Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zobaczyć znaczy uwierzyć - Postać z Boothill


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zobaczyć znaczy uwierzyć - Postać z Boothill
Najlepsze zdjęcia jakie kiedykolwiek zostały wykonane



Jeśli zobaczyć znaczy uwierzyć, to te zdjęcia powinny przekonać was do tego, że duchy naprawdę istnieją. Z każdym ze zdjęć jakie przedstawię w kolejnych seriach "Zobaczyć znaczy uwierzyć" wiąże się jakaś historia. Wszystkie przedstawione fotografie zostały uznane za autentyczne i stanowią jedyny w swoim rodzaju fizyczny dowód na istnienie duchów.


Postać z Boothill


"To jest zdjęcie, które zmieniło moje zdanie na temat duchów" powiedział Terry Ike Clanton. Clanton jest aktorem, artystą i poetą. Jest kuzynem legendarnego gangu Clantona - gangu kowbojów, który rabował i mordował wzdłóż meksykańskiej granicy Pod koniec XIX wieku. Clanton wykonał zdjęcie swojego kolegi na cmentarzysku Boothill. Zdjęcie zostało wykonane jako czarno-białe, ponieważ kolega (ubrany w ciuchy z 1880 roku) chciał aby wyglądało jak stare zdjęcie z "dzikiego zachodu". Clanton zabrał następnie film do wywołania do miejscowego zakładu i kiedy odbierał gotowe zdjęcia był zaskoczony tym co zobaczył Pomiędzy nagrobkami na prawo od swojego kolegi na zdjęciu widać coś lub kogoś kto wygląda jak chudy człowiek w czarnym kapeluszu. Jeśli patrzeć na wzrost to postać ta wydaje się jakby nie miała nóg lub klękała unosząc się nad ziemią.

"Wiem, że w czasie kiedy wykonywałem zdjęcie nie było w pobliżu żadnej osoby" - zawzięcie głosi Clanton. Wierzy on, że figura w tle trzyma w ręku nóż. "Myśleliśmy na początku że to sznur, ale gdy przyjrzeliśmy się bliżej dostrzegliśmy coś co wygląda na nóż," mówi Clayton. "Nóż znajduje się w pionowej pozycji a jego czubek tylko nieco niżej niż prawe ramie. Jeśli nie jesteś przekonany co do niezwykłości tej fotografii popatrz na cień mojego kolegi. Cień rozchodzi się wgłąb zdjęcia, nieco w prawą stronę. W przypadku figury w tle czegoś takiego nie widać"

Dołączona grafika





Tłumaczenie i opracowanie: Eurycide
www.paranormalne.pl

  • 0



#2

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

znowu bede sie bal sam w domu zostac, wy brutale :D
  • 0



#3

PHANTOM.
  • Postów: 92
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bylo w moim temacie urban legends :mrgreen: jak dla mnie to ten duch zbyt wyrazny :|
  • 0

#4

klaus_.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie to jakiś koleś klęczy w trawie i tyle.
  • 0

#5

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No akurat w tym nie widze niczego dziwnego, bo pozostaje nam wylacznie slowo autora 'Tam nikogo nie bylo'. A moze byl? Nie wyglada mi to na nic niezwyklego...
  • 0



#6

Dung.
  • Postów: 58
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fake. Koles kleczy w trwaie jest bardzo wyrazny (az za!) poza tym moze i to noz ale mi to wyglada na zdzblo trawy ;)
  • 0

#7

Bushvalk.
  • Postów: 70
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie bardzo-może to jakiś podpity Ombre podniósł się na chwile, a oni go poprostu nie zauważyli a cień mógł być poprostu za kolesiem :]
  • 1

#8

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wydaje mi sie, ze to, iz duch nie jest wystarczajaco przeswitujacy w czyims mniemaniu nie moze przesadzac o prawdziwosci zdjecia. Jestem totalnym amatorem w tych sprawach ale wydaje mi sie, ze duchy moga byc na tyle transparentne, na ile im sie to ,,podoba" i nie ma tu zadnej reguly. Duchy moga byc tak rozne, miec tak rozna historie i przyczyny dla ktorych znajduja sie tu a nie gdzie indziej ze nie mozna oczekiwac od nich aby kazdy wygladal i ,,przeswitywal" w tym samym stopniu co Casper i jego koledzy :)
  • 0

#9

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A przypatrzcie się bliżej...czy ten gostek z twarzy nie przypomina Wam Freddiego Krugera? bo mi baaaardzo
  • 0

#10

Paige.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie to jakiś koleś klęczy w trawie i tyle.

Dokładnie.
  • 0

#11

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież od razu widać, ze się cienie odpowiednio ułożyły...... :P No dobra, nie będę taki :D Ciekawa fotka, jeśli chodzi o ten nóż to ja go tam jakoś nie widzę, to mi bardziej wygląda po prostu na ramię tego kolesia, tzn rękaw.
  • 0

#12

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

wydaje mi sie, ze to, iz duch nie jest wystarczajaco przeswitujacy w czyims mniemaniu nie moze przesadzac o prawdziwosci zdjecia. Jestem totalnym amatorem w tych sprawach ale wydaje mi sie, ze duchy moga byc na tyle transparentne, na ile im sie to ,,podoba" i nie ma tu zadnej reguly. Duchy moga byc tak rozne, miec tak rozna historie i przyczyny dla ktorych znajduja sie tu a nie gdzie indziej ze nie mozna oczekiwac od nich aby kazdy wygladal i ,,przeswitywal" w tym samym stopniu co Casper i jego koledzy smile1.gif

Idac tym tokiem myslenia, to kazdy czlowiek na zdjeciu moze byc duchem. Zrobie sobie zdjecie w centrum handlowym, a potem bede mowil ze nikogo tam nie bylo i nikt mi nie udowodni ze te setki ludzi za mna to nie sa duchy.
  • 0

#13

Vindel.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możliwe że autor zdjęcia nie kłamie, ale na zdjęciu nie ma duch. Po prostu nie zauważył gościa leżącego w trawie i tyle.
  • 0

#14

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może ktoś po ciężkiej, zakrapianej nocy dopiero oprzytomniał i podnosił się z ziemi :lol
  • 0

#15

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może ktoś po ciężkiej, zakrapianej nocy dopiero oprzytomniał i podnosił się z ziemi :lol


I stał się sławny :P Ciągle się o nim rozmawia...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych