Skocz do zawartości
Dołączona grafikaSzaraki wesoło wybiegły ze szkoły, zapaliły papierosy, wyciągnęły flasz... eee... to nie tutaj... znaczy się zapraszamy do głosowania w kolejnej edycji Złotych Szaraków!Dołączona grafika


Zdjęcie

Księżyc może być obserwatorium Obcych


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1

Agnieszka81.
 • Postów: 312
 • Tematów: 29
 • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Twierdzenie, że Księżyc jest stworzony przez kosmitów, brzmi śmiesznie ale są fakty, które żywią tę teorię i rozpalają naszą wyobraźnię.

 

Księżyc-570x300.jpg

 

Jesteśmy zaawansowaną cywilizacją, która dotarła do Księżyca. Wyprawy te przyniosły nam obfite dane na ten temat; jednak naturalny satelita naszej planety pozostaje tajemniczy dla badaczy.

 

Wielu ufologów uważa, że ​​Księżyc nie jest naturalnym satelitą, ale jest stworzony przez kogoś bardziej zaawansowanego od nas, prawdopodobnie kosmitów, z zamiarem wykorzystania go jako obszaru obserwacyjnego do badania ludzkości.

Z drugiej strony, inni uważają, że kosmici nie są tak bardzo zainteresowani ludzkością i używają Księżyca jako strażnicy.

 

Oto kilka dziwnych faktów, które zmuszą nas do ponownego przemyślenia, kto faktycznie zbudował Księżyc.

 

Warto wspomnieć, że Księżyc jest jedynym ciałem niebieskim w kosmosie, które nie obraca się wokół własnej osi.

 

W 1969 r. USA skonstruowały kapsułę kosmiczną, której celem było zderzenie się z Księżycem w celu zbadania  skutków. Szacowana siła uderzenia wynosiła około tysiąca kilogramów TNT.

 

Eksperci, którzy zaobserwowali fale uderzeniowe, zostali oszołomieni wynikiem. Księżyc podczas wybuchu wyemitował dźwięk jakby był pusty, podobny do uderzenia w dzwon.

 

Ken Johnson, który kontrolował uderzenie, powiedział również, że Księżyc wibruje w symetrycznej linii, tak jakby miał ogromne hydrauliczne rozpory zabezpieczające przed dotarciem wstrząsów w jego głąb sugerując, że jest pusty w środku.

 

W latach 70. Alexander Shcerbakov i Michaił Vasin opublikowali artykuł, w którym postawili pytanie: „Czy Księżyc jest tworem Obcej Inteligencji?” Artykuł zawierał dość poważne pytania i fakty, które podważały wszelkie racjonalne wyjaśnienia.

 

Czy-ktoś-z-twórców-Gwiezdych-wojen-znał-prawdę-o-Księżycu.jpg

 

Jedyną częścią Księżyca, którą można zbadać, jest jego powierzchnia, która zawiera minerały i niezwykle twardą materię. Jednak pobrane z niego próbki wykazywały oznaki  materiałów metalowych.

Naukowcy odkryli cząstki wysoko przetworzonego uranu, którego nauka nigdy nie była w stanie osiągnąć poprzez naturalny rozwój.

 

Innym faktem jest, że sam Księżyc jest starszy niż 4, 5 miliarda lat lub po prostu, jest starszy niż Ziemia o około miliard lat. Księżyc jest inny niż jakikolwiek inny znany satelita w całym wszechświecie. Posiada idealną zaokrągloną orbitę i niezależnie od tego, gdzie na nią patrzysz, jej druga strona nigdy nie będzie widoczna z Ziemi ze względu, że obrócony jest zawsze jedną stroną do nas.

 

post-28500-0-32961800-1533810933.png

 

Księżyc posiada duże ilości tytanu, który jest bardzo drogim materiałem na Ziemi, którego używamy do rozwijania zaawansowanych technologii, takich jak statki kosmiczne. Skały Księżyca mają w sobie dużą jego ilość. Harold Urey, który otrzymał nagrodę Nobla, jest nadal bardzo zaintrygowany tym faktem.

Jednak dziwne fakty pojawiają się każdego dnia, a nauka nie jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania. Czym jest Księżyc? Skąd się wziął? Co myślisz?

 

źródło: https://www.koniec-swiata.org


 • 0

#2

Tiga.
 • Postów: 259
 • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zawsze mnie fascynował nasz satelita ale:
' Warto wspomnieć, że Księżyc jest jedynym ciałem niebieskim w kosmosie, które nie obraca się wokół własnej osi.'

