Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nick Pope ostrzega przed UFO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#16

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie ma sie czym martwic , jezeli oni by nas chcieli zaatakowac to by juz to dawno zrobili.

Ja bym bal sie rzadu USA a nie obcych
  • 0

#17

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja bym bal sie rzadu USA a nie obcych


Albo tego co te "mózgi" (USA) mogą wymyślić względem Alienów... :-|
  • 0



#18

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

=]Albo tego co te "mózgi" (USA) mogą wymyślić względem Alienów...

No ciekawe co niby w tej sprawie mogą zrobić
  • 0

#19

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

=]Albo tego co te "mózgi" (USA) mogą wymyślić względem Alienów... :-|


juz raz (a moze i wiecej razy, ktoz wie) strzelali salwą w obce statki... wszystkiego mozna sie spodziewac. Nie znamy naszego obecnego polozenia (Ludzkosc vs Obcy).
  • 0



#20

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja myślę, że niewielkie są szanse na występowanie w kosmosie wielu, jeśli jakichkolwiek agresywnych, a zarazem zaawansowanych cywilizacji. Te dwie rzeczy raczej nie idą ze sobą w parze. Starczy popatrzeć na doświadczenia naszej własnej cywilizacyjnej historii.
  • 0



#21

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg mnie istnieją dwie możliwości ich bardzo częstych odwiedzin:  
1.Albo nas zaatakują,choć nie mają do tego powodu.  
2.Albo nas chcą w krytycznym momencie uratować(ale przed czym?)

Jest jeszcze trzecia opcja-może jesteśmy dla nich tym samym,czym dla nas szympansy w zoo ;-) Ot,taki ciekawy gatunek do pooglądania i badań ;-)
  • 0

#22

pawki.
  • Postów: 214
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Popieram przedmówce. Wydaje mi się, że oni na nas patrzą i badają naszą głupotę, sposób życia etc.
  • 0

#23

Maro.
  • Postów: 210
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niech atakuje mam stary gramofon kto zapoda jakies plyty presleya? dlatego nas nie atakuja :( bo elvis zyje ;)
  • 0

#24

Adrian113.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale dlaczego jesteście tacy pewni że to właśnie obcy są bardziej zaawansowanie technologicznie a nie my? Może to my już zaatakowaliśmy obcych a rząd USA ukrywa to przed nami :lol :
  • 0

#25

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może to my już zaatakowaliśmy obcych a rząd USA ukrywa to przed nami :lol :

To chyba najbardziej smiala hipoteza z jak spotkalem sie na tym forum :-D ;-)
  • 0

#26

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja myślę, że niewielkie są szanse na występowanie w kosmosie wielu, jeśli jakichkolwiek agresywnych, a zarazem zaawansowanych cywilizacji. Te dwie rzeczy raczej nie idą ze sobą w parze. Starczy popatrzeć na doświadczenia naszej własnej cywilizacyjnej historii.

Czemuż by nie ? Oni sa gdzieś tam (jeżeli wogóle istnieją) a my jesteśmy tutaj, a raczej byliśmy od zawsze. Nasza historia cywilizacyjna akurat jakoś tak się potoczyła, co nieoznacza że tak samo potoczyła się dla innych cywilizacji.
Nie zawsze duży jest głupi a mały jest mądry.
  • 0

#27

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nasza historia cywilizacyjna akurat jakoś tak się potoczyła, co nieoznacza że tak samo potoczyła się dla innych cywilizacji.

Podejrzewałem, że taki argument się pojawi. Uznawanie przedstawionego przeze mnie poglądu uzależnione jest od stopnia uznania podstawowych procesów społecznych oraz psychologicznych obserwowalnych na Ziemi za uniwersalne. Ja przytaczam tylko zdanie psychologów badań kosmosu w tej kwestii, z którym mnie osobiście trudno się nie zgodzić.
  • 0



#28

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przede wszystkim, pewne jest, że rozwój obcej cywilizacji musi następować w wielu dziedzinach równocześnie. Dlatego między bajki można włożyć historie, że jakaś rasa umie latać hiperprzestrzennymi statkami i jednocześnie nie zna genetyki, mikrobiologii itp. Jednakże rozwój społeczny to inna sprawa. Nie jest wykluczone, że mogła się trafić rasa szownistyczna chcąca eksterminować inne. Wystraczy spojrzeć na Ziemię, lata 30-40 XX wieku..
  • 0

#29

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie jest wykluczone, że mogła się trafić rasa szownistyczna chcąca eksterminować inne. Wystraczy spojrzeć na Ziemię, lata 30-40 XX wieku..

Racja Indoctrine, tylko powiedz mi czym skończyły się w naszym przypadku te eksterministyczne zapędy?
  • 0



#30

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale dlaczego jesteście tacy pewni że to właśnie obcy są bardziej zaawansowanie technologicznie a nie my? Może to my już zaatakowaliśmy obcych a rząd USA ukrywa to przed nami


Dobre pytanie :D i dla mnie taka teoria jest tak samo "prawdopodobna" jak i odwrotna, wszechobecnie poruszana. Bo niby czemu nie ? zaloze sie ze gdyby zalozyc w necie taka strone, poruszajaca atak USA na obcych, wylansowac ja, wypozycjonowac w google to szybciutko znalazlyby sie tysiace zwolennikow :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych