Skocz do zawartości
Zdjęcie

10 rocznica Świateł nad Phoenix


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafikaZbliża się 10 rocznica Świateł nad Phoenix
Kategoria: UFO i Obce Cywilizacje


13 marca 1997 r. doszło do jednej z najsłynniejszych obserwacji UFO. Korzystając z okazji zbliżającej się 10 rocznicy owego wydarzenia możemy ponownie przypomnieć sobie co wydarzyło się nad Phoenix.

W przeciwieństwie do większości zaobserwowanych tajemniczych obiektów, które są stosunkowo niewielkich rozmiarów i widzi się je zazwyczaj z daleka, tym razem pojawił się obiekt w kształcie litery "V" o długości ponad milę (1 mila = 1,6 km), lecący ostrym końcem do przodu. Pojawił się "znikąd" na wysokości około 150 metrów nad ziemią i stopniowo, lecąc lekko wznoszącym się torem, osiągnął wysokość wielu kilometrów i znikł w ciemnościach nocnego nieba. Cały przelot trwał około kilku godzin. Po raz pierwszy obiekt zaobserwowano w Los Angeles w Kalifornii, później, gdy wzbił się już na większą wysokość, widziało go tysiące ludzi z Phoenix, Paulden i Flagstaff w Arizonie, a wielu z nich sfilmowało zjawisko kamerą wideo.

Obiekt miał na swych "ramionach" wielkie białe i czerwone światła, leciał bez pośpiechu pewny swej potęgi, nie przekraczając prędkości 50 km/godz.

Ten niesamowity obiekt, wolno przesuwający się po niebie nad wieloma miastami, zwłaszcza gdy leciał jeszcze nisko, samą swoją obecnością likwidował pole elektryczne, przestawały działać wszystkie odbiorniki radiowe, telewizory i telefony. Gasły silniki samochodów, miasta pogrążały się w ciemności. Po jego odlocie wszystko wracało do normy.

Wiele osób, nie zdających sobie sprawy z charakteru zdarzenia, oskarżało władze wojskowe i lotnicze o dokonywanie jakichś "przelotów doświadczalnych obiektów" i było zdziwionych, gdy władze stanowczo temu zaprzeczały.

Czytaj więcej na forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u