studentów z MIT jak przelecieli helikopterem nad kręgiem i ten nagle stracił moc i o mało co nie spadł na ziemie
  • 0

#43 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Oni mogli robic te piktogramy z wiara w to ze ludzie zamiast je badac, to odczytja je z powietrza...tak byloby prosciej i mniej chorob na raka ;-)
  • 0

#44

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Podobno winne sa agrosymbole. Przecież na pewno wiecie, że wytwarzają one silne pole elektromagnetyczne. Przedstawiona teoria pochodzi od tamtejszego lekarza który zainteresował się sprawą z pobudek zawodowych.

Niech zgadnę... te informacje masz z "Nieznanego Świata"? :)

Niedawno na łamach tego pisma fundacja Nautilus negowała możliwość promieniowania jakiegokolwiek, które mogłoby pochodzić od tych kręgów.
  • 0



#45 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

NIe. Z programu w tv. Był to reportaż o Wylatowie, kręgach i lekarzu.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych