Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uszkodzenie aury


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kolejna moja obietnica z którą dotrzymałem słowa.
Gdy powiedziałem, że aure da sie zniszczyć, wyśmialiście mnie mówiąć że jest niezniszczalna- co mnie zdziwło gdyż sam wiele razy wracałem "podziurawiony".
Niestety nie moge powiedzieć jak uszkodzić (baardzo uszkodzic) aure, ale opowiem coś innego.
Miałem kolegę, z wrodzoną wadą kregosłupa i po niecałym tyogodniu udało mi się ten problem zniwelować.
Przychodziłem do niego (leżąc u siebie w chacie- to nawet oobe nie było), dostosowywałem się do jego wibracji, rozcinałem aure i "wstawiałem" poprawnie kręgosłup.
Czyli teraz zastanówcie się, co by się stało gdybym nie dostosowywał swoich wibracji, a zamiast "poprawić" kregosłupa bym go "psuł".
Odpowiedz narazie nasuwa sie sama.
Już raz próbowałem takiego numeru, "ofiare" lekko poturbowałem, ale sam zachorowałem
  • 0

#2

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kolejna moja obietnica z którą dotrzymałem słowa.


albo ja nie umiem polskiego, albo taki związek frazeologiczny nie istnieje o.O

wiesz co? ja Ci nie wierzę :) pokaż mi wyniki jego badań przed i po Twoim 'naprawianiu' oraz udowodnij że w tym czasie nie miał żadnych zabiegów/operacji, to Ci uwierzę :)
  • 0

#3

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

NIestety ta osoba nie chce sie na temat swojej chorby publicznie wypowiadac.

Tak, naprawdę to nie musze CI nic udowadniać, miałem opisać to opisuje- Ty wierzysz albo nie.
Twoja sprawa.
  • 0

#4

Wolfenstein211.
  • Postów: 65
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No, niestety. A czemu? Wlasnie o to chodzi ze musisz udowodnic to zdarzenie! Wiesz ile tu bylo juz klamcow i tym podobnych? Chociazby pamietna wyprawa do lasu ;d. Ludzie są przeczuleni na tym punkcie, nie wystarczy zmyslic historyjke i ja opowiedziec... trzeba miec dowody ;)

Nie wierze Ci. Przykro mi. Po prostu nie moge uwierzyc w uszkadzanie aury, jakos mi trudno. I w Twoje jakze magiczne zdolnosci tez. To tylko moje zdanie ;d

EDIT: Czemu nie mozesz powiedziec jak uszkodzic aure? Wiedza tajemna? :omfg:
  • 0

#5

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mówisz, że nie powiesz jak można uszkodzić aurę, nie powiesz nic więcej o uzdrowieniu. Dla mnie umniejsza to wartości tematu i jest trochę niewiarygodne.
  • 0



#6

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja ci dam jeden dowód na to że aury nie da się zniszczyć ;p Aura jest promieniowaniem, energią przez nas zużywaną i praktycznie to co się z nas wydostaje czyli energia uchodzi do przestrzeni i już nie wraca - czyli promieniowanie

Poza tym uprzedzam ine argumenty duszy też nie da się zniszczyć ani nawet podziurawić <lol>

Więc przestań opowiadać bajki Trollu
  • 0

#7

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Koniecznie zgłoś się do Aquili !
On szuka potwierdzenia, że można mentalnie zrobić komuś krzywdę, nawet na jednym forum szukał jakiegoś złego maga co by mu chciał krzywdę uczynić ale nikt nie podjął rękawicy.
Może się jakoś umówicie?
  • 0

#8

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Serio szukał ? Niech się cieszy, że nie spotkał psionika :D ...
  • 0

#9

Vodzus.
  • Postów: 65
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz co, chaonito?
Pisałeś, że można bardzo łatwo popaść w chorobę psychiczną, stosując magię chaosu...
Chyba ci sie udało.
Nie mozna uszkodzić aury. Jest niezniszczalna. A ze nie dajesz dowodów, które mogłyby cię poprzeć...
Sam nie pozwalasz, byśmy ci uwierzyli.
  • 0

#10

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie jego celem jest udowodnienie, jego celem jest stworzenia "aury" tajemniczości, prawdopodobnie chce, abyśmy uważali go za "niewiadomo jak potężnego"...
  • 0

#11

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Aurę można uszkodzić, ale w inny sposób. Powodują to np. choroby, schorzenia psychiczne i podobne czynniki. Aura jest bardzo delikatna.
Niestety w tym temacie jest to źle ujęte.
  • 0



#12

Aramroth.
  • Postów: 213
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fenix Nightwalker, dokładnie to samo o nim myślę. Ma kompleksy i szuka rozgłosu, i chce żeby uważano go za elitę...

A prawda taka, że aury nie da się uszkodzić - aury nie, ale duszę tak. Właściwie nie uszkodzić, ale doprowadzić do skrajnego wyczerpania. Po prostu otworzyć komuś czakry. Tak, da się otworzyć je innej osobie - robią to energoterapeuci, a potem po prostu wlewają w te czakry energię np. słońca i zamykają je.
A jeśli ich nie zamkniesz, energia kapie jak z przeciekającej beczki. W końcu zaczyna jej brakować, i wtedy się dzieją nieciekawe rzeczy...
A w wypadku gdy nie pozwolisz tej energii ulecieć, a sam ją wchłoniesz - jesteś zwykłym wampirem energetycznym.
  • 0

#13

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ja mówię, że istnieją czynniki, które powodują uszkodzenia aury i da się ją samemu zniszczyć. Nie jest to jednak proste.
  • 0



#14

Aramroth.
  • Postów: 213
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niby można, ale moje zdanie jest takie, że aura to energia promieniująca ze wszystkiego co ma duszę albo energię pochodzącą z duszy, na przykład serwitory. Można porównać to do ciepłego powietrza wokół szklanki z gorącą herbatą ;)
  • 0

#15

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak uszkodzisz duszę to uszkodzisz też aurę, czyli można wpłynąć na jej stan.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych