Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wczorajsza noc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#16

Bubi.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jaki komin albo jaka rura lub deska uderzająca w mur robi to z regularnym natężeniem przez równą minutę??



u mnie rury od centralnego w miarę regularnie dają i też się na początku zastanawiałem co tak w ścianach puka mi po nocach :D
  • 0

#17

Bushvalk.
  • Postów: 70
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mogę Ci nagrać dźwięki jakie mi wiatr tworzy w kominie, więc takie "szuranie metalowym prętem po ścianie" to nic :] A niekiedy są to bardzo długie i jednostajne dźwięki, które ktoś, kto słyszy je pierwszy raz, nie nazwałby wiatrem-wiatr naprawdę potrafi duuużo :aaa:
  • 0

#18

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To prawda.... Jeszcze przy takim huraganie... Mogło też coś wpaść do tego komina, albo obijało się w rynnie.
  • 0

#19

Igi.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wujek zginął przez ten huragan? Jeżeli tak może poszedł właśne za nim i natknął się na rodzinke. :)
  • 0

#20

Struś.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może to po prostu była jakiś odgłos otoczenia, albo jakiś zupełnie naturalny? Kiedyś w zime leżałem w nocy na łóżku i nagle usłyszałem dziwne szuranie... Zdawało mi się, że to na strychu. potem słysze odgłosy rozmowy, no to sie wkurzyłem i wyglądam przez okno. Okazało się, że sąsiad o 23 w nocy odśnieżał podwórko :D
  • 0

#21

Dung.
  • Postów: 58
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mozliwe, ze to byl wiatr, ktory niezle wial w ostatnim czasie i spowodowal tarcie czegos po twoich scianach.. To najprawdopodobniejsza wersja.
  • 0

#22

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Inne możliwości wydają się być bardzo mało prawdopodobne.
  • 0



#23

Pietka.
  • Postów: 36
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm przeczytalem sobie ten watek jeden raz i zauwazylem ze cos jest nie tak :P
Najpierw napisales ze nie potrafisz okraslic skad jest ten dzwiek a potem stwierdziles ze dobiega on "jakby z wntrza sciany" O_o jak to mozliwe ze po jakims czasie to okresliles :P ja przynajmniej bym nie potrafil a jesli ktos umie to niech sie pochwali.... :sux:
  • 0

#24

daammk1.
  • Postów: 38
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciężko okreslić skąd dobiegał dzwięk ,wydawalo mi sie że wewnątrz ścian. W moiej rodzinie były podobne przypadki gdy ktoś umierał działo się ,,coś'' dziwnego
  • 0

#25

Bushvalk.
  • Postów: 70
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to głupio zabrzmi, ale może jesteście tak zżyci ze sobą, że nikt nie chce opuszczać rodziny i w ten sposób to manifestuje... :roll: Ale wersja z wiatrem, jaką opisałem wcześniej jest najbardziej prawdopodobna :] (moim zdaniem)
  • 0

#26

cleric.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wg mnie, jakis smiec porwany przez wiatr tudziez odglosy w rynnie, rurze. nie ma znaczenia ze trwalo to minute. wiatr o takim natezeniu moze wiac jednostajnie nawet dluzej. mnie podczas huraganu obudzil odglos walenia piescia w szybe, odkryłam iz to byl jedynie sznureczek od siatki antyowadziej :P masz teraz pojecie jaka sile ma ten wiatr by sznureczek zamienic w 'piesc' :P odebrales to jako pret na scianie a moglo byc to zupelnie cos innego i niepozornego
  • 0

#27

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a czy to trwało równą minutę??
  • 0

#28

cleric.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a czy to trwało równą minutę??

do mnie to bylo?
jesli tak to trwalo na tyle dlugo by obudzic mnie a spie mocno, moich rodzicow, troche trwalo. a skad wiesz ze to co przedazylo sie autorowi trwalo rowno minute? on tez nie wie dokladnie chyba ze mierzyl czas z zegrakiem w reku. bal sie wiec kilknascie sekund moglo mu sie wyciagnac do minuty..
  • 0

#29

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

do rur sie jakieś dziadostwo dostało i tłukło się
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych