Skocz do zawartości


Zdjęcie

Userzy VRP po 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
136 odpowiedzi w tym temacie

#31

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tak się zastanawiam... Jak będzie rok 2012 to będę miał 21, to jest jakby nie patrzeć dużo w porównaniu do 15 :) Zjawiskami paranormalnymi pewnie będę się nadal interesował, ale w mniejszym stopniu z powodu wielu innych spraw (studia mam nadzieję itp.). Co do 21.12.2012: Jeżeli nie wydarzy się nic szczególnego to moja wiara w zjawiska paranormalne legnie w gruzach, albo chociaż ucierpi poważnie jak człowiek który dostał headshota :P Życz wszystkim aby VRP przetrwało jak najdłużej :drink:

#32

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mam jeszcze kilka lat aby nauczyć się prowadzenia, administrowania etc. miejsca takiego jak to... i może mi się uda :)

Aha... i prosiłbym aby pisać tutaj bardziej o sferach zainteresowań forumowych po roku 2012...a nie o kataklizmach związanych z tą datą (do tego mamy inny temat) :) Tu piszemy o tym, że... "2012 staje się faktem i nic sie nie wydarzy... forum znika i co dalej" :)

Pisanie o zagładach i innych pierdołach ... to nie tu :)



#33

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja będę miał ...OMG, 23! No i w sumie nie wiem, czy będę się dalej tym interesował...To się okaże.



#34

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak dobrze (a raczej) źle pójdzie to za 5 latek będę wnuki bawił a tym samym zostanę najmłodszym dziadkiem w okolicy :aaa: :aaa:
Ale byłyby jaja!!!



#35

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tak a ja bede mial 29 lat... i mam nadzieje prace + rodzinke ;)



#36

Luck4sh.
  • Postów: 115
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja bede mial 21 lat i bede studiowal medycyne badz chemie - o ile mi sie uda
a juz teraz uzgodnilem w z przyjaciolmi, ze dzien przed ta data udamy sie gdzies razem - w kazdym razie daleko od morza, bo mieszkam w Gdansku ktory pewnie bedzie zalany :( (

#37

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

bede mial 21 lat i mam nadzieje upalac jakiegos rwd ;D
no i oczywiscie studiowac bym chcial. nie wiem co jeszcze :) w sumie nie jestem jakims orlem, ale dam rade xD

#38

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy zakończycie swoją przygodę z paranormalnym światem ?

Jeśli o mnie chodzi, mam zamiar kontynuować to, co robię obecnie, czyli:
- muzyka, muzyka i jeszcze raz muzyka, ewentualnie jeszcze jakaś inna dziedzina sztuki
- Paranormalium i KryptoZoo! Dwie moje najcenniejsze strony (KryptoZoo jest o kryptozoologii)
W międzyczasie zamierzam nadal tłumaczyć artykuły i wyślę zapewne wiele tłumaczeń do różnych czasopism.
(moim marzeniem jest uwolnić się wreszcie w szkole muzycznej od chóru...)

Widzę, dj_cinex, że też zamierzasz zarchiwizować swoje artykuły ;)
Ja to robię od kiedy tylko zacząłem pisać, czyli jakieś 1,5 roku, nazbierało się tego ze 200 tekstów różnej długości...



#39

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mnie ciekawi jeszcze inna rzecz- ciekawe ilu z obecnych "stalych" uzytkownikow tego forum bedzie sie jeszcze na nim udzielalo w 2012 roku ;)

#40

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja się postaram...jak najdłużej się da. Chociaż przyznam - czasem mam momenty rezygnacji ;) .



#41

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja już jeden taki moment miałem, ale wróciłem i szybko się wkręciłem w tematy na forum. Mam nadzieję, że będę tutaj do końca. :)



#42

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak VRP zakończy kiedyś działalność(oby nie) to przerzucę się na inne forum, jest tego sporo, aczkolwiek w tej lidze ciężko znaleźć coś lepszego :) Niezależnie od tego czy coś się stanie w 2012 czy nie, zjawiskami niewyjaśnionymi mam zamiar się interesować zawsze bo jest to tak jakby nieodłączna część jednak tego świata :)

#43

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o dotrwanie do 2012 roku tego forum i kwestię finansową, to jakby coś oczywiście wesprę, wyciułam kasę z oszczędności (trochę mi się tam uzbierało) i pomogę dotrwać - pewnie się znajdą jeszcze takie osoby, dlatego jakby mialo sie zakonczyc forum to przez np. utratę całej bazy danych, olanie forum przez Eury'ego (mało prawdopodone), atak hakerów z pentagonu albo zerową odwiedzalność :) Więc postaramy się i dozyjemy.

Co do moich planow na przyszlosc... Jesli nic sie nie stanie, to bede z calej sily walczyl o przetrwanie tego forum, bo szkoda by bylo to utracic. A tak to pewnie bede siedzial w Hiszpani lub w Polsce (zalezy od sytuacji w kraju i wydarzen dot. mojej nauki w kierunku wyjazdu do hiszpanii)i studiował cos ciekawego, kto wie moze politologie (ostatnio strasznie mnie ciagnie do polityki, pewnie bede sie w tej sferze poruszal, jesli nie jako poseł/minister/senator/premier/prezydent/marszałem itp. to jako dziennikarz TVNu :P ). A zawodu i utraty wiary w zjawiska paranormalne nie utrace, chociaz napewno strace przekonanie co do proroctw i tego typu historii. No, i ludzie! Chyba Wam o tym nie mowilem, ale 19 grudnia 2012 zaczyna sie impreza na którą WSZYSCY jestescie zaproszeni (szczegoly potrm), mozecie zabrac znajomych i rodzine, ja zapraszam kogo sie da. Bedziemy oblewac koniec swiata, a gdyby nic sie nie stalo to wygwizdzemy majów i egipcjan :P Wiec nie rezerwujcie sobie tego terminu, bedzie zabawa ;)

#44

pieczywo.
  • Postów: 65
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jesli to forum przestanie istniec, to ja zaloze nowe ;)

#45

Five Psion.
  • Postów: 117
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

JA NIE CHCE KuNIEC ŚWIATA!!! :aaa: :aaa: :aaa:
;(
Ok joke :D
Tak naprawdę to nie wierzę w 2012 <~~Koniec Świata


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych