Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uszkodzenie aury


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#31

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Strusiu tepy, mi nie zalezy żebyscie wierzyli.
Aha a słyszałes o czyms o tajemniczej nazwie IP?
  • 0

#32

Struś.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po pierwsze, nie życzę sobie, żebyś mnie obrażał. Po drugie, znowu wymyślasz bezsensowne wymówki. Równie dobrze te wyniki można zamieścić z twojego kompa, z kompa w kawiarence internetowej itp. Dla chcącego nic trudnego, ale widze, ze znowu mamy "dumnego cudotwórcę", któremu nie zależy...
  • 0

#33

Bubi.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

skrzypu... a zauważasz pewną prawidłowość: pomagasz - czujesz się lepiej, niszczysz - odbija się to na tobie???

nigdy nie słyszałem ani nie czytałem przypadku o zniszczeniu absolutnym aury przed śmiercią. już bardziej bym się skłaniał do tego, że to uszkodzenia aury mogą spowodować śmierć. wszelkiego typu praktyki voodoo jeżeli chodzi o "laleczki" to właśnie psucie aury.

Poza tym przecież otwierając czakrę człowieka, który nie chce tego (wampiry energetyczne wszelkiego rodzaju) a jest świadomy tego co się wyprawia to chcąc nie chcąc trzeba tę aurę uszkodzić.
Podobnie wszelkie choroby powodują zmiany aury.

A w temacie ataku: nie rób drugiemu co tobie nie miłe. z regóuły to co robisz prędzej czy później wraca... i karma już nie ta. czekaj aż trafisz na kogoś kto umie się bronić (albo servitory umieją :D ).
  • 0

#34

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bubi, ja nie wysysam z nieśwadomych.
Po drugie ja cały czas mówie ze niszczac aure, mozna spowodowac smierc CIAŁA a nie DUSZY


Strusiu, ok przyjołem do wiadomości :)
Ale jednak musze Ci powiedziec, ze jestes tępy- po co mam sie chwalic co mi to da? Wy sie napalicie i wql (jak to dzieci), ale mi to zwisa. Robie to dla siebie i dla pacjenta- a reszte kicham :) Tepaku :P
  • 0

#35

Struś.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I tak sie chwalisz. A dodatkowo robisz z siebie debila, mówiąc, czego ty nie potrafisz i jaki ty nie jestes cool :D
  • 0

#36

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może trzeba by się jeszcze zastanowić nad zamknięciem tematu, bo dysyć prowokacyjny się wydaje...
  • 0

#37

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Albo założyć taki 'myk', żeby ci prowokatorzy go nie widzieli :)
(ehh wyobraźnia)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych