Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brain wave generator


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#31

master.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ej sry jestem nowy ale chcialem sie spytac czy te melodyjki mozna zgrac na MP3?????
  • 0

#32

Buffalo_Soldier.
  • Postów: 102
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Było już o tym mówione, i to że jesteś nowy nie usprwiedliwia cię żębyś nie czytałwszystkich postó w topicu.
  • 0

#33

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale macie problemy...

http://www.paranorma...p?showforum=173

i napisze to jeszcze raz: "ODRADZAM EKSPERYMENTY!" nie uzywajcie wlasnych presetow.
  • 0



#34

eMCe.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eurycide chyba źle mnie zrozumiałeś :P Chodziło mi o moją instalkę bo jednak to nie jest ta z tego tematu :P Preset nie jest mojej roboty, tylko ściągnięty z oficjalnej strony Bwgen'a, z wysoką oceną i wielokrotnie komentowany dlatego uważam, że można go wypróbować :)
  • 0

#35

master.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytałem wszystie i nadal nie wiem jaki to zgrac na mp 3 -.- chociaz jest tam pewna wzmianka lecz nie wiele mozna sie z niej dowiedziec
  • 0

#36

eMCe.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

master bierzesz w bwgenie "Play Into .Wav File...", zapisujesz sobie gdzieś na dysku, a później przerabiasz na mp3 jakimś konwerterem. Ja sobie ściągnąłem darmowy "Wav2Mp3 Wizard" i jestem zadowolony, konwertuje się dość szybko i można w łatwy sposób ustawiać kb/s i takie pierdoły. Jak będziesz miał jakieś ciekawe doświadczenie z bwgenem to daj znać :> Ja miałem wypróbować ponownie dziś w nocy, ale trafiła się impreza u kumpla no i nie wyszło, hehe :) Nie mniej jednak sprzęt gotowy i dzisiaj na bank będzie kolejna próba, zobaczymy co z tego wyniknie :>
  • 0

#37

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ja mam podobny program jak BWG tylko że na PSP :D wczoraj prawie osiągłem OOBE tylko zbyt bardzo sie ucieszyłem tym i wyszedłem z "transu" :D
  • 0

#38

master.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

thx emce jak bedzie cos sie dzialo to dam znac ^^
  • 0

#39

eMCe.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wczoraj wieczorkiem znowu przeprowadziłem próbe i... nic :> Straciłem wiarę bo nawet nic mi się nie śniło (czyt. nie pamiętam :P ), ale może jeszcze spróbuję. Teraz przymierzam się do wypróbowania presetu na OOBE i zobaczę co z tego wyjdzie, o efektach dam znać jak tylko wypróbuję :]
  • 0

#40

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja odkąd próbuje OOBE i, to albo mi się śnią sny prorocze, albo z jakimś głębszym przesłaniem, albo (czego nie popieram, bo są lepsze rodzaje) takie bardziej pikantne... panowie zrozumieją ;)

Dzisiaj mam preset do OOBE, nie jadłem nic ciężko-strawnego i teraz ograniczam picie, żeby mnie nie ciągnęło do łazienki albo do picia. Mam nadzieję, że się uda...
  • 0



#41

eMCe.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ze stronki bwgena ściągnąłem presecik na OOBE "Deep Mind VI". Ocena 4,5 gwiazdki, komentarze zachęcające :) Jeden kolo pisze o 12 LD po tym presecie, jak się to ma do prawdy nie wiem, jednak brzmi zachęcająco :mrgreen: Dzisiaj postram się przetestować, a jutro podzielę się wrażeniami :)
  • 0

#42

eMCe.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No więc wczoraj wypróbowałem presecik i muszę stwierdzić, że bardzo mile mnie zaskoczył :> Po nie udanych próbach z presetem na LD podszedłem do tego sceptycznie i nie spodziewałem się tego, że z tym presetem bardziej się zbliżę do OOBE niż kiedykolwiek :> Kiedy próbowałem OOBE bez wspomagaczy dojście do momentu, kiedy wogóle zaczynam czuć uwalnianie się z ciała zajmowało ok.20min, a z presetem... 5min! Bardzo mile mnie to zaskoczyło i brnąłem dalej :) Po wysłuchaniu całości czułem, że już prawie prawie... jednak nic z tego nie wyszło, ale wiadomo - emocje i brak doświadczenia w "wychodzeniu z siebie" :P :> Zastanawiam się tylko czy to preset czy może dłuższa przerwa w próbach? Chociaż wydaje mi się, że po dłuższej przerwie powinno być nawet trudniej - ale nie wiem :P A może da się takie coś osiągnać puszczając obojętnie jaki dźwięk? Może po prostu chodzi o to by dźwięki były okresowe, krótkie i po prostu żeby dało się w nie wsłuchać i zająć tym swój umysł? Nie wiem, ale w każdym razie z słuchawkami na uszach i zapuszczonym presetem czułem, że naprawdę szybciej i sprawniej wchodzę w trans i kolejne fazy :) Dzisiaj znów zamierzam przeprowadzić próbę "wyjścia", o efektach dam znać jutro :>
  • 0

#43

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Off-topic... twój tekst eMCe pozwolił mi zauważyć ciekawy aspekt powiedzenia "no zaraz wyjdę z siebie!". He he, dzięki...
  • 0

#44

freaky_styley.
  • Postów: 63
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hymm.. mam problem z presetem 'superlearning'.
gdy próbuję go otworzyć, otrzymuję komunikat "Unable to open the background file 's2000.wav'. "
czy ktoś wie w czym problem?..


edit:
sprawa nieaktualna, problem rozwiązany.
wybaczcie.
  • 0

#45

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na mnie niestety bwg nie dziala;/ Tylko raz odnotowalem jego dzialanie-budzilem sie w nocy chyba ze 30razy<lol>.Sluchawki mam b.dobre wiec to nie ich wina;/
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych