Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co dalej?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#16

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

w każdym razie ten pierwszy mnie zwalił z nóg

Fenix weź zobacz może w jakims towarzystwie ubezpieczeniowym jest ubezpieczenie na wypadek głupich postow, bo jak sobie kiedys cos zrobisz to dostaniesz kase hehe.
  • 0

#17

Rabi.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rozbrajacie mnie... To forum jest tak konkretne ze...
  • 0

#18

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ten temat jest o poprawnej pisowni czy o oobe?! :hmm:

A na poważnie w OOBE nie ma takiej możliwości żeby nie wrócić do ciała fizycznego.
Jak już się jest w świecie astralnym pomyśl sobie że chcesz ruszyć palcem i wrucisz automatycznie.

Byłaś już prawie tylko trzeba było poddać się temu co się z toboł działo a nie wychodzić chociasz za pierwszym razem zrobiłem tak samo jak ty :P I nie ma się czego bać też się kiedyś bałem ale z czasem strach znika.
  • 0

#19

Rabi.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja to pisze od poczatku a Zaba sie mnie czepia...
  • 0

#20

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

hahaha ale z Was kolesie! :D tam jest napisane 'nie da się nie wejść z powrotem' a później 'utknięcie w astralu jest niemożliwe'. przecież to jest to samo znaczenie ~~ za szybko czytacie i drugiego 'nie' nie zobaczyliście. no śmiać mi się chce...
  • 0

#21

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Był kiedyś taki obrazek z serii "złudzenia optyczne" no i tam trzeba było policzyc literki, z tym że w dwóch miejscach stały koło siebie dwie identyczne litery... człowiek liczył i zawsze wynik wychodził o 2 literki mniej niż w rzeczywistości. Mózg po prostu 2 litery obok siebie traktował jak jedną. Tak samo jest w tym przypadku - mózg nie zwraca uwagi na drugie "nie"...
  • 0

#22

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dobra więc wyciągnijmy z tego życiową nauke że trzeba czytać wolniej :mrgreen: i wrućmy do rozmowy :drink:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych