Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uszkodzenie aury


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#16

Aramroth.
  • Postów: 213
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak schłodzisz herbatę to powietrze wokół szklanki również stanie się chłodniejsze. :D
  • 0

#17

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zgadza się. Ale jednak aurę da się uszkodzić. Nieważne jak, ale się da. Trochę o tym czytałem i wiem, że wystarczy to co pisałem wyżej. Czy da się do końca zniszczyć? Pewnie tak, ale nie jest w stanie zrobić tego pierwszy lepszy człowiek.
  • 0



#18

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja mam wątpliwości czy aura jest wypromieniowywana energią. Owszem otacza ludzkie ciało, ale wydaje mi się że jest to tylko otoczka energii jaką dysponujemy, a nie jaką wypromieniowujemy.
  • 0



#19

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No skoro dysponujemy, to musi się skądś brać. A jak nie z ciała to skąd??
No i tym bardziej, że zmienia się jej wygląd, kolor i charakterystyka gdy zmienia się nastrój, stan zdrowia. Oznacza to, że jest odzwierciedleniem stanu w jakim się znajdziemy, czyli świadomie działając na niekorzyść podmiotu można w jakimś stopniu zniszczyć lub naruszyć aurę.
  • 0



#20

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W sumie to już powątpiewam czy sądzicie czy mówię prawdę czy nie. A co do tej energii która wypromieniowuje z ciała to muszę się nie zgodzić.
Pewnie wiecie że jak ciało umiera, jego aura słabnie aż w końcu zanika i pewnie to uważacie za "dogmat" waszego stwierdzenia. Otóż nie mogę się z tym zgodzić ponieważ gdyby było jak mówicie to zaraz po śmierci ta energia by momentalnie znikała, a nie powolutku schodziła. Musicie sobie uświadomić że każda cząstka naszego ciała, każda komórka jest przesiąknięta nami, naszymi wiadomościami, wspomnieniami marzeniami i nawet po śmierci ciała, te informacje tam zostają (coś na styl- odłączamy kompa od prądu, ale informacje dalej na nim są), i potem wystarczy że znajdziemy inną "gniazdko" (chodzi mi tu o różnego rodzaju transplantacje i przeszczepy), a informację "odżywają".

Ja skłaniał bym się do teorii że po śmierci aura płowieję, ponieważ źródło energii przenosi się gdzieś indziej.
Gdyby było tak jak mówicie, że aura jest związana z ciałem- moglibyśmy zapomnieć o "życiu po śmiertelnym".
  • 0

#21

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No tak, trzeba zwrócić uwagę, że przy widzeniu aury widzimy tylko energię naszego ciała, a nie nasze ciało astralne.

Dlaczego więc widzimy jak rzeczy martwe posiadają aurę tak samo jak żywe ???

To jest energia ciała, a nie naszej jaźni.
  • 0



#22

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Natomiast jaźń wpływa na ciało fizyczne i na aurę.
  • 0



#23

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To jest energia ciała, a nie naszej jaźni.

Powidoki :) , lub nasza energia zalezy od koloru.
  • 0

#24

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Juz drugi raz widze u kolegi tekst jak ktos poprosil o jakis dowod: "nie musze niczego udowadniac, nie zalezy mi na tym, aaa juz nie mam kontaktu z tym gosciem od kregoslupa" itd. co jest typowe dla takich ludzi jak Ty, ktorzy tych dowodow poprostu nie posiadaja, bo najzwyczajniej w swiecie klamia. Typowa zagrywka znana psychologii. Kogo ty chcesz tutaj czarowac 15 letni chlopcze ? Ty umiesz czarowac, ale wciskaniem kitu.
  • 0

#25

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tiamat opanowałeś tą sztukę czytania- gratuluje, teraz pora na czytanie ze zrozumieniem, otóż jeżeli dokładnie przeanalizujesz tamtą wypowiedź zauważysz (lub też i nie) że nie ma tam słowa, urwał się kontakt, pisze że osoba nie chce się wypowiadać- pewnie Ty chciałbyś mówić publicznie o swoich problemach.
  • 0

#26

sphinx123.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ręce Które Leczą :) Cieszę się że wykorzystujesz swoje moce w dobrych celach :D
  • 0

#27

Rashad.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz jaka odpowiedz mi sie nasuwa? Bajkopisarz z niespotykana wyobraznia. Moze odrazu powiedz nam ze umiesz latac i teleportowac sie do innych galaktyk aby porozmawiac z twoimi przyjaciolmi ufolami. :sux:
  • 0

#28

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teoretycznie możliwe...jak wszystko w parapsychologii. Z wykonaniem gorzej, bo musiałbyś być naprawdę baardzo potężny i siedzieć w tym od dawna, bądź mieć wrodzone zdolności.
  • 0

#29

Wlokus.
  • Postów: 111
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wlasnie o to chodzi ze musisz udowodnic to zdarzenie!

Nic nie musi.Zrobi jak będzie chciał
  • 0

#30

Struś.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mówisz, że koleś nie chce sie wypowiadać publicznie... A kto go tutaj zna? Zarejestrowałby sie, pokazał skany wyników badań z zamazanymi danymi osobowaymi i byłoby po problemie, a ty na siłe szukasz wymówek. Bez dowodów nie uwirzy Ci niestety NIKT.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych