Skocz do zawartości


Zostałem porwany? :/


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
47 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_prabab

Gość_prabab.
  • Tematów: 0

Napisano

Obudziłem się wcześnie rano (okolice godziny 1), czymś dziwnie zaniepokojony. Nie widziałem w pobliżu niczego niezwykłego, ale czułem się coraz bardziej podenerwowany, wydawało mi się, że wokoło mnie jest pełno... bytów(?)... W końcu postanowiłem wstać i napić się czegoś, gdy zdałem sobie sprawę z tego, że nie mogę się ruszać. Napinałem z całej siły mięśnie (albo przynajmniej tak mi się wydawało), lecz bez żadnego skutku. Przez cały czas byłem w pełni sprawny umysłowo. Pierwsze co mi przeszło przez myśli to: 'to napewno paraliż przysenny' i 'spróbuj myśleć o czymś innym'. Zamknąłem oczy i sobie to powtarzałem, mając nadzieję, że w końcu zasnę. Po chwili usłyszałem kroki, bardzo delikatne, jakby stąpanie kota po dywanie.

Nagle zorientowałem się, że leże na drugim boku, odkryty i strasznie zmarznięty. Czułem się, jakbym miał 'laga' i mnie przeteleportowało (nie wiem czy to trafne porównanie). Przy tym bardzo bolała mnie głowa. Na zegarku było 20 minut do 5 rano. Nie mogłem zamknąć oczu, ponieważ od razu zaczynałem widzieć klasycznych szaraków, schylających się nade mną i różne inne dziwne obrazy, tak więc wziąłem gazetę i czytałem ją do teraz.

Dopiero przed chwilą zauważyłem, że mam trochę poparzoną szyję, zupełnie jakbym leżał na plaży i się opalał z odsłoniętym karkiem.

Na wspomnienie tych wydarzeń, myślę sobie: 'jeżeli porwali mnie kosmici, to niech mnie porywają dalej' - dlatego, że nie czuję specjalnego dyskomfortu, ani fizycznego ani psychicznego. Jednak nie potrafię powiedzieć, czy naprawdę mnie porwali, czy to wrażenie to sprawka czegoś innego.

Co o tym sądzicie?

PS. To nie jest żaden żart, mimo że zazwyczaj mam w zwyczaju żartować...
  • 0

#2

mrOlympia.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a mi dla odmiany śniło się sen , że jesteśmy gdzies na dworzu chyba i taKA dziwna wielka kula w oddali swiecąca i pojawiaja sie kosmici , a potem sie okazało , że to przebierance chyba ... głupie

potem drugi en i spałem w sumie z 15-16 H :o
  • 0

#3

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a mi ze w mojej okolicy jest cos jakby epidemia i czlonkowie mojej rodziny chca mnie ugrysc 0_O
potem sie obudzilem =="
  • 0

#4

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Doświadczenie bardzo ciekawe. Tak naprawdę to chyba nikt nie potrafi odpowiedzieć na pytanie, czy to było porwanie. Ale przyznam, że coś w tym jest. Skutki fizyczne mogą być wynikiem sugestii, tyle tylko, że wtedy musiałbyś najpierw takową stworzyć.
No ciekawe, ciekawe :)
  • 0

#5

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mi się śiło, że ten temat był napisany w odpowiednim dziale czyli Wasze Sny i Wizje!!!!!!
  • 0

#6

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A mi się śiło, że ten temat był napisany w odpowiednim dziale czyli Wasze Sny i Wizje!!!!!!

Ale to hipotetycznie nie był sen, więc nie wiem czy ten dział faktycznie bardziej nie pasuje... To zdarzenie faktycznie pasuje to szablonu porwania.
  • 0

#7

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale to hipotetycznie nie był sen, więc nie wiem czy ten dział faktycznie bardziej nie pasuje... To zdarzenie faktycznie pasuje to szablonu porwania.


Ale skoro niema na to żadnych dowodów tylko poprostu się obudził i twierdzi, że chyba go porwano no to niebaro mi to pasuje, ale mniejsza o to bo nie ja tu jestem od tych rzeczy hehe

Prabab Może jednak cos pamiętasz skup się może jeszcze coś wykrzeszesz i dowiemy się czegoś więcej bo narazie trudno ocenić czy to prawda heh
  • 0

#8 Gość_prabab

Gość_prabab.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale skoro niema na to żadnych dowodów tylko poprostu się obudził i twierdzi, że chyba go porwano no to niebaro mi to pasuje, ale mniejsza o to bo nie ja tu jestem od tych rzeczy hehe

Obudziłem się o 1 w nocy i nie spałem do godziny napisania pierwszego posta. Do godziny 'prawie piątej' jest luka - jakby tego czasu nie było. To tak gwoli uściślenia...
  • 0

#9

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

RAZIEL

Ale skoro niema na to żadnych dowodów

A co ma niby zrobić zdjęcie szyji żebyś miał swoje "dowody" ?? weź plz
Są rzeczy które z określonych przyczyn nie moga być poparte niczym przekonywującym, trzeba samemu doświadczyć albo poprostu uwierzyć na słowo.
  • 0

#10

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obudziłem się wcześnie rano (okolice godziny 1),

Ładne mi wcześnie rano :D Dla mnie to środek nocy.
Jest jeszcze taka możliwość, że lunatykowałeś. Ludzie potrafią podobno zrobić naprawdę skomplikowane rzeczy będąc w tym stanie. Szaraki mógł dopowiedzieć Ci mózg, to Forum wpływa na ludzi :D
To tylko takie pomysły. Ciężko analizować takie zdarzenia.

To zdarzyło się dzisiejszej nocy? jeśli tak, to mógłbyś np, zrobić fotki swojej szyi, jeśli rzeczywiście wygląda jakoś nienaturalnie (chociaż jeśli to wygląda jak opalenizna, to i tak niczego nie wyjaśni :/ )

Może jakiś seans hipnotyczny by pomógł, ale to już poważniejsza decyzja, bo wspomnienia mogą okazać się nieprzyjemne.
  • 0

#11

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spróbuj iść do hipnotyzera...tylko profesjonalisty, a nie jakiegoś szarlatana.
On powinien pomóc Ci odzyskać tę lukę w czasie.
  • 0

#12

zaks.
  • Postów: 137
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prabab... Ty mieszkasz w domku jedno-rodzinnym? gdzies na wsi? Czy w bloku, w miescie ?
  • 0

#13

Dung.
  • Postów: 58
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A potem sie obudziles ??
  • 0

#14

Dedisz.
  • Postów: 130
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe wydarzenie, ale skoro wogóle nie spałeś od tej 1 w nocy do którejś tam, to te szaraki tak nagle zniknęły czy jak??

Ciekawie by też było jakbyś poszedł do tego hipnotyzera i by się okazało że się wykorzystywali seksualnie. :D
  • 0

#15 Gość_prabab

Gość_prabab.
  • Tematów: 0

Napisano

Szaraki mógł dopowiedzieć Ci mózg, to Forum wpływa na ludzi

Nie wykluczam takiej możliwości.

Prabab... Ty mieszkasz w domku jedno-rodzinnym? gdzies na wsi? Czy w bloku, w miescie ?

W 'szeregówce'.

Spróbuj iść do hipnotyzera...tylko profesjonalisty, a nie jakiegoś szarlatana.
On powinien pomóc Ci odzyskać tę lukę w czasie.

Wiesz ile taka wizyta kosztuje? :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych