Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego czuję to, o czym pomyślę?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

halinaeu.

    Zefireu

  • Postów: 27
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Hej,

 

Nie wiedziałem w którym dziale napisać

 

Otóż co pomyślę - czuję, np.

 

Wczoraj kiedy przestraszyłem się bytów (ktoś napisał, że go atakują), przezszło mi przez myśl (samo, że wchodzi mi przez czakrę korony.Faktycznie to czułem, mimo, że nie chciałem. Pomodliłem się ale poczułem, że byt w środku uciekł.... Pod ziemię (?) (mam czasami natrętne myśli o czakrach znajdujących się pod człowiekiem - gdzieś widziałem rysunek ale nie mówmy o tym). W nocy czułem z czakry podstawy, że strasznie wibruje i mnie coś ciągnie w kosmos. Jakby mi ciągnęło aurę czy energię nie wiem, czułem przy tym czyjąś obecność.

Co ciekawe - czasami kiedy się kładę i zasypiam to widzę i czuję dziwne rzeczy choć wiem, że są nierealne.

Przykładowo:

Kiedyś czułem, że jestem zamykany w trumnie - zacząłem się dusić

Przejdzie mi przez myśl, że ktoś mnie bije - czuję to na twarzy

Kiedyś zasypiając poczułem, że umarłem i że ciało się rozkłada - pomyślałem o czymś innym i przeszło

Kiedy przejdzie mi przez myśl pająk - boję się nagle, że jest obok i czasami czuję łaskotanie.

Kiedy mam natrętną myśl, że tworzę kulę psi - czuję to. Nawet jeśli jej nie tworzę a wyświetla mi się w głowie sama myśl - i tak to czuję. Najgorzej jak "myśli" same tę kulę wyrzucają w kosmos z jakąś informacją. Wtedy się naprawdę boję. I przez jakiś czas czuję tę myśl i tę kulę.

Wczoraj kładąc się widziałem (nie oczami ale tak realistycznie. Trudno opisać ale mniej więcej barwnie. Możliwe, że w głowie w każdym razie widziałem, nie pamiętam jak) Śmierć siedzącą w jakimś fotelu. Wyśmiałem tę wizję (?) i za chwilę widziałem jakieś diabły typowo z gier (skojarzyło mi się z Aatroxem z LoLa).

 

W każdym razie - dlaczego czuję myśli i dlaczego tego typu rzeczy "wyświetlają" mi się przed snem? Czy to kwestia podświadomości? Ostatnio mam głowę nabitą różnymi naprawdę chorymi myślami i naczytałem się różnych rzeczy i każdy (ogólnie) mówi co innego.

(czaicie myśl? myśl poszła w kosmos, że zniszczę Żródło czy coś wtf).


Użytkownik halinaeu edytował ten post 20.08.2020 - 16:03

  • -1



#2

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

nie wiem ale łap kolejnego minusa dla zasady
offtop2.gif
Wszystko
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych