Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polowanie na duchy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#16

cinix.
  • Postów: 129
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pff.Ja złapałam sobie ducha do terrarium.yeah
to nie dla mnie.Bo jeszcze niedawno wpadałam w panikę na odgłos wody kapiącej z nie zakręconego kranu:>
Ale teraz jest lepiej xD

co do Buki to też się schizowałam -,-
  • 0

#17

Struś.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W mojej okolicy jest taki dom... Miał już kilku właścicieli, ale nikt go nie dokończył. Jeden właścicile umarł trafiony cegła w głowę, robotnicy opowiadali niestworzone rzeczy... Dom jest praktycznie niczyj, bo każdy się boi.
  • 0

#18

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W mojej okolicy jest taki dom... Miał już kilku właścicieli, ale nikt go nie dokończył. Jeden właścicile umarł trafiony cegła w głowę, robotnicy opowiadali niestworzone rzeczy... Dom jest praktycznie niczyj, bo każdy się boi.


To ja na Twoim miejscu usiłował bym się czegoś więcej o tej sprawie dowiedzieć. Taki dom może być celem ciekawej nocnej wyprawy. :>
  • 0



#19

Struś.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słuchaj, kiedyś to prawie każdy o tym mówił... Ale sam bym nie poszedł, zwykły strach. Dom fajnie wyglada, scainy z czerwonej ceły, zabite drzwi, okna... W pobliżu mieszkają ludzie, trzeba by się popytać, ale to jakies 15 km drogi :smile:
  • 0

#20

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale jakby wybrać się z dyktafonem i zadawać głośno pytania to może byś się czegos konkretnego dowiedział od samego ducha (duchów) :smile:
  • 0



#21

Struś.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak bym mogl to bym wzial kamere, aparat, dyktafon i taki Blair Witch Project POLAND nakrecil :-D

A z tym dyktafonem to jeszcze bym uslyszal "Prepare to die" jak to pokazywali na tej stronie :lol :
  • 0

#22

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak bym mogl to bym wzial kamere, aparat, dyktafon i taki Blair Witch Project POLAND nakrecil


Ano dobry pomysł :P Próbuj coś złapać.
  • 0



#23

Struś.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nowy fakt: żaden z właścicieli nie wytrzymał dłużej niż tydzień...
  • 0

#24

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nowy fakt: żaden z właścicieli nie wytrzymał dłużej niż tydzień...

Czyli zarazem nowy fakt, który przemawia za tym, aby dokładniej się temu przyjżeć :>
  • 0



#25

sphodromantis.
  • Postów: 25
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak juz sie znajdzie jakiegos ducha to mozna go jakos odwolac, albo uwolnic ?
  • 0

#26

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Można, a nawet trzeba. Po seansie trzeba to robić, natomiast gdy złapiemy jakiegoś natrętnego to są z tym duże problemy.
  • 0



#27

sphodromantis.
  • Postów: 25
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz moze jak to zrobic?
  • 0

#28

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To zależy od sytuacji. Postępowanie w przypadku sensu jest już opisane w temacie o wywoływaniu duchów. Jeżeli jakiś byt nie chce dać spokoju to wtedy trzeba go prosić o odejście, ale najczęściej zgłosić się po pomoc do egzorcysty.
  • 0



#29

sphodromantis.
  • Postów: 25
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chodzi mi o to, ze np. idziemy do nawiedzonego domu zeby znalezc ducha, i chcemy go uwolnic czy tam odwolac. Da sie to zrobic? A moze samemu da sie odprawic egzorcyzmy?
  • 0

#30

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie polecam samemu odprawiać egzorcyzmów. To niebezpieczne. Jeżeli jesteś doświadczony w tych sprawach to możesz spróbować, ale jeśli nie to nie zbliżaj się do tego miejsca.

Uwięzionemu duchowi można powiedzieć, żeby szedł do światła itd, że tam jest jego miejsce, ale to już nie zabawa.
Jeżeli go przywołałeś i chcesz odwołać to po prostu trzeba mu to powiedzieć. Że ma odejść tam skąd przyszedł, że dziękujesz za spotkanie itd. Nie polecam jednak z tym kombinować.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych