Skocz do zawartości


Zdjęcie

Magiczne ksiegi


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
106 odpowiedzi w tym temacie

#1

Anonim1.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Siemka mam 13 lat interesuje sie zjawiskami paranormalnymi oraz magia.Wlasnie dlatego zalozylem ten temat wybaczcie za moj nick ale niewypada w moim wieku wierzyc w takie rzeczy.W porgramie "Niedowiary" ktory lecial na TVN byl temat w ktorym byl poswiecony magi otoz mowili w nim o ksiega z magia ktore sa zakazane przez papierza i bardzo pilnie strzezone lecz chcialbym sie dowiedziec zcegos wiecej prosze psizcie co wiecie na tema magi oczywiscie prosze o niepowtarzanie tego samego co bylo jzu na forum o amgi chcialbym nowe informacje gdyz te ktore znajduja sie na tym forum o magi juz przerobilem
  • 0

#2

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To ja się jeszcze raz pobawię w moda, jest coś takiego jak przecinek :) . I polskie literki, bo o błędach ortograficznych już słyszałeś :) .

Dziwne, ale wydaje mi się, że temat o magii już był :) . Skoro tak, to po co zacznać nowy temat ?

A "księgi magii" czy jak to tam nazywać to są zakazane w KK, w końcu to niebezpieczna bajka dla dzieci odwracająca od boga :) .
  • 0

#3

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Magiczne księgi to taka umowna nazwa na wichrzycielskie i złorzeczące pisma.
W znaczeniu dosłownym magicznych ksiąg nie ma i nigdy nie było.
  • 0

#4

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Lecz jak by się człowiek uparł, to mógłby magiczne księgi sklasyfkiować jako takie, w których znajduje się tylko i wyłącznie wiedza magiczna. No nie wiem, podręcznik tarota ? :) Nie wiem, nie znam się, ale myślę, że jakby się sprężyć, to można by jakieś znaleść :) .
  • 0

#5

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Drobna uwaga, magicznych ksiąg nie ma w emipku czy geanice (dziś kupowałem ksiązke paranormalną w empiku i po 30 minutach szukania znalazłem dwie), tzreba wiedzieć gdzie szukać.
Anonim, to jest droga bez powrotu, jak jestes zdecydowany to bij na PW :) (czy PM)
  • 0

#6

Anonim1.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Srr nigdy nieuzywal polskich znakow ora przecinkow a pozatym jesli te ksiegi sa niby niesa prawdziwe to dlaczego sa az taki pilnowane?A te ksiegi sa od bardzo dawna strzezone wiec teraz juz niewieze w cos takeigo jak jakies niby ksiegi gdzie jak wspomnaino mozna kupic w empiku czy innych sklepach itp.A jesli chodzi o wypowiedz iz jest to droga bez powrotu to jestem na to gotowy by przynjamniej miec pewnosc ze to istnieje lub nie.Pozatym czlowiek ma za cel dozac do szczescia a z kad wiadomo ze to jest zle jesli nawet w religi niema nic o magi jesli nieliczyc iz Apostolowie potepiali ja lecz czy w Bibli jest napisane ze Jezus ta potepial lub dawal jakies rady?
  • 0

#7

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Anonim jeśli jesteś zdecydowany poznać kolejne przygody smerfów lub przeczytać niekończącą się opowieść, to koniecznie bij do Skrzypa na PW.
  • 0

#8

Anonim1.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niebede sie tu klocic czy magia istnieje czy nie ja duzo czytalem na ten temat i wiem ze zdania na ten temat sa podzielone a ten temat jest zalozony o tych ksiegach wiec prosze pisac o nich jesli ktos ogladal ten program bo ja jzu go dokladie niepamietam
  • 0

#9

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak, pigi nazywaj to sobie jak chcesz :) , w sumie to już mi się znudziło przekomarzanie się z TObą, kończe w tym momecie- od tej chwili bedziesz prowadził monolog :)

Anonim ja pisze, że nie kupisz je w emipku. Magiczne księgi to metafora.
Księga to człowiek, magiczna w połączeniu z księgą to człowiek który miał kontakt z magią.
Ja nie dysponuje żadnymi czarami na porażenie mózgowe czy inne tego typu sprawy. Moge Cie wprowadzi Anonim w ten świat, ale nie udostepnie Ci nic żebys komuś krzywdze wyrządzał.

Magia, to sposób życia, a nie hobby czy zabawa po godzinach :)
Musisz być przygotowany na odchyły oraz niespodziewane przygody.
  • 0

#10

Anonim1.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bez obrazy ja juz mowilem ze jezeli juz isnieja ksiegi to niekupisz ich w jakis sklepach.Masz racje magia to niezabawa ani tego typu.Powtarzam en tema zalozylem by dowiedziec sie czy slyszeliscie o tych ksiegach
  • 0

#11

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To ja Ci tłumacze że księgi magiczne to metafora :) Wyżej to wyjaśniłem.
  • 0

#12

Aramroth.
  • Postów: 213
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak zwane szatańskie i magiczne księgi to te, w których ktoś napisał coś co nie zgadzało się z tym, co akurat głosił kościół (np. że Ziemia nie jest płaska) :P
I dotąd są zakazane, bo nikomu nie chce się ruszać rejestru tych ksiąg :D
  • 0

#13

Anonim1.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

heh ciekawa teoria tyle ze te ksiegi byly pokazane co prawda za kratami ale byly wiec to nie metafora
  • 0

#14

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Uno- skąd wiesz że to były te księgi?
Duo- gdzie je widziałes?
  • 0

#15

sphodromantis.
  • Postów: 25
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W "Nie do wiary" :D hehe
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych