Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy Słońce to gwiazda? - moje wątpliwości.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zastanawialiście się kiedyś dlaczego na nasze Słońce mówi się gwiazda? Z czego to ma wynikać. Już od pewnego czasu zauważyłem że coś tu jest nie tak i ktoś robi ludzi w balona. Mam tu rzecz jasna na myśli całą naukę o kosmosie a w szczególności astronomię.
Chodzi mi o prostą rzecz. Mianowicie każdy wie jaki kształt ma gwiazda

flat-earth-funny-memes-22-5b324bf9e1936__700.jpg

Więc tak jak napisane u góry tego obrazka. Dlaczego słońce nie ma takiego kształtu skoro jest gwiazdą?

Mam na ten temat swoją teorię ale chcę poznać najpierw wasze zdanie. Moje wyjaśnienie tego problemu umieszczam w spoilerze

Spoiler




#2

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Robisz sobie jaja, czy tak na poważnie pytasz?



#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Całkiem poważnie. Co o tym myślisz, czy to nie dziwne?
Ta czułem nie jesteś w stanie tego obalić i wyjaśnić czemu tak jest.



#4

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dosyć tego, Wszystko! Przesadziłeś! Doskonale wiesz, jako przedstawiciel grupy trzymającej władzę na forum, że tu nie ma czego obalać! Tu się trzeba bać! Tak, bać! Nie od dziś dobrze poinformowane źródła stoją na stanowisku, że falową naturę światła, tę, która odpowiada za satanistyczne zjawisko dyfrakcji, zaprojektowali Iluminaci (stąd nazwa)! Nie dość, że jesteśmy przez to prawie ślepi, to jeszcze wszędzie wokół widzimy - przez tę masońską narośl  w naszych oczach - gwiazdy Dawida!

Potworność! Obrzydliwość! Zwykłe draństwo! I takie tam...

 

Spoiler


Użytkownik Nick edytował ten post 15.03.2019 - 17:58




#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dokładnie nasz rację. To spisek sięgający swoimi korzeniami iluminatów, masonów, satanistów. Wmówiono ludziom oczywistą bzdure że gwiazda nie wygląda jak gwiazda tylko ma kształt kuli. Sfałszowano zdjęcia, nagrania żeby ludzie nie poznali prawdy.



#6

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja myślę że słońce wygląda jak gwiazda na zdjęciu zamieszczonym przez @wszystko, ale niestety od wielu dekad jesteśmy opryskiwani przez samoloty, a opryski te załamują światło, przez co słońce wygląda jak jakiś dysk. Pamiętam kiedy byłem dzieckiem słońce wyglądało jak gwiazda, dopiero 3 dekady temu wszystko się zmieniło. Jesteśmy okłamywani przez NWO i NASA, wszystkie zdjęcia okrągłego jak naleśnik słońca to zwykłe fotoszopy. Słabe w dodatku. Ja wim jak wygląda słońce w żeczywisości. Nie słuchajcie rządowych agentów. Otwórzcie umysły, i oglądajcie youtuba. Tam jest prawda prawdziwa, i każdy może zrobić research, o ile otworzy umysł. Nie bądźcie baranami prowadzonymi na rzeź. Słońce nie jest płaskim naleśnikem. Wygląda jak prawdziwa gwiazda bo jest prawdziwą gwiazdą.  Nie wieżcie swoim oczom i zmysłom. Uwierzcie moim słowom. Ja wiem jak naprawdę wygląda słońce. i na pewno nie jest to płaski naleśnik, czy jakaś kulka. Słońce wygląda tak:

 

pol_pl_Lampa-scienna-gwiazda-zolta-AT659

 Nie dajcie się omamić oszustom z 911,  997,  i  0800...,  kłamali w tamtych tematach kłamią i tutaj.





#7

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z wami, a Panjuzek najdosadniej przedstawil sedno sprawy. Co prawda ja nigdy nie mialem okazji zobaczyc słońca jako gwiazdy ale pamietam ze starsi koledzy mi zawsze opowiadali ze kiedys tak wygladalo i szczerze srednio wierzylem ale tak se kminilem ze cos w tym musi byc no bo gwiazda w koncu, nie. I teraz po latach jako swiadomy czlowiek wiem jaka jest prawda i ze te cholerne rzady nie dosc ze nas truja chemtrails to jeszcze nam slonce popsuli

LUDZIE JA TEZ KIEDYS SMIALEM SIE Z CHEMTRAILS I PONIZALEM LUDZI CO W TO WIERZA BO MYSLALEM ZE TO SYNDROM TZW KRADZIONYCH KANAPEK ALE W OBLICZU TYLU FAKTOW KLAPKI SAME SPADAJA Z OCZU NIE DAJCIE SIE OMAMIC I ZAWSZE WALCZCIE O PRAWDE!!!!!



#8

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież to proste. Gwiazdy widać w nocy. Słońce nie może być gwiazdą, bo widać je tylko w dzień.





#9

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up

 Ale słońce jest przecież gwiazdą, i to światowego formatu, Przyćmiewa nawet Hollywood, i Mrylinaa Mansona, czy tam Masona, jakoś tak. więc oczywistym jest że świeci w dzień. noc jest dla maluczkich, a słońce jest wielkie, tylko przegrało walkę z judaistycznymi bolszewikami, rządzącymi naszą cywilizacją.  Ale my znamy prawdę. miliony wychodzą na ulicę w wielu krajach. Mamy setki dowodów opisujących prawdziwy kształt słońca. Opłacane trolle nie wmówią nam że białe jest białe a czarne jest czarne. My znamy prawdę. słońce to gwiazda a nie naleśnik.





#10 Gość_Princess Luna

Gość_Princess Luna.
  • Tematów: 0

Napisano

Ale gwiazdy w rzeczywistości nie mają kształtu rozgwiazdy. Gwiazdy można porównać do ogromnych kul.



#11

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

One mają taki kształt właśnie tylko że zdjęcia słońca są sfałszowane i dlatego wygląda ona jak kula. Udowodnij mi że tak nie jest.



#12

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


 

Jesteśmy okłamywani przez NWO i NASA

Jak już wymieniasz skróty tych zbrodniczych organizacji, nie bój się pójść za ciosem i z odwagą przedstaw ich więcej! Jest nas wielu! Wyjdziemy na ulicę protestować przeciw  tym, którzy nas okłamują i zasłaniają prawdziwe kształty gwiazd !!!

 

 

Nawet Stella McCartney jakoś ostatnio dziwnie wygląda... default_hmm1.gif

 

stella-mccartney-2018_15.jpg?fit=2000%2C





#13

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ogółem to temat ładnie punktuje zwolenników i ich taktyke w dyskusjach. Pozdróweczki wariaty.



#14

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ziemia-jest-plaska_2017-07-26_13-33-11.j



Jest w końcu niepodważalny dowód
jezeli-ziemia-jest-okragla_2017-12-12_20

I kolejny: prawdziwe nieretuszwane od NASA.

15037499043051.jpg



#15

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystko - nie zmieniaj tematu! Tu mówimy o płaskich gwiazdach. Znaczy, tego... default_kolobok_redface.gif






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych