Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brain wave generator


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#76

Kaczu.
  • Postów: 36
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten program jest świetny. Bardzo często stosuje preset "genious" jak wieczorem już zasypiam przed komputerem ;)



rozumiem że ten preset jakoś pobudza ?


a który preset, pomaga w przyswajaniu informacji ? Np uczę się czegoś i żeby lepiej weszło do głowy ?
  • 0

#77

Varg.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kaczu, dokładnie ni wim, ale chyba "Learning aid 2-for studying" (preset podstawowy). Jak źle mówię, to proszę mnie poprawić ;)
  • 0

#78

Kaczu.
  • Postów: 36
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ten genious to mi ładuje jako "astral projection without fail", czyli to ten sam co z osobnego tematu
  • 0

#79

Zyzio.
  • Postów: 86
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a jak mam słuchać tych prresetów? w czasie nauki czy przed?
  • 0

#80

Indigo.
  • Postów: 89
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

myślę że przed...mmm,właśnie tego słuchałem,cudowne uczucie...nie da się tego opisać...
  • 0

#81

futero.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A kto mi napisze jak generowac zapetlone np. 30 minutowe wavy/mp3 zebym mogl sobie wrzucic na mpczke i sluchac : > jest taka opcja ?
  • 0

#82

Kwarc.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich.od dawna interesuje mnie medytacja ,inne stany swiadomosci oraz to wszystko co sie z tym lączy.
nie zajmuje sie tym na codzien ale moje podejscie do tematu jest poważne.zarejestrowalem sie na tym forum poniewaz ekperymentowalem z BWG jakis czas temu .
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- niezaprzeczalnie TO dziala. jesli ktos pisze ze nie odczuwa znaczacego dzialania to znaczy ze używa nieodpowiedniego zaprogramowania ,ustawienia programu (tzw.presetow) lub ma zle nastawienie (poprostu nie zna podstawowych technik medytacji)

-z BWG nalezy eksperymentowac ostroznie jak wszystko w pewnych sytuacjach moze wywolac niepożadane efekty
np. na wlasnym przykladzie - pewnego wieczora próbowalem osiagnac glebsze stany transu przy wsparciu BWG zrobilem ze cztery 15-20 min podejscia z róznymi ustawieniami programy w przerwach palilem papierosy, chyba tez ze sluchawkami na uszach. NAPEWNO od tamtego czasu zacząlem duzo wiecej palic , zauwazylem to juz po dwoch dniach.

-kluczowe znaczenie (oprócz wlasnej predyspozycji danego dnia) ma odpowiednio dobrane zaprogramowanie BWG.
ten sam preset moze róznie dzialac na rózne osoby. PRESET musi byc indywidualnie dopasowany do osoby oraz celu jaki chcemy osiagnac.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mam propozycje i prośbe zarazem aby osoby majace doswiadczenie w tej dziedzinie zamieszczaly na forum presety (zwlaszcza swojego autorstwa) do BWG z opisem oddzialywania .

prosze o uwagi na ten temat i dziekuje . Kwarc

Edit [25.11.2007]: +.....
Regulamin pkt 3.15 Na forum wymagamy używania poprawnej polszczyzny. Jeśli masz problemy z ortografią korzystaj ze słownika, przejrzyj ten temat, lub używaj przeglądarki, która podkreśla błędnie napisane wyrazy. Na forum nie ma obowiązku stosowania polskich znaków.

  • 0

#83

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Presety do BWG są na oficjalnej stronie programu: z opisem działania, i komentarzami.
Od siebie dodam, że również stwierdziłem na własnym przykładzie, że należy uważać na to co i kiedy się włącza bo efekty mogą być różne. No i ostatecznie najlepsza i tak pozostanie "zwykła" medytacja.
  • 0

#84

czosnek112.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.bwgen.com...ets/desc478.htm
http://www.bwgen.com...ets/desc762.htm
http://www.bwgen.com...ets/desc317.htm


Mnie ten presety nie ruszają, może kogoś porusza ?
  • 0

#85

Dread.
  • Postów: 42
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ma ktos moze porządnego seriala do BWG 3.1.9 bo mam cracka jednego, tylko avast mi go blokuje i wole nie ryzykować. Ma ktoś serial to tej wersji?
  • 0

#86

aalakazam.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Siema :) Ściągnęłam dziś ten program i zamierzam go wykorzystać.
Jak z niego korzystać jeśli chodzi np. o naukę?
Mam po prostu się położyć na 30 minut i wczuć się w ten dźwięk? I tylko tyle? Czy mam zaraz po tym się czegoś uczyć, czy coś?
To samo pytanie jeśli chodzi o sen i całą resztę. Dziękuję za odpowiedź. :)

Użytkownik aalakazam edytował ten post 24.10.2011 - 20:54

  • 0

#87

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych