Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mutacje człowieka?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#1

Korhil.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szukając ciekawych rzeczy w internecie znalazłem dość ciekawy filmik.

http://www.sekundy.p...nt/view/194/28/

Może juz był on tutaj przedstawiany, jeśli tak było z góry przepraszam. W filmiku tym są przedstawiony szkielety troszkę dziwnych ludzi.
  • 1

#2

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem te dziwne szkielety należały do cywilizacji przed potopowych lub obcych . Nie sądze że to mogły być mutacje
  • 0

#3

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przeciez to sa faki omawiane juz na forum, fotomontaze (chodzi o olbrzymow), a ta wydluzona czaszka to kultura pewnego plemienia, ktore dzieciom specjalnie owijaly ciasno glowe (nie pamietam czym) i czaszka im sie deformowala. Ludzie sprawdzajcie takie rzeczy, a nie tylko ogladniecie filmik i wielkie halo. Jedyne czego nie widzialem to tej czaszki z rogami, wiec sie nie wypowiem.

Nie sądze że to mogły być mutacje

bo ?
  • 0

#4

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Własnie chdzi mi o tą czaszke z rogami . Bo ta wydłużona należy do plemion nazca , a co do tych gigantów niemam zdania ale wygląda dosyć sztucznie
  • 0

#5 Gość_prabab

Gość_prabab.
  • Tematów: 0

Napisano

Co do tych pierwszych to nic mi nie wiadomo. Faktycznie, wygląda to to intrygująco, ale jeden filmik nie jest w stanie mnie przekonać, że zdjęcia owych obrzymów są prawdziwe.

Natomiast wydlużone czaszki to efekt nakłądania na głowy chłopców w wieku niemowlęcym uciskającej czaszkę metalowej obręczy, jaki to zwyczaj praktykowano wśród arystokracji wczesnego egiptu, popularny był także wśród plemion ameryki południowej (z tym, że tam obręcze nakładano przedstawicielom obu płci). Nihil novi sub sole.

Własnie chdzi mi o tą czaszke z rogami .

Podejrzewam, że mamy do czynienia z rzeźbą...
  • 0

#6

Kasalagupagu.
  • Postów: 163
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko strasznie sztucznie wygląda. Wszystko prócz tego ostatniego.Te ostatnie spłaszczone i wydłużone głowy to ja znam. Oglądałam film w całości temu poświęcony.Wszyscy myśleli ,że to kosmici ale okazało sie ze w starożytności ludzie miażdżyli czaszki swoim dzieciom właśnie w ten sposób ,ze wzgędu na modę czy wiarę.
  • 0

#7

dadamiak.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

> ze względu na wiarę lub modę

hm...

ciekawe ze aby byc "modnym" - czyli w takim plemieniu jak mniemam znalezc meza zone byc na topie trendy czy tez jakos tak - zaradne matki juz od niemowlaka sciskaly deskami glowki dzieci, tak po prostu moda... nic to ze za te nascie lat moda (z natury sie zmienia) sie zmieni i beda modne baniakowate glowy ...
sorka smieszne

wiara hm... tu juz ironia nie na miejscu, nasuwa sie raczej pytanie - a dlaczego, co tym zyskiwali, czyzby starali sie upodabniac do ... no wlasnie do kogo? ludzi z miasta za pagorkiem, wielką wodą, obcych, bogów?;
nie rozwijam tematu gdyz pewno byl nie raz wzdluz i wszerz walkowany,

pozdrawiam nowatorsko

darek
  • 0

#8

amenva.
  • Postów: 45
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

all fake
  • 0

#9 Gość_prabab

Gość_prabab.
  • Tematów: 0

Napisano

ciekawe ze aby byc "modnym" - czyli w takim plemieniu jak mniemam znalezc meza zone byc na topie trendy czy tez jakos tak - zaradne matki juz od niemowlaka sciskaly deskami glowki dzieci, tak po prostu moda... nic to ze za te nascie lat moda (z natury sie zmienia) sie zmieni i beda modne baniakowate glowy ...

Wciąż mają miejsce podobne operacje, ot np. znane rozciąganie sobie szyj przez afrykańskie kobiety. W każdym miejscu obowiązuje inny kanon piękna.
  • 0

#10

waziu.
  • Postów: 66
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ta czaszka z rogami to fotomontaż czy co ?? wygląda bardzo prawdziwie,juz kiedyś coś o tym czytałem... ale niestety zapomniałem:(
a co wy o tym sądzicie ??
  • 0

#11

Korhil.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sam przyznaę że to dziwnie wygląda , jak są to fotomontaże to dość dobrze zrobione. Nie wiedziałem że był te zdjęcia juz tutaj omawiane, za powstałe zamieszanie przepraszam :P
  • 0

#12 Gość_prabab

Gość_prabab.
  • Tematów: 0

Napisano

Sam przyznaę że to dziwnie wygląda , jak są to fotomontaże to dość dobrze zrobione.

Z tymi mumiami nic nie wiem, czaszkę łatwo wyrzeźbić. Ale imo to nie są fotomontaże tylko odpowiednio ustawione scenki :) .
  • 0

#13

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja mam takie pytanko poza tematem...przepraszam za offtop

Jaki jest tytuł piosenki która leci w tle?
  • 0

#14

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak tak czaska satyra , czy diablika, albo antychrysta :D który został zabity przez prześladowców koscioła... wszystko jest możliwe na tym powalonym świecie ;)
  • 0

#15

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Panowie bez głupot bo tego Topa też zamknął.

Jestem ciekaw po co robili taki wielki model szkieletu ludzkiego dla takiego mało znaczącego rozgłosu. Wiecej wydali niż zarobili. Dla mnie to nielogiczne...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych