Skocz do zawarto軼i

Zdj璚ie

Cz貫kokszta速ne male雟two z Chile

• Zamkni皻y Temat jest zamkni皻y
62 odpowiedzi w tym temacie

vcore.
  • Post闚: 833
  • Tematów: 26
  • P貫:M篹czyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale mo瞠 wszed這 w proces hibernacji i akcja "serca" si zatrzyma豉...

Tak wszed這 , a Cia這 wysych這 :lol :

Tiamat
Do ma逍y to chyba nie podobne - ale ja zostane przy twierdzeniu ze to noworodek ludzki
w sumie jesli pisze ze jakies dziecko znalaz這 To "male雟two" zywe to nie mog byc poroniony p堯d ... a moze nie chciane dziecko ?
  • 0

jachu.
  • Post闚: 32
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiadomo te, czy "znalazca" nieco nie ubarwi ca貫j historii z tym, 瞠 to 篡這. Na porzuconego ludzkiego noworodka te mi to raczej nie wygl康a. Zbyt nieproporcjonalne kszta速y, d逝gie paluchy i przede wszystkim jest zbyt ma貫. Na ostatnim ze zdj耩 troch przypomina obcego - 鏀mego pasa瞠ra Nostromo, ale wynika to raczej z faktu ususzenia si istotki. Je瞠li jest prawdziwa, to raczej pochodzi z Ziemi i tak, jak napisa Tiamat, mo瞠 by ma逍im p這dem, ale te nie musi. Tak czy inaczej, raczej pozostanie to zagadk, bo "miniaturowy ludzik" w ko鎍u si wykruszy i ludzie zapomn o ca貫j sprawie.
  • 0

#33 Go嗆_prb

Go嗆_prb.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie wiadomo te, czy "znalazca" nieco nie ubarwi ca貫j historii z tym, 瞠 to 篡這.

Ten fakt potwierdza ca豉 rodzina. W徠pie, 瞠by wymy郵ili sobie to ot tak, 瞠by zyska rozg這s...
  • 0

Tiamat.
  • Post闚: 3048
  • Tematów: 29
Reputacja ponadprzeci皻na
Reputacja

Napisano

A bo to malo jest takich ? ;) pozatym dziwi mnie ze na zdjeciu widac ze trzymane to jest w walizeczce z wat, a nie w jakiejs formalinie.
  • 0

#35 Go嗆_prb

Go嗆_prb.

Napisano

A bo to malo jest takich ? ;) pozatym dziwi mnie ze na zdjeciu widac ze trzymane to jest w walizeczce z wat, a nie w jakiejs formalinie.

Najwyra幡iej nie maj lepszych warunk闚 ;) .
  • 0

Tiamat.
  • Post闚: 3048
  • Tematów: 29
Reputacja ponadprzeci皻na
Reputacja

Napisano

Ja rozwazam jeszcze inna opcje. Widzial kiedys ktos z Was syrene na sprzedaz na eBay'u ? nie zdziwilbym sie ze ta "maskotka" tez tam moze byc. Jest koles, ktory handluje takimi rzeczami, koles ktory zajmuje sie produkcja podobnych stworzen do filmow.
  • 0

vcore.
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tiamat
ale to raczej nie wyglada jakby by這 zrobione na sprzedarz , bo wrazenia w sumie nie robi ... i jeszcze jedna kwestia ze wyglada bardziej naturalnie niz te syrenki :P
  • 0

cinix.
  • Post闚: 129
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czy瘺y krasnoludek tudzie Ha豉ba豉,kt鏎y wpad w sza odchudzania :victory: :o
  • 0

Mariush.
  • Post闚: 4037
  • Tematów: 59
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Je郵i to nie zwyk造 FAKE, to mo瞠 to by po prostu wysuszony ludzki p堯d maj帷y ok. 2 - 3 miesi帷e. Taki p堯d ma ok. 7 cm d逝go軼i i jest ju praktycznie doskonale wykszta販ony pod wzgl璠em anatomicznym (ma nawet paznokcie, linie papilarne i mo積a bez problemu rozpozna p貫)
  • 0

bosopopiasku.
  • Post闚: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm... mo瞠 to jaki zdeformowany tudzie nierozwini皻y gatunek nietoperza. Tyle ich gatuneczk闚 przecie jest o kt鏎ych nawet nie mamy poj璚ia o przedziwnych paszcz瘯ach itp. a ich uroda pozostawia wiele do 篡czenia ;)
  • 0

vcore.
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mariush ja takze sadze ze to p堯d ... tylko ta wysunieta szcz瘯a jako nie pasuje do p這du ale to moze byc zwykla deformacja poprzez wysuszenie
  • 0

Jankess.
  • Post闚: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przyznam w pierwszej chwili jak zobaczy貫m te foty du穎 opcji mi przychodzi這 do g這wy. Ale po przeczytaniu wszystkiego te jestem za tym 瞠 to zwyk造 p堯d porzucony w taki spos鏏 przez jakiego lekarza od aborcji.
  • 0

#43 Go嗆_prabab

Go嗆_prabab.

Napisano

Przyznam w pierwszej chwili jak zobaczy貫m te foty du穎 opcji mi przychodzi這 do g這wy. Ale po przeczytaniu wszystkiego te jestem za tym 瞠 to zwyk造 p堯d porzucony w taki spos鏏 przez jakiego lekarza od aborcji.

Abortowane p這dy zazwyczaj nie 篡j. ^^
  • 0

Kabezecik.

Magia i Miecz

• Post闚: 479
  • Tematów: 28
Reputacja ponadprzeci皻na
Reputacja

Napisano

wg. mnie to fake,jakby takie "co " znaleziono to na pewno nie oby這 to sie bez echa w 鈍iecie nauki :]
  • 0

Darcyan.
  • Post闚: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

p堯d, szczeg鏊nie tak ma造ch rozmiar闚, nie prze篡豚y po wydostaniu si z cia豉 matki, a ju na pewno nie prze篡豚y 8 dni
  • 0

U篡tkownicy przegl康aj帷y ten temat: 0

0 u篡tkownik闚, 0 go軼i oraz 0 u篡tkownik闚 anonimowych

stat4u