Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uczucie przechylania się razem z łóżkiem na bok

duchy dom energia

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

natalia1995.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Historia dotyczy uczucia przechylania się razem z łóżkiem  na bok, którego doświadczyliśmy z bratem. Sytuacje dzieliło około 10 lat, a miały one miejsce w pokoju, w którym zmarła nasza babcia - dokładnie w tym miejscu, w którym stało jej łóżko, postawiony zostało nowe, z którego oboje korzystaliśmy (najpierw ja, potem brat po 10 latach - mieliśmy razem pokój). 

 

Gdy prababcia zmarła, miałam niecałe 4 lata, a uczucie zaczęło się pojawiać po okołu rok od tego wydarzenia. W nocy, leżąc tyłem do okna i przodem do pokoju, budząc się, czułam, jakby łóżko powoli przechylało się na bok, aż do pozycji pionowej. Było to dziwne, niepokojące uczucie - nie wiem co się dokładnie działo, bo nigdy nie otworzyłam oczu. 

 

Kilka lat potem mój brat 10 lat młodszy ode mnie przejął to łóżko, które nadal stało w tym samym miejscu. Też miał 5 lat, gdy zaczęły pojawiać się u niego uczucia przechylania się z łóżkiem na bok - w środku nocy, tyłem do okna i przodem do pokoju, powoli łóżko przechylało się aż do pozycji pionowej, a gdy już tak było, to wracało do pozycji wyjściowej. Mój brat też nigdy nie otworzył oczu. 

 

Mieszkanie to znajdowało się w bardzo starym budynku, a prababcia była dobrą osobą i często wyobrażałam sobie, że jest "dobrym duchem" domu. Jeszcze kilka innych dziwnych sytuacji miało miejsce, ale żadna nie powtórzyła się tak jak ta z przechylaniem się łózka. 

 

Czy to mogło mieć związek z duchami, prababcią i jakąś energią pozostawioną w miejscu jej śmierci?


Użytkownik natalia1995 edytował ten post 25.07.2019 - 21:41

  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To było złudzenie że łóżko się przechylało. Poza tym jak mieliście 4-5 lat to mogły wam się różne rzeczy w trakcie snu przytrafić.
  • 0



#3

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardziej wskazuje mi to na moment kiedy sen łączy się z jawą. Zjawisko paraliżu przysennego w momencie budzenia się lub zasypiania. Nie musiałaś, jako dziecko skupiać się na tym czy jesteś sparaliżowana czy nie. Ale jeśli łóżko przechylało się a z Twojej strony nie było spontanicznej reakcji sprawdzenia, co się działo, czy zeskoczenia z łóżka, to znaczy, że schodziłaś ze snu i prawdopodobnie byłaś sparaliżowana jeszcze. :)


Użytkownik Endinajla edytował ten post 26.07.2019 - 11:09

  • 1






Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: duchy, dom, energia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych