Skocz do zawartości


Kręgi z Wylatowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
132 odpowiedzi w tym temacie

#16

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

oddalbym zycie za to w co wierze, i wierze :P ze inni zrobili by to samo
  • 0



#17 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

fajna postawa.. :)
  • 0

#18

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Coś jak fanatyzm, ale co tam.... :P
Ale przyznam, że też jestem skłonny do pewnego rodzaju poświęceń w tej sprawie :D
  • 0



#19

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

ja już pisałem że jeśli zobaczyłbym takiego obcego :D to pierwsze co bym zrobił to pobiegłbym za nim i skopałbym mu dupsko (o ile byłbym w stanie kto ta wie ile oni siły mają) puźniej wytargałbym od niego odpowiedzi na nurtujące mnie pytania a na koniec zaciągnołbym go do TVP 1 :D i pokazał światu
  • 0

#20

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Podejżewam że jakbyś zobaczył takiego UFOka to nie był byś w stanie wydusić słowa z wrażenia :) Nie mówiąc o skopaniu dupska :P Ale życza ci tego.
  • 0

#21 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

mysle zejakbys naprawde spotkal taka istote to raczej mialbys spodnie nizej niz zwykle :)

gdy pierwszy raz widzialem swiatla na niebie bylem dziwnie podjarany i usztywniony..myslisz ze gdyby doszlo do takiego spotkania to potrafilbys cos zrobic? wiesz ja tez moge powiedziec ze jakbym spotkal Obcego to chetnie bym z nim pogadal( bo chetnie) ale wiesz...to czy jestes na to przyotowany to dowiadujesz sie w danym momencie :)
  • 0

#22

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Musze poczytać gdzie te wylotowo się znajduje, może skoczę tam w lato na żniwa
tylko jaki sprzęt zabrać kamera z podczerwienią wystarczy? :lol : fajnie pozatym, że oni są także na naszych polach, dzieki temu mamy szanse ująć wszystko na kasecie :-D co do samej wiochy(może zmienią na miasto,jak się rozwinie sieć hotelowa he he ) to jestem ciekaw dlaczego tam,może maja naprawde dużo terenu pokrytego zbożem?ile mają mieszkanców?jak wyglada sam układ dróg w wylotowie i rozmieszczeni budowli,a może kiedyś był tam jakiś ważny osrodek?np:poligon?
  • 0

#23 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

oni specjalnie wybieraja miejsca odludno by paniki nie bylo, chociaz kilka lat temu gdy powstaly kregi to widziano to zdarzenie pod lodzia i widziano statek :smile:
  • 0

#24

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem dokładnie,ale chyba tam ukazał sie znak pokazujący atom nowej generacji,
myśle, że to dlatego bo polska zasłuzyła się troche w dziedzinie chemi,astronomi mielismy przecież wielu wybitnych naukowców,w dziedzinie informatyki ciagle jesteśmy w czołówce może wiedzą na co staś polaka,polacy mieli np:Kopernika; Niemcy Alberta! :hmm:USA oraz UK tez słyną z wielkich uczonych,może pokładają w nas jakieś nadzieje :-D co do przekazów
polacy złamali enigme,ze znakami tez dają sobie rade,żeby tylko polscy naukowcy wieżyli w autentycznosc znaków i żeby ktoś pracował nad nimi! a więc czekamy na znaki w POLSKIM
WYLOTOWIE ;-)
ps:troche odleciałem od tematu sorki :fist:
  • 0

#25 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

heh wezcie pod uwage ze Amerykanscy uczeni mecza sie majac kupe szmalu i najnowoczesniejsze sprzety a nasi odkrywaja ciekawostki bez kasy i bez sprzetu...duma mnie rozpiera :smile:
  • 0

#26

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie też duma rozpiera mamy dobrych (wiekszość) naukowców ale wracająć do kregów czy nie wydaje sie wam że te kręgi są takie jakby to powiedzieć bez SEXU :) jak patrze na te z innych krajów to jest tam masa różnych wzorów a na tych w polsce jaks ich tak mało
  • 0

#27

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rok 2004
5 lipca, na polu p.Zarywskich został odnaleziony duży znak. Składał się on z 3 elementów: 2 kół, dużego składającego się z 11 pierścieni i koła otoczonego pierścieniem. Początkowo na podstawie uszkodzeń gleby w kilku miejscach stwierdzono, że może to być dzieło ludzi, ale dalsze oględziny z dużym prawdopodobieństwem to wykluczyły.
Dołączona grafika


Długo nie trzeba było czekać na pojawienie się kolejnego piktogramu. Tuż przed obiektywami kamer i przed oczami obserwujących pola ludzi, w sobotę 10 lipca na zbożu p. Filipczaka i częściowo p. Dziury powstała ogromna formacja składająca się z 30 kół. Tym razem nie było wątpliwości, że nie było to dzieło ludzi. Jeszcze o godzinie 2:40 pole to dokładnie oświetlali członkowie CBUFOiZA patrolujący pola. Nie dostrzegli niczego niezwykłego czy podejrzanego, natomiast natomiast tuż po godzinie 3:00 znaki były już widoczne.
Dołączona grafika
  • 0



#28

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz skąd można sciągnąć te filmiki ??
  • 0

#29

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

wracająć do kregów czy nie wydaje sie wam że te kręgi są takie jakby to powiedzieć bez SEXU :) jak patrze na te z innych krajów to jest tam masa różnych wzorów a na tych w polsce jaks ich tak mało


Jak to sie mowi.. jaki kraj takie kregi :)
  • 0



#30 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Zapewne nie każdy z was wie ,że kręgi nie sa jedynym "prezentem " od obcych. Promieniowanie w Wylatowie powoduje masowe zachorowania tamtejszej ludności na raka. Jest tam bardzo dużo zgonów rocznie. Lekarz mówi, że miejscowość powoli wymiera. Umieraja starsi i dzieci. Pomiary promieniowania potwierdziły, że to ono jest odpowiedzialne za ten stan rzeczy. :shock:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych