Skocz do zawartości
Zdjęcie

Piloci US Navy twierdzą że spotkali UFO


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Irey.
 • Postów: 465
 • Tematów: 60
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

„Wow, co to jest?”, „To fizycznie niemożliwe”. Piloci US Navy twierdzą, że spotkali UFO

 

d05a67c0519d7de88e88791b509f.jpeg

 

The New York Times” przytacza relacje pilotów US Navy, którzy twierdzą, że podczas misji treningowych wielokrotnie widywali niezidentyfikowane obiekty latające. Amerykańska marynarka wojenna w ostatnim czasie zmieniła zasady dotyczące zgłaszania „niewyjaśnionych zjawisk powietrznych”.

 

Jednym z rozmówców nowojorskiego dziennika jest sierżant Ryan Graves, pilot Boeinga F/A-18E/F Super Hornet z 10-letnim doświadczeniem w US Navy. Mężczyzna utrzymuje, że dziwne stożkowate obiekty poruszające się w kierunku przeciwnym do wiatru, pojawiały się niemal codziennie począwszy od lata 2014 roku do marca 2015 roku na dużych wysokościach nad Wschodnim Wybrzeżem.

 

Piloci zgłaszali przełożonym, że według ich obserwacji nie miały one widocznego silnika i nie emitowały spalin, a mimo tego mogły poruszać się na wysokości ponad 9 km nad ziemią z ponaddźwiękową prędkością. – To było tam przez cały dzień. Utrzymywanie samolotu w powietrzy wymaga znaczącej ilości energii. Przy prędkościach, które obserwowaliśmy, 12 godzin w powietrzu to o 11 więcej niż się spodziewaliśmy – relacjonował w rozmowie z „The New York Times” Ryan Graves.

 

Wow, co to jest? Spójrz, jak leci!

 

O obserwacjach pilotów US Navy w 2015 roku mężczyzna informował Kongres i Pentagon. Jak twierdzi, pod koniec 2014 roku niemal doszło do kolizji z jednym z tych obiektów, z czego powstał oficjalny raport. Niektóre z incydentów zostały nagrane. Jeden z takich filmów publikuje „NYT”, a nagrania już wcześniej trafiły do mediów. – Wow, co to jest? Spójrz, jak leci! – słychać komentarz jednego z pilotów. Mężczyźni widzą całą „flotę” latających obiektów i dywagują, czy to mogą być drony. – Te obiekty rozpędzały się do prędkości ponaddźwiękowej, a później nagle się zatrzymywały czy roniły zwrot. To fizycznie niemożliwe dla ludzkiej załogi – twierdzili piloci.

 

Obserwacje sierżanta Gravesa i innych pilotów w rozmowie z „NYT” komentował rzecznik marynarki wojennej USA Josh Gradisher. Przyznał, że nie wszystkie doniesienia do się wytłumaczyć. – Było wiele różnych zgłoszeń – zaznaczył, dodając, że w niektórych przypadkach chodziło po prostu o komercyjne drony. Wskazał jednak, że jeśli chodzi o część zgłoszeń, brakuje wystarczających danych, by je wyjaśniać. „NYT” podaje, że w ostatnim czasie siły zbrojne USA zmodyfikowały instrukcje dotyczące tego, jak zgłaszać spotkanie z „niezidentyfikowanymi obiektami latającymi”. Chodzi o to, by uzyskać od świadków bardziej konkretne informacje.

 

Źródło:

 

https://www.wprost.p...otkali-ufo.html

 


 • 1

#2

Bear777.
 • Postów: 26
 • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Coraz bliżej oficjalnego ujawnienia upadłych aniołów aka UFO przez satanistyczne elity.
Stawiam na koniec tego roku maks na przyszły powinno pójść.
 • 0

#3

Tiga.
 • Postów: 257
 • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Coraz bliżej oficjalnego ujawnienia upadłych aniołów aka UFO przez satanistyczne elity.
Stawiam na koniec tego roku maks na przyszły powinno pójść.

Ile stawiasz? Złożymy się o 100 euro? Jak ani w tym, ani w następnym roku nie będzie oficjalnego ujawnienia to prześlesz stówkę na konto. To jak?


Nie pierwszy raz piloci wojskowi natknęli się na tego typu przypadki:
https://en.m.wikiped...iki/Foo_fighter
 • 0Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u