Skocz do zawartości
Proszę pamiętać, że od godziny 0:00 11 lipca do godziny 21:00 12 lipca obowiązuje cisza wyborcza.


Zdjęcie

Duchowny chce egzorcyzmować miasto przy pomocy samolotów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2144
  • Tematów: 159
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Duchowny chce egzorcyzmować miasto przy pomocy samolotów

 

Miasto Buenaventura w Kolumbii ma poważny problem z przestępczością. Tak wielki, że policja i władze miasta nie potrafią sobie dać rady z kolejnymi ekscesami. Osobą, która postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce jest biskup Rubén Darío Jaramillo Montoya.

Opryski z samolotu mają zmniejszyć przestępczość

  •  Według statystyk w 2019 roku przestępczość w Buenaventura wyraźnie wzrosła
  •  Katolicki biskup postanowił uporać się z problemem przy pomocy masowych egzorcyzmów
  •  Chce do tego celu wykorzystać opryski z samolotów

Buenaventura w Kolumbii nie jest spokojnym miejscem. Co roku dochodzi tam do licznych przestępstw o charakterze rabunkowym, jednak największym problemem są morderstwa. W okresie od stycznia do lipca 2019 roku odnotowano ich kilkadziesiąt, czyli o ponad 40 proc. więcej niż w tym samym czasie w roku ubiegłym.

 

Duchowny Rubén Darío Jaramillo Montoya uznał, że w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem dla miasta będzie zdanie się na siły boskie. Biskup postanowił napełnić zbiorniki samolotów pobłogosławioną przez siebie wodą święconą i rozpylić ją nad Buenaventurą. Będzie to elementem rytuału egzorcyzmowania miasta.

 

Włodarze Buenaventury uznali pomysł za dobry i zdecydowali się zapewnić biskupowi śmigłowiec używany przez marynarkę wojenną. Jest to sprzęt przystosowany do oprysków - podobno właśnie w ten sposób, jeśli wierzyć w teorię o chemtrails, rozpyla się nad naszymi głowami substancje, które mają na celu depopulację ludzkości. Biskup ma jednak zupełnie inny plan - jego celem jest przecież ocalenie niewinnych istnień przed śmiercią z rąk przestępców. Czy egzorcyzmy w formie oprysków pomogą? Czas pokaże.

 

Źródło

 

:D Tak więc... Co wy o tym sądzicie? :D


  • 2

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u