Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brain wave generator


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#16

no_user.
  • Postów: 78
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rok temu, po próbach z takimi programami bolała mnie od tego hałasu głowa. To był jedyny efekt, może poza zmęczeniem, znudzeniem i dekoncentracją. Nie wierzę, że z czynników fizycznych na ludzki mózg podziała coś mniej efektownego niż stymulacja elektromagnetyczna/elektrowstrząsy, ale kto wie, do odważnych badaczy świat należy. Moja głowa tego więcej nie zniesie.
  • 0

#17

Eoz.
  • Postów: 40
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w duzej mierze dzialanie programu zalezy od tego, jak poszczegolna osoba jest do niego nastawiona.
Dla przykladu - jezeli naprawde sobie wmowimy, ze trzymanie dlugopisu uleczy nasz bol glowy - tak sie stanie ;)
  • 0

#18

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tu chodzi o zsynchronizowane pracy półkul mózgowych, co jest udowodnione naukowe m.in. przez Monroe Institute. Może zapuściłeś sobie za zaawansowanego seta. Powinieneś spróbować z czymś, co jest przeznaczone dla początkujących.
  • 0

#19

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak zwane dudnienia różnicowe :)
  • 0



#20

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

do buffalo soldier: jak mam to przekonwertowac aby dany preset miał dł. 30min zamiast normalnego 1 min?

To potrafi mi ktoś pomóc??
  • 0

#21

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

KAŻDY dźwięk wpływa na KAŻDĄ żywą komórkę jak i całe organizmy(jedno wynika z drugiego...) jest to udowodnione, aczkolwiek oczywiście nie wiadomo dlaczego tak się dzieje.
  • 0

#22

Buffalo_Soldier.
  • Postów: 102
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, jak załączasz opcje tworzenie presetu (musisz sięrozejżeć, gdzieś tam to jest) to wyskoczy okienko ustawień, Długość, jakość itp. itd., jednak jak nagrałęm taki dźwięk na płycie audio to nie działało, ale jak by nagrać na mp3 myślę że będzie działąć, acha, tylko uważaj żeby ci się przypadkiem nie nastawiło nagle na jakiś Heavy Metal, bo zawału serca dostaniesz ;)
  • 0

#23

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ostatnio używałem BWG w celu próby wejścia w OOBE, i mogę jak pewnie stwierdzić iż program ten działa,choć nie osiągłem pełnego OOBE ,wiem że teraz tylko wystarczy trening. Pozdrawiam

Kabanos
  • 0

#24

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam jakieś kłopoty z pobieraniem, ale myślę, że znikna prędzej czy później, bo muszę na własnej skórze przetestować te programiki. Może być ciekawie :D
  • 0

#25

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

reaper tutaj masz nowszą wersję:
http://s002.wyslijto...736652514047277
hasło: paranormalne.pl
Pozdrawiam!
  • 0

#26

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Klikam na ten link pod "Ściągnij plik" i ładuje mi się ta sama strona a plik się nie ściąga :hmm:
Nie wiem o co chodzi :hmm:
  • 0

#27

eMCe.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No mi ta nowa wersja działa tyle, że crack nie pasuje więc musiałem znaleźć inny. Muszę przyznać, że ta nowa wesja jest lepsza bo przy zapisie do *.wav można wpisać długość pliku co okazało się bardzo pomocne :) A teraz doświadcznie:
Z oficjalnej strony bwg ściągnąłem preset na LD, ocena 4,5 gwiazdki, 54 komentarze. Wrzuciłem takiej długości jak był, ~8min37s. Przed snem sobie tego wysłuchałem i lulu. W nocy miałem kilka snów, ale niestety żaden nie był świadomy :( Dzisiaj spróbuje jeszcze raz, a jak nic z tego nie wyjdzie to spróbuję zasnąć w czasie trwania presetu, ew. przedłuże go 3x i zobaczę jakie będą efekty :P Odęzwę się po próbach :>
  • 0

#28

Arsen.
  • Postów: 84
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

reaper, musisz jeszcze raz kliknąć w link.
  • 0

#29

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

eMCe, możesz gdzieś zuploadować tego cracka do wersji 3.1.9 bo jakiegokolwiek znalazłem to kaspersky mi go blokuje zanim ściagne na dysk :/
  • 0

#30

eMCe.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spełniam prośbę: Bwgen 3.9.1
Yasiu w tym cracku co ściągnąłem też był wirus, ale po rozpakowaniu archiwum Panda go zjadła, hehe :)
Spakowałem tu swoją instalkę, cracka i ten presecik na LD, o którym mówiłem. Jak ktoś wypróbuje to niech opisze doświadczenia :>
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych