Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brain wave generator


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#46

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może używasz nieodpowiednich presetów, albo coś robisz źle :) .
  • 0



#47

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie,po prostu to na mnie nie dziala,probowalem w sumie 20 roznych presetow(tych najlepszych-z najwieksza iloscia gwiazdek).
  • 0

#48

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Na każdego działa co innego. Niekoniecznie te najlepiej oceniane będą dla Ciebie najlepsze.
  • 0



#49

Zuzaa.
  • Postów: 21
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

móglby mi ktoś podać kilka dobrych presetów do OOBE i LD?
Z góry dzięki :)
  • 0

#50

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zuzaa przecież w BWG są presety i wg. mnie są najlepsze:)
  • 0

#51

solo11.
  • Postów: 66
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

jeśli chcę szybko sięczegoś nauczyc z BWG to mam miec włączone podczas nauki czy przed nauką
  • 0



#52

Eoz.
  • Postów: 40
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mysle, ze jedno i drugie ;)


a od siebie - wybaczcie, ze robie offtop, ale wie ktos moze, skad mozna pobrac dodatkowe presety do bwgena ? (pomijajac bwgen.com), ewentualnie zestawy hemi-sync (glownie na zrzucenie wagi i poprawienie koncycji :oops: :roll: )
pozdro ;)
  • 0

#53

Masamune.
  • Postów: 45
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja raz włączyłem nie ten preset (odpalam bwgeneratora jak siedze na necie) i potem całą no nie mogłem spać.
Ale jak wczoraj odpaliłem właściwy preset, to spałem od 19 do 15 następnego dnia,.
Lol
  • 0

#54

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

glownie na zrzucenie wagi i poprawienie koncycji


Teraz padlem;] Nie mozna spalic tluszczu sluchajac dzwiekow...biologia sie klania.Jak chcesz schudnac to polecam diete CDK lub TKD -bardzo skuteczna;]
  • 0

#55

Eoz.
  • Postów: 40
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teraz padlem;] Nie mozna spalic tluszczu sluchajac dzwiekow...biologia sie klania.Jak chcesz schudnac to polecam diete CDK lub TKD -bardzo skuteczna;]

mowisz tak, bo nie wiesz, jak to dziala i nie udalo Ci sie tego dokonac ? :)
a biologie synku juz pare lat temu mialem :)
pozdrawiam
  • 0

#56

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1.Podaj mi jakies udokumentowanie przypadki tego,ze od tego mozna schudnac.Nie mozna i tyle.Bez dobrze dobranej diety i cwiczen nic sie nie zdziala.

2.Nie jestes moim ojcem.

3.Bedac nawet w gimnazjum moglbys napisac,ze biologie to miales pare lat temu...myslisz,ze to cos zmienia?

mowisz tak, bo nie wiesz, jak to dziala i nie udalo Ci sie tego dokonac ?


Wiem dokladnie jak dziala ten program.O dzwieku wiem bardzo duzo,interesuje sie akustyka i ogolnie tematyka audio.Dieta tez sie interesuje,poniewaz sam ja stosowalem i wiem dokladnie na czym polega(mowie o TKD).Twoj post to zwyczajny offtop,ktory nic nie wnosi.Dziecko neostrady?
  • 0

#57

Eoz.
  • Postów: 40
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1.Jezeli jedynym dowodem na istnienie czegos sa udokumentowane przypadki, to rozwijaj sie dalej w tym swiecie :) zreszta nie chce mi sie na ten temat dalej rozmawiac

2.I cale szczescie...

3.Stary najechales na mnie nie wiem za co. Spytalem sie grzecznie, przeprosilem za offtop (ja z gimnazjum ?...) i oczekiwalem jednej jedynej odpowiedzi. Kto wiec z nas dwoch odbiegl od tematu ?
Aha, strasznie mi pojechales z ta neostrada, wiesz ? :> Ubodlo mnie to niemilosiernie, Twoja riposta byla wrecz oszalamiajaca.
Swoja droga bardzo chetnie zakupilbym neo, bo to, co wyczynia moj provider nie miesci sie w zadnych miarach, ale to nie temat na ta rozmowe...
Pozdrawiam Cie serdecznie i cieplo, pomysl, zanim kogos nastepnym razem sklepiesz :)
Piwo dla Ciebie :drink:


EDIT:
aha, posty do skasowania ;) zeby przez nas temat nie zostal zamkniety :P
  • 0

#58

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie chcialem na ciebie najechac ale texty w stylu "ze nie udowodniono tego,ze to nie dziala","jezeli ty nie umiesz,nie znaczy ze inni nie potrafia" do mnie nie trafiaja i same w sobie sa dnem dna.BG nie moze i nie ma wplywu na wytrzymalosc organizmu czy to,ze sie schudnie. Dzwieki czy aktywnosc mozgu nie zmienia faktu,ze twoj organizm przyswoil takie a nie inne zwiazki.
Zeby schudnac najlepiej jest spozywac bialko,ograniczyc weglowodany,spozywac tluszcze roslinne.Brak weglowodanow po kilku dniach wprowadza organizm w stan ketozy,w ktorym organizm spala tluszcz,bierze z niego energie.Nie ma mozliwosci,zeby poprzez sluchanie presetow takie rzeczy zaszly w naszym organizmie,nawet jezeli bardzo bysmy tego chcieli.
Jeszcze raz-nie najechalem na ciebie,jestem spokojny-pije sobie meliske;p PIS.
  • 0

#59

Eoz.
  • Postów: 40
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie chcialem na ciebie najechac ale texty w stylu "ze nie udowodniono tego,ze to nie dziala","jezeli ty nie umiesz,nie znaczy ze inni nie potrafia" do mnie nie trafiaja i same w sobie sa dnem dna.BG nie moze i nie ma wplywu na wytrzymalosc organizmu czy to,ze sie schudnie. Dzwieki czy aktywnosc mozgu nie zmienia faktu,ze twoj organizm przyswoil takie a nie inne zwiazki.


pewnie, ze nie, masz racje :)
ale ja nigdzie nie napisalem, ze bwg to zloty srodek na zrzucenie masy ;)



Zeby schudnac najlepiej jest spozywac bialko,ograniczyc weglowodany,spozywac tluszcze roslinne.Brak weglowodanow po kilku dniach wprowadza organizm w stan ketozy,w ktorym organizm spala tluszcz,bierze z niego energie.Nie ma mozliwosci,zeby poprzez sluchanie presetow takie rzeczy zaszly w naszym organizmie,nawet jezeli bardzo bysmy tego chcieli.
Jeszcze raz-nie najechalem na ciebie,jestem spokojny-pije sobie meliske;p PIS.


teraz jestes, a co bedzie, jak sie meliska skonczy ? :D
pozdro ;)
  • 0

#60

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W sumie to ona na mnie nie dziala,pije ja tak z nudow;]

PROSZE O SKASOWANIE TEGO POSTA;]
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych