Skocz do zawarto軼i
Zdj璚ie

Z這te Szaraki 2020 - Zasady konkursu


 • Zamkni皻y Temat jest zamkni皻y
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

D.K..

  Semper invicta

 • Post闚: 2536
 • Tematów: 2078
 • P貫:Kobieta
 • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam w kolejnej edycji "Złotych Szaraków". Dla przypomnienia - ideą konkursu jest coroczne nagrodzenie najbardziej zasłużonych w danym roku użytkowników, w różnych kategoriach.

 

Regulamin Konkursu "Złote Szaraki"

1. Konkurs obejmuje następujące kategorie:

 • Największy wkład w forum - osoba która zasłużyła się dla forum w sposób szczególny, czy to jako zwykły użytkownik poprzez zakładanie wartościowych tematów, rozkręcanie dyskusji, aktywną działalność na forum, czy to jako osoba funkcyjna, poprzez pracę na rzecz forum (administrowanie, moderowanie, opracowywanie tłumaczeń).
 • Najlepszy zwolennik - wybierany spośród użytkowników, broniących stanowiska o istnieniu zjawisk paranormalnych, wierzących w teorie spiskowe, alternatywne.
 • Najlepszy sceptyk - wybierany spośród użytkowników, negujących istnienie zjawisk paranormalnych, starających się obalać różne teorie spiskowe, alternatywne.
 • Najciekawsze posty - osoba pisząca w sposób ciekawy, rzeczowy, zdolna przykuć oko nawet w pozornie nieinteresującym nas temacie.
 • Najwyższa kultura wypowiedzi - użytkownik wyróżniający się opanowaniem i spokojem, nie wdający się w wycieczki personalne, potrafiący przyznać się do błędu.
 • Najlepszy newsman - osoba mająca talent do wynajdywania ciekawych newsów, artykułów, informacji i zamieszczania ich na forum.
 • Najlepszy moderator - moderator, który najlepiej wypełnia swoją funkcję.
 • Najlepszy debiut - głosujemy na osobę, która pomimo krótkiego pobytu na forum, zdążyła już pokazać się z dobrej strony i wydaje się dobrze rokować na przyszłość. Wybieramy spośród użytkowników zarejestrowanych w 2020 roku. 
 • Najlepszy Redaktor/Tłumacz - głosujemy na użytkowników z grupy Redaktorzy lub Tłumacze, którzy w 2020 roku publikowali najciekawsze materiały.
 • Złoty Szarak Publiczności - głosuj na kogo chcesz i z jakiego powodu chcesz.
   
 • Nagroda im. Szczekającej firanki przyznawana za najdziwniejszą, najbardziej absurdalną lub w innym stopniu kuriozalną autorską historię paranormalną, jaka pojawiła się na forum w 2020 roku.

2. Każda kategoria posiada osobny temat.

3. Użytkownik może oddać maksymalnie po 3 głosy w każdym temacie (kategorii), np.:
 

1. Użytkownik A
2. Użytkownik B
3. Użytkownik C

 
Użytkownik wymieniony na pierwszym miejscu otrzymuje 3 punkty, na drugim 2 punkty, a na trzecim 1 punkt.
 
4. Uzasadnianie głosów nie jest obowiązkowe, ale bardzo mile widziane.
 
5. Głosować może każdy użytkownik zarejestrowany na forum nie później, niż do dnia 31.12.2020 r.
 
6. Dozwolone jest głosowanie na użytkowników, którzy usunęli konto na forum, pod warunkiem, że nastąpiło to w 2020 roku. Nie można głosować na samego siebie, a także na użytkowników w kategorii "Najlepszy debiut", którzy posiadali konto przed rokiem 2020, jednak je usunęli, a następnie w 2020 roku założyli nowe.
 
7. Każdy głos jest weryfikowany przez moderatora poprzez odpowiednią adnotację w każdym wpisie głosującego użytkownika. Jeśli użytkownik chce zmienić cokolwiek w oddanych przez siebie głosach, a post został już zweryfikowany, musi utworzyć nowy post z zaznaczeniem, że jest to aktualizacja poprzedniej wersji.
 
8. Głosowanie trwa do 14 lutego 2021 r., do godziny 22:00.  Głosy oddane po tym czasie będą nieważne. Termin ten może ulec przesunięciu.
 
9. Po zakończeniu głosowania moderatorzy podliczają głosy. Zwycięzcą zostaje użytkownik, który otrzyma największą liczbę punktów.
 
10. Zwycięzca danej kategorii otrzyma odpowiednie odznaczenie do profilu oraz 30 punktów reputacji. Drugie miejsce otrzyma 15 punktów, a trzecie 10. W przypadku osiągnięcia miejsca 1-3 przez użytkownika, który usunął konto na forum, odznaczenie do profilu i/lub punkty reputacji nie zostaną przyznane. Punkty reputacji nie przysługują również wyróżnionym w kategorii "Szczekająca firanka".

 

11. W przypadku, gdy w danej kategorii zagłosuje mniej niż 5 użytkowników, nagroda nie zostanie przyznana.
 

Pomysł konkursu: Aquila & Yaw.


 • 0

U篡tkownicy przegl康aj帷y ten temat: 0

0 u篡tkownik闚, 0 go軼i oraz 0 u篡tkownik闚 anonimowych

stat4u