Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Nawiedzona Wieś Wisielców


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1

Mystery Hunters.
  • Postów: 29
  • Tematów: 19
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czas trwania 27:42

Polska lokalizacja - TAK

Opis - O rzekomo nawiedzonej Wsi Wisielców krąży wiele legend. Jedna mówi o białych postaciach widocznych we wsi po zmroku, druga o gasnących silnikach pojazdów po wjechaniu na terytorium dawnej wsi. Krążą również pogłoski, że wśród drzew po zmroku słychać niezidentyfikowane dźwięki dawnych mieszkańców wsi i zwierząt. A jeśli ktoś chciał popełnić samobójstwo, szedł właśnie tam, do rzekomo nawiedzonej Wsi Wisielców. Spędziliśmy tam całą noc, żeby sprawdzić, czy doznamy niewyjaśnionych zjawisk.

 


  • 3

#2

Ireth.
  • Postów: 123
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ciekawe miejsce, a jeśli kogoś interesują opowieści z tych okolic, oto ich garść: https://newsbook.pl/...wies-wisielcow/

 

Niestety nie mogłam przekopiować tutaj samego tekstu (zabezpieczenia strony przed plagiatem), a nie mam czasu na bieżąco przepisywać, stąd tylko odnośnik bezpośrednio do źródła.


  • 0

#3

Mystery Hunters.
  • Postów: 29
  • Tematów: 19
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ciekawe miejsce, a jeśli kogoś interesują opowieści z tych okolic, oto ich garść: https://newsbook.pl/...wies-wisielcow/

 

Niestety nie mogłam przekopiować tutaj samego tekstu (zabezpieczenia strony przed plagiatem), a nie mam czasu na bieżąco przepisywać, stąd tylko odnośnik bezpośrednio do źródła.

 

Dzięki, kiedyś czytałem już ten artykuł :)


  • 0

#4

Armagedon.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta kapliczka nie jest nawiedzona... Miejsce ma kilka legend, ale nie są one tak straszne jak te głupie nazwy filmików typu wieś wisielców. Zalecam Wam drodzy koledzy udać się w miejsce gdzie naprawdę spotkacie księcia tego świata:)


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych