Warning: sprintf() [function.sprintf]: Too few arguments in /home/admin/domains/paranormalne.pl/public_html/admin/applications/forums/modules_public/forums/topics.php on line 403

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/admin/domains/paranormalne.pl/public_html/admin/applications/forums/modules_public/forums/topics.php:403) in /home/admin/domains/paranormalne.pl/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 114

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/admin/domains/paranormalne.pl/public_html/admin/applications/forums/modules_public/forums/topics.php:403) in /home/admin/domains/paranormalne.pl/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/admin/domains/paranormalne.pl/public_html/admin/applications/forums/modules_public/forums/topics.php:403) in /home/admin/domains/paranormalne.pl/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/admin/domains/paranormalne.pl/public_html/admin/applications/forums/modules_public/forums/topics.php:403) in /home/admin/domains/paranormalne.pl/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/admin/domains/paranormalne.pl/public_html/admin/applications/forums/modules_public/forums/topics.php:403) in /home/admin/domains/paranormalne.pl/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141
Islam i kobieta - Religie Niechrześcijańskie - Paranormalne.pl

Skocz do zawartości
Zdjęcie

Islam i kobieta


 • Please log in to reply
43 replies to this topic

#1

Indoctrine.
 • Postów: 1450
 • Tematów: 7
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W nawiązaniu niejako do wątku "Kościół i kobieta" gdzie zacytowano słowa LUDZI, zamieszczam tutaj trochę informacji jak to jest na przykład w ISLAMIE. Różnica jest tylko taka, że to poniżej to nie jakieś tam interpretacje mniej lub bardziej ważnych ludzi w tej religii, lecz treści zawarte BEZPOŚREDNIO w Koranie, który wedle słów Mahometa został mu zesłany przez Anioła i jest słowami Allaha.

Wszystkie cytaty wzięte z wiki .


...niewiasty postępować powinny ze wszelką, przystojnością, a mężowie tak samo z niemi, ale mężowie mają stopień wyżej nad niewiastami. (2:228)

Czyż powiedzą, że Przedwieczny jest ojcem tak wymyślnego stworzenia jako jest córka, której młodość przebiega na ubieraniu się i przyozdabianiu i która zawsze spiera się bezzasadnie? (43:17)

Mężczyźni mają pierwszeństwo nad kobietami, ponieważ Bóg dał im wyższość nad niemi i wyposaża je przez mężczyzn. (4:38)

Żony powinny być posłuszne, zachowywać tajemnice mężów swoich, gdyż pod ich straż niebo je oddało; mężowie doznający ich nieposłuszeństwa, mogą je karać, zostawić w osobnych lożach, a nawet bić je; uległość niewiast powinna dla nich być uchroną od złego z niemi obchodzenia się. (4:38)

Nie miej więcej, nad dwie, trzy, lub cztery żony, wybieraj takie jakie się tobie podobały. Jeżeli ich uczciwie utrzymywać nie możesz, poprzestań na jednej tylko lub ogranicz się niewolnicami twojemi. (4:3)

Zaleć niewiastom, aby spuszczały oczy, aby strzegły swej czystości, i tylko to ze swego ciała okazywały, co powinno być odkrytem. Niech zakrywają swe łona, a twarze swoje mogą pokazywać tylko swym mężom, ojcom, dziadom, dzieciom mężów swoich, swym braciom, synowcom, niewiastom, niewolnikom, sługom i służebnikom, którzy nie potrzebują kobiet, i dzieciom, które jeszcze nie wiedza, co powinno być zakrytem. (24:31)

Wasze żony, są to wasze pola, uprawiajcie je, ilekroć wam podobać się będzie. (2:223)

Bóg ci zaleca; abyś podzielając majątek swój między swe dzieci, synom dwa razy tyle dawał, co dajesz córkom. (4:12)


To takie najbardziej oczywiste, bo jest tego trochę więcej.

Aha, zgodnie z przykładem Mahometa, który poślubił jedną ze swoich żon gdy ta miała 6 lat, a stosunek z nią odbył gdy miała 9, pedofilia mężczyzny z dziewczynką, nie jest czymś strasznym w islamie i w wielu krajach muzułmańskich były protesty gdy starano się ustalić minimalny wiek dozwolony do współżycia na na przykład 12 lat...
 • 0

#2

Indoctrine.
 • Postów: 1450
 • Tematów: 7
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Islamiści nawracajcie się na jedyną słuszną wiarę. Wasz prorok to pedofil. :drink:


Niestety, ale czytałem wiele różnych prób tłumaczenia, że uprawianie seksu z 9 letnią dziewczynką przez Mahometa to absolutnie żadna pedofila. Aczkolwiek przyznam, że ci mniej ortodoksyjni chociaż uważają, że dziś to nie powinno być praktykowane i przytaczają bzdurne argumenty jakoby w tamtych czasach i tamtym klimacie dziewięciolatki były już dojrzałymi kobietami...
 • 0

#3 Gość_inga

Gość_inga.
 • Tematów: 0

Napisano

Pozwolę sobie posłużyc się dowcipem:
Przychodzi gość do domu, patrzy, a jego dziewczyna się pakuje.
- Co robisz? - pyta facet.
Na to dziewczyna mu odpowiada:
- Pakuję się , bo dowiedziałam się, ze jesteś pedofilem!
- No, no. - mówi facet - Mocne słowa jak na dziewięciolatkę.
Co kraj to obyczaj, Nie zwrócisz kijem Wisły i jeszcze kilka innych przysłów i powiedzeń ciśnie się na klawisze.
Nie należy się wtrącać do tradycji religijnych czy też innych, w innych kulturach, bo z tego nigdy nic dobrego nie wyniknie.
Ale nawet w zwrotnikowym klimacie 9 letniej siusiumajtki nie nazwałabym nigdy w życiu "dojrzałą kobietą". Bez przesady...
 • 0

#4

Indoctrine.
 • Postów: 1450
 • Tematów: 7
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie należy się wtrącać do tradycji religijnych czy też innych, w innych kulturach, bo z tego nigdy nic dobrego nie wyniknie.


Nie można też pozwalać na zło i stać obok bezczynnie...
Jakby gdzieś zjadano małe dzieci na uroczystości, to tez byś powiedziała "Co kraj to obyczaj" ?

Przy okazji widzę, że jak w temaci o Kościele katolickim od razu zjawiła się cała masa opluwaczy, to tutaj jakoś nie trafili. No tak, w końcu to Kościół jest winien większości zła na świecie jak guru Legalize napisał, a nie islam.. Eh..
 • 0

#5

Indoctrine.
 • Postów: 1450
 • Tematów: 7
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przemo, to, że plemiona arabskie z czasów Mahometa były barbarzyńskie i w porównaniu z nimi islam wydaje sie łagodniejszy, to jeszcze nie znaczy, że jest dobry.

Źródło Koranu to wedle islamu sam Allah, ST to Bóg a także prorocy, NT to życie i słowa Jezusa. Podobieństwa są, różnice takoż.

Co do braku zainteresowania to niestety mogłem sie tego spodziewać. Jak pisałem, większość opluwaczy KRK jest nastawiona wrogo tylko do niego. Pewnie to rzeczywiście dlatego, bo mają go pod bokiem. Być może jakby im pod nosem meczety wybudowali, to inaczej by na to spojrzeli.
Choć problem jest trochę głębszy. Na przykład wśród paranormalnych sporo jest ludzi o poglądach lewicowych, co dość mocno koreluje z poparciem dla świata islamu (fakt, że głównie w roli opozycji do USA i KRK). Sporo było w Europie przypadków konwersji na islam właśnie z powodu pokazania solidarności z "biednym osaczonym przez krwiopijców z USA" islamem....
 • 0

#6 Gość_inga

Gość_inga.
 • Tematów: 0

Napisano

Koran w jawny i upokarzający sposób nakazuje mężczyznom bicie ich kobiet, jeśli tylko okażą one jakąkolwiek oznakę nieposłuszeństwa wobec władzy i rozkazów mężczyzny. W rozdziale 4:34 jest bowiem napisane:

„Ci zaś co obawiają się buntu kobiet, mają je skarcić, wygnać do oddzielnych łóż i wychłostać”

Bez wyjątku wszyscy wyjaśniający Koran zgadzają się co do znaczenia tego wersetu, gdyż jest on tak oczywisty. W słynnym komentarzu, strona 69, Jalalan powiedział:

“Ci z was, którzy obawiają się ich nieposłuszeństwa, kiedy symptomy tego staną się dla was oczywiste: zagroźcie im gniewem Boga i wygnajcie do oddzielnych łóż i wychłostajcie je.”

Zamakhshari powtarza tę samą opinię (al-Kash-Shaf Tom 1, str. 524). Zarówno imam Baydawi (str. 111), jaki i Al-Tobari (str.92) powtarzają to samo wytłumaczenie. Jeśli przeszukamy Ahkamal-Qur’an (Rozporządzenia Koranu), których autorem jest imam Shafi’i (Tom 1, str.211), przeczytamy:

„Jeśli mąż źle traktuje swoją małżonkę, Koran zezwala na pojednanie pomiędzy małżonkami i arbitraż, jeśli jednak żona [źle traktuje męża] Koran zezwala na jej wychłostanie.”
W Kash-shaf (objaśnienie) [napisanym przez] al-Zamakhshari’ego (Tom 1, str. 525), czytamy co następuje:

„Według Mahometa (niech będą z nim pokój i błogosławieństwo Allaha), powiedział on: ‘Powieś swój bicz w miejscu, gdzie twoja żona (lub żony) mogą go widzieć.’
AutorPixelEurojihad.org


No cóż.................................. :mad: :lol :mad: :lol

Z drugiej jednak strony Islam oznacza pokój. Nie wszystkie prawa są takie jak cytowane powyżej. Co by tu jeszcze......
No jak Mahomet mógł nakazywać takie rzeczy! Ale z drugiej strony Jezus głosił miłość i nigdzie nie dawał "porad" tego typu.

„Nie ma już Żyda ani poganina, nie ma już niewolnika ani człowieka wolnego, nie ma już mężczyzny ani kobiety, wszyscy bowiem jesteście kimś jednym w Jezusie Chrystusie”. (List do Galatów, 3:28).

Co na to islam?
W swojej książce, “Osobista gwarancja w prawie islamskim” (str. 63), Ahmad Ahmad, profesor prawa na Uniwersytecie w Qatar, pod tytułem “Rozwiązywanie problemów w rodzinie” pisze co następuje:

“Jeśli kobieta obawia się, że jej mąż może się od niej odwrócić lub ją znienawidzić, pośpieszy ona by przywrócić zrozumienie i pojednanie. Ale jeśli to mąż obawia się, że jego żona może się zbuntować przeciw niemu, dąży on do przywrócenia wzajemnego zrozumienia poprzez przekonywanie, następnie poprzez opuszczenie łoża, wreszcie poprzez wychłostanie w celu odstraszenia.”


No kurczę, :mlotek: :mlotek: :lol2:
 • 0

#7

Borte Czino.
 • Postów: 431
 • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawy cykl zaczyna się pojawiać. Może w następnym odcinku z serii Religia i kobieta niech będzie judaizm.
Ostatecznie to z niego najwięcej czerpie chrześcijaństwo i islam.
 • 0

#8

Żbik.
 • Postów: 769
 • Tematów: 24
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie można też pozwalać na zło i stać obok bezczynnie...

W tym wypadku lepiej nie podejmowac konkretnych dzialan. pamietasz zapewne co się dzialo po tym feralnym kazaniu Benedetto?
Wielu skrajnych radyklanych Islamistow szykowalo się na niego podczas pielgrzymki.
Jak tak czytam te cytaty zamieszczone przez was to w porownaniu z tematem ktory zalozylem kobieta i kosciol, to islam i kobieta jest o wiele mocniejszy, wspolczuje tym kobieta. Nigdy nie zaglebiałem sie aby dowiedziec się czegos wiecej o Koranie a szczegolnie co pisza tam o kobietach a teraz lekki szok, jak to religia potrafi byc nietolerancyjna i dyskryminujaca.
 • 0

#9

Berith.
 • Postów: 1115
 • Tematów: 26
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zgadzam się, lepiej nie ryzykować... III Wojna Światowa nam nie potrzebna :P
 • 0

#10

NoMeansNo.
 • Postów: 1534
 • Tematów: 8
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jakie jest prawdziwe oblicze religii wyznawanej przez ponad miliard dwieście milionów ludzi? Jej uduchowiona i łagodna wersja to w dużym stopniu produkt eksportowy – w 1990 roku w Kairze państwa islamskie uchwaliły własną deklarację praw człowieka. W języku oryginału była zgodna z Koranem, w tłumaczeniach i streszczeniach pomijała wstydliwie paragrafy świadczące o akceptacji nierówności kobiet. Podobnie skrywany jest prawdziwy obraz religii Proroka: w większości zacofany gospodarczo i społecznie świat islamu cierpi na kompleksy i ma słabe poczucie humoru.
Większość krajów muzułmańskich mimo gigantycznych złóż ropy to wciąż gospodarczy pariasi. Przypada na nie parę procent światowego eksportu, a przeciętny poziom życia nie zmienił się od 30 lat. Za to analfabeci stanowią kilkanaście procent, jak w Kuwejcie, lub ponad 60 procent, jak w Pakistanie. Bezrobotna młodzież nie ma innego wyjścia jak emigracja. – Prawie cały świat muzułmański jest dotknięty nędzą i tyranią – podkreśla amerykański historyk Bernard Lewis, autor „Kryzysu islamu”. – To gniewa także wielu Arabów. Nie decyduje tu sama religia islamska, ale charakter arabskiej kultury. To ona sprawia, że Bliski Wschód jest wciąż na złym torze gospodarczym – mówi „Przekrojowi” profesor Harvardu David Landes, autor słynnej książki „Bogactwo i nędza narodów”.

(...)
Islam był nauczycielem Europy do 1100 roku. Potem nauka w krajach muzułmańskich zaczęła karleć pod naciskiem religijnych nadgorliwców polujących na herezję. – Z islamem stało się wówczas coś złego – podkreśla profesor Landes. Zaniedbano rozwój nauki, nie wykorzystano kilku epokowych wynalazków. Przykładów nie brakuje. W XIII wieku w Europie wymyślono pierwszy zegar mechaniczny. Potem, po trwającym sto lat oporze Kościoła, zegary pojawiły się na wieżach miejskich ratuszów. Islam pozyskanych z Zachodu zegarów nie wystawiał na widok publiczny – odmierzanie czasu pozostało monopolem muezinów pięć razy dziennie zwołujących wiernych na modlitwy. Islam nie przeżył swojej reformacji ani renesansu. Między innymi dlatego, że hamował rozwój druku. – Powody były głównie religijne. Drukowanie Koranu wydawało się niedopuszczalne. W Stambule prasy drukarskie mieli żydzi i chrześcijanie, ale nie muzułmanie – mówi Landes
(...)
Przed trzema laty zespół niezależnych uczonych arabskich w raporcie dla ONZ uznał za trzy plagi gnębiące Bliski Wschód „niedostateczną wolność, alienację kobiet i słabość procesu zdobywania wykształcenia i wykorzystywania wiedzy”. Co roku we wszystkich księgarniach świata arabskiego pojawia się zaledwie 330 przekładów nowych książek. – Liczba dzieł przełożonych na arabski od czasu kalifa Maamuna (IX wiek) wynosi 10 tysięcy – to odpowiada przeciętnej liczbie przekładów na hiszpański w ciągu roku – pisali autorzy raportu. – W skali wartości kultura zajmuje tutaj ostatnie miejsce – przyznał w rozmowie z „L’Expansion” egipski ekonomista Mohammed El-Sajed. Nawet powieści noblisty Nadżiba Mahfuza rozchodziły się zaledwie w kilku tysiącach egzemplarzy, a mimo to islamscy fanatycy próbowali zamordować sędziwego pisarza.

(...)
Libijka Nawal Ali ma 32 lata. Spędziła rok w więzieniu – za przedmałżeński seks. Została co prawda zgwałcona przez krewnego, ale lekarz dokonujący obdukcji uznał, że stosunek przebiegł za zgodą kobiety. W więzieniu urodziła córkę. Po zakończeniu odsiadki Nawal Ali została przeniesiona do „ośrodka opiekuńczego” dla kobiet i tam przebywa od ponad siedmiu lat. Los Nawal Ali i setek podobnych jej kobiet opisuje niedawny raport organizacji Human Rights Watch. W Pakistanie i Bangladeszu ginie co roku kilkadziesiąt kobiet oblanych żrącymi substancjami. Powód? Urażony honor rodowy, nieposłuszeństwo albo niewierność.
Dyskryminacja kobiet to wynik nakazów islamu. „Mężczyźni mają nad nimi wyższość” – stwierdza werset 228. sury o Krowie. Kobiety muzułmańskie pozbawione są wielu podstawowych praw człowieka. W islamskich sądach świadectwo mężczyzny znaczy tyle, ile dwóch kobiet. Kobiety nie mogą mieć wielu mężów ani poślubić mężczyzny innej wiary. Mąż ma prawo oddalić żonę, powtarzając trzykrotnie: „Jesteś porzucona”, a żona musi występować o upokarzający ją rozwód. Po rozwodzie dzieci „należą” do ojca. Dyskryminacja dotyczy także prawa spadkowego – kobiecie należy się połowa tego co mężczyźnie.
Wedle słów samego proroka Mahometa nie ma „niczego bardziej szkodliwego dla mężczyzn niż kobiety”. W ubiegłym roku mężczyźni w Pakistanie za szczególnie szkodliwą uznali Muchtar Mai, niepiśmienną ofiarę rytualnego gwałtu zbiorowego. Mai postanowiła walczyć o sprawiedliwość. Pięciu winnych zostało skazanych, proces trwał trzy lata, a pani Mai była szantażowana za kontakty z zachodnimi mediami.
Islamskie prawo dotyczące morderstw honorowych zakłada, że mężczyzna, który zabił kobietę, może oczekiwać przebaczenia ze strony rodziny ofiary. Jeśli takie przebaczenie uzyska, nie trafia przed świecki sąd. W islamie czyny, które akceptuje społeczność, niepotępione wyraźnie przez religijne autorytety, są w zasadzie akceptowane. – Islam łatwo rozgrzesza zgodnie z zasadą: teraz należy to czynić, bo wszyscy tak robią – podkreśla Samir Khalil Samir.


link
 • 0

#11

Jarecki.
 • Postów: 4103
 • Tematów: 426
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


"Mąż ma prawo fizycznie karcić żonę"


Z bezgranicznym zdumieniem i oburzeniem zareagowano w Niemczech na ujawnione właśnie powołanie się na Koran przez sędzię, która odmówiła bitej przez męża muzułmance - Niemce marokańskiego pochodzenia - przyspieszonego rozwodu. Sędzia została - na wniosek powódki - odsunięta od tej sprawy.

Sędzia uznała, powołując się na jedną z sur Koranu, że "w marokańskim kręgu kulturowym" prawo męża do fizycznego karcenia żony nie jest niczym niezwykłym. Nie znalazła tym samym podstaw do skrócenia rocznej separacji, poprzedzającej rozwód w Niemczech.

Minister sprawiedliwości Brigitte Zypries mówiła o swym "bezgranicznemu zdumieniu" orzeczeniem frankfurckiej sędzi, a jednocześnie wyraziła przekonanie, że owa sędzia chyba jednak nie zakłada, że Koran stoi w Niemczech nad konstytucją.

Niemiecki establishment polityczny potępił orzeczenie frankfurckiej sędzi jako "niedopuszczalne" i "absurdalne". Padło wiele słów na temat źle pojętej tolerancji religijnej, która dowodzi jedynie ignorancji.

Przewodnicząca Związku Niemieckich Prawniczek Jutta Wagner skomentowała orzeczenie słowami: "To straszne. Nie przypuszczałabym, że w Niemczech coś takiego jest możliwe".

Sędzia, która wywołała ten skandal, odmawia wszelkich komentarzy.
http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html
 • 0#12 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
 • Tematów: 0

Napisano

Pedofilia, bestialstwo i skrajny szowinizm...co za upośledzona religia... :doom2: :mad:
 • 0

#13

Nikita.
 • Postów: 13
 • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Islam = chora religia. Ale równie dobrze oni mogą powiedzieć, że chrześcijanie też są dziwni z tym swoim celibatem...Z resztą...Kobieta była równie dobrze poniewierana w Biblii. (w przenośni).
Ale to co robią muzulmanie przechodzi ludzkie pojęcie
 • 0

#14

Wysłannik Boga.
 • Postów: 188
 • Tematów: 5
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam ! ;)


Kobieta - co to byłby za świat, gdyby brakowało na nim płci żeńskiej i jej urody danej przez Boga dla
płci męskiej .

Pamiętajmy że wiary wszelakiej maści wzieły sie z pisanych ksiąg przez człowieka w każdym regionie świata
i na każdy ten region sposób pisana ,
U nas ,czy u nich -kobieta ma rożne zakazy / nakazy ,żadna religia świata niczym sie od siebie nie rożni ,wszędzie na sposób religii pojętej kobieta jest tak postrzegana ,jak napisane jest to w księgach .
A wiemy że księgi są pisane ręką człowieka i to w dużej mierze człowiek przyczynił się do utraty godności
dla kobiety .

Przecież przykład u Nas -zakonnice -wszędzie gdzie jest kościół tam jest zakonnica ,która robi wszystko co tylko jest możliwe , a księża leża na łozach i oglądają p...le ,później idą do kościoła gdy mają wszystko już gotowe .i taki z tego morał że zakonnica jest zwykłym robolem .


Przepraszam za taki tekst .ale jak można tak robić w bambuko zakonnice ,gdy one idą po wiarę do Boga w formie przez siebie ustaloną , ale na pewno nie Boga .


Zaś co tyczy się wiary islamskiej -to wiara ta jest przesycona nienawiścią do zachodu ,bo niech każdy przejrzy ich historię - to ich regiony były przesycone wojnami.
Wojnami które wynikały z obrony przed narzuceniem im kultury z zachodu ,którzy podstępnie chcą zbijać majątki z ich dóbr materialnych .
Teraz też się to dzieje i dlatego taki człowiek będzie zawsze w gniewie ,
bo nie można najeżdżać innych tylko po to, by mieć z tego złoto ,by ich brzuchy były pełne , a dla krajów arabskich zostały tylko wrzody na dupie .

To że kobieta jest tam źle traktowana -to też tyczy się ich wiary -wiary przepełnioną wielkiej nieprawdy ,
która bruździ w imię Boga - bo jak można tylko jedną pleć spostrzegać .

Każdy jest iskierką tego świat i każdy jest by brać z tego jak najwięcej ,żyć jak Bóg kazał i jak kazdemu sumienie na to pozwala ,by wiedzieć ze życie jest jednakowe dla wszystkich dane.
Tego powinna sie trzymać każda wiara , a nie jakaś księga przez człowieka napisana , z której wychodzi tylko gniew i zniewaga dla słabszego żyjącego rodaka .

Wiary wszystkie pogubiły swoje przesłanie ,jakie od Boga było dane - by kochać wszystkich nie pacząc na płeć i kolor skóry , by tylko miłość była inna ,która stwarza naszego przyszłego dzidziusia .

Pozdrawiam >>> ;)

>nienawiść to domena człowieka ,ale sie pytam z czego ona się bierze ?- czy czasami nie z naszego przepychu <
 • 0

#15 Gość_Aton

Gość_Aton.
 • Tematów: 0

Napisano

Jedno z praw komiety w islamie prawo do śmierci

Przed ukamienowaniem zakopuje się kobietę do pasa w ziemi by w czasie kamienowania nie zostały przypadkiem odsłonięte intymne strefy jej ciała i nie obchodzi ich wolność kobiet bo
 • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

stat4u