Księżyc obraca się wokół własnej osi:
https://pl.m.wikiped...rawa_Cassiniego

Użytkownik Tiga edytował ten post 09.08.2018 - 13:39

 • 0

#3

Wusowski.
 • Postów: 4
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Innym faktem jest, że sam Księżyc jest starszy niż 4, 5 miliarda lat lub po prostu, jest starszy niż Ziemia o około miliard lat.

 

Ciekawi mnie źródło owych faktów, bo według danych, jakimi dysponujemy na chwilę obecną, nasz satelita jest od Ziemi młodszy o około 10 mln lat.


 • 0

#4

Atomowy_jogurt_zagłady.
 • Postów: 476
 • Tematów: 24
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tutaj ciekawy film Pana, który przedstawia zazwyczaj dość postępowe teorie na temat pochodzenia i historii człowieka. Tutaj jednak przedstawia podejście klasyczne oparte na badaniach NASA, które to przecież zdaniem wielu UFOLOGÓW kłamie :) Tutaj macie iodpowiedzi na wszelkie pytania i moim zdaniem wystarczające potwierdzenie, że to co tu opisane nie jest niczym szokującym co można wiązać z kosmitami. :) Mowa o księżycu zaczyna się mniej/więcej od 18 minuty ale poprzedzającą część wykładu również polecam. 

 


Użytkownik Atomowy_jogurt_zagłady edytował ten post 09.08.2018 - 22:38

 • 0

#5

JemPlacki.

  Król Benzenu

 • Postów: 27
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ciekawy artykuł. Nie jestem pewien jednak co tej teorii, z tego co słyszałem księżyc nie jest starszy od naszej planety. Sama myśl, że księżyc może być pewną "Bazą" jest trudny do zrozumienia, chociaż z tego co pamiętam były teorię, gdzie według kamer astronautów znajdujących się na księżycu, można było zobaczyć pewne obiekty, które trudno było ustalić, więc jest szansa, że coś żyję na księżycu, jednak czy w środku? Sam artykuł jest ciekawy, być może coś w tym jest.


Użytkownik JemPlacki edytował ten post 13.08.2018 - 17:51

 • 0#6

Anunnaki.
 • Postów: 540
 • Tematów: 10
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

księżyc nie musi być pusty w środku,mogą być puste komory magmowe,tych komór może być tak dużo że księżyc może w środku wyglądać jak szwajcarski ser.

 

załóżmy że  "ktoś" żyje na księżycu i co? i nic,skoro było mnóstwo misji na księżyc usa/rosja dlaczego oficjalnie nie ujawniono tych faktów [pod warunkiem że coś tam jest] ..drugi problem to ludzka  destrukcyjna ciekawość,powiedzmy że znajdują bazę obcych z statkami i się tym chwalą publicznie,jak by to odebrali ludzie? jakie konsekwencje niosłoby ogłoszenie światu istnieniu obcej cywilizacji wyżej rozwiniętej od naszej,czy nie lepiej zachować język za zębami i ewentualny handel utrzymać w tajemnicy? (wymiana np. ludzkiego dna za technologie,np. owa obca forma życia obumiera i chcą wykorzystać nasze dna do naprawy/odbudowę gatunku w zamian za technologie)..problem z ludzką destrukcyjną ciekawością jest taki że ewentualne znalezisko by rozebrali na czynniki pierwsze i robili badania/analizy ewentualnie niszcząc obcy przedmiot..

 

jedyną zagadką jest owe "dzwonienie" księżyca.i nasuwa się związane z tym pytanie: czy technicznie dałoby radę wydrążyć małą planetoidę i zbudować w niej  jakiegoś obserwatorium? jeśli tak to dlaczego nie zrobić tego z księżycem czyli wydrążyć go,urobek wysypać i rozdrobnić na powierzchni a w miejscu wydrążenia zbudować bazę..


 • 0

#7

Agnieszka81.
 • Postów: 312
 • Tematów: 29
 • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

księżyc nie musi być pusty w środku,mogą być puste komory magmowe,tych komór może być tak dużo że księżyc może w środku wyglądać jak szwajcarski ser.

 

załóżmy że  "ktoś" żyje na księżycu i co? i nic,skoro było mnóstwo misji na księżyc usa/rosja dlaczego oficjalnie nie ujawniono tych faktów [pod warunkiem że coś tam jest] ..drugi problem to ludzka  destrukcyjna ciekawość,powiedzmy że znajdują bazę obcych z statkami i się tym chwalą publicznie,jak by to odebrali ludzie? jakie konsekwencje niosłoby ogłoszenie światu istnieniu obcej cywilizacji wyżej rozwiniętej od naszej,czy nie lepiej zachować język za zębami i ewentualny handel utrzymać w tajemnicy? (wymiana np. ludzkiego dna za technologie,np. owa obca forma życia obumiera i chcą wykorzystać nasze dna do naprawy/odbudowę gatunku w zamian za technologie)..problem z ludzką destrukcyjną ciekawością jest taki że ewentualne znalezisko by rozebrali na czynniki pierwsze i robili badania/analizy ewentualnie niszcząc obcy przedmiot.. [...]

 

No własnie dlatego nawet jeżeli cokolwiek wiedzą na temat istnienia Obcej Cywilizacji na Księżycu czy gdziekolwiek indziej, to opinii publicznej nie podadzą tego do wiadomości. Legła by w gruzach religia, a znając zamiłowanie rasy ludzkiej do zbrojnych konfliktów, to też pewnie zaraz by chcieli sobie Obcych siłą podporządkować.


Użytkownik Agnieszka81 edytował ten post 14.08.2018 - 07:35

 • -1

#8

asbiel.
 • Postów: 394
 • Tematów: 9
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No własnie dlatego nawet jeżeli cokolwiek wiedzą na temat istnienia Obcej Cywilizacji na Księżycu czy gdziekolwiek indziej, to opinii publicznej nie podadzą tego do wiadomości. Legła by w gruzach religia, a znając zamiłowanie rasy ludzkiej do zbrojnych konfliktów, to też pewnie zaraz by chcieli sobie Obcych siłą podporządkować.

 

Dobra dobra. Nie wierze w teorię o tym, że obca cywilizacja współpracuje w wąskim gardle z bardzo podzieloną geopolitycznie ziemską rasą inteligentną.  To są takie pierdoły opowiadane przez zwolenników, że ciężko w to wierzyć. 95% incydentów i wszelakich kontaktów dzieje się w USA. Nie wiem na jakiej podstawie obca frakcja kosmiczna by miała taką hipokryzję amerykańską wybrać jako operatorów naszego świata. Gdyby obca cywilizacja byłaby obecna w strefie około Ziemskiej ukazałaby się oficjalnie. Kwestie religijne z punktu widzenia wyższego rozwoju nie ma znaczenia a raczej wskazanym jest by takie cywilizacje szybko uświadamiać o samozagładzie i samo-zniewoleniu poprzez wiarę w duchy.


 • 1

#9

fussy.
 • Postów: 206
 • Tematów: 3
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

 

 Nie wiem na jakiej podstawie obca frakcja kosmiczna by miała taką hipokryzję amerykańską wybrać jako operatorów naszego świata. 

 

 

to oczywiste, pewnie też oglądają hollywoodzkie produkcje sci-fi ;)


 • 2

#10

Anunnaki.
 • Postów: 540
 • Tematów: 10
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jeśli nie ma ufo nie ma kosmitów  to co zbudowali niemcy pod koniec wojny? czym był haunebu,virill ?  czy nie może być tak że  wszystkie obserwacje o ufo to tylko wojskowe eksperymenty a wszyscy zganiają na coś co  może (ale nie musi) istnieć,drugą sprawą są sprzeczne zeznania i obserwacje astronautów jedni twierdzą że coś jest drudzy że nie ma nic  i komu t wierzyć,problem z księżycem jest "skomplikowany" bo  za dużo jest sprzecznych informacji.

 

nawet jesli księżyc to obce obserwatorium to na powierzcni musiałyby być jakieś anteny albo inne urządzenia do odbioru sygnałów/bodźców z otoczenia


 • 0

#11

asbiel.
 • Postów: 394
 • Tematów: 9
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

nawet jesli księżyc to obce obserwatorium to na powierzcni musiałyby być jakieś anteny albo inne urządzenia do odbioru sygnałów/bodźców z otoczenia

 

Gdzie talerze obcych ma oświetlenie, anteny i widoczny kokpit sterujący?

 

Nie wiem ludzie dziwnie podchodzą do tematu. UFO jest czyli statki międzygwiezdne, zaawansowana cywilizacja, która zbudowała wielkie obserwatorium. A wszystko co udało Ci się w głowie wymyślić to, że obalasz teorię bo nie miejsca na antenę. 

 

Takie tematy jak te są głównie filozoficzne czyli PO CO I NA CO a nie kwestie technologiczne. Zakładamy, że obserwatorium jest. Mamy za małe mózgi żeby jeszcze tutaj dyskutować o technologii. Guzik o tym byśmy wiedzieli. Czy wyszli z ery antenowej czy nie. Komunikacja pomiędzy członkami obcej rasy może być już dawno na poziomie chipów-kwantowych. Także z tą anteną to wylatujesz jak z kijem na myśliwiec F-16.


 • 0

#12

Tiga.
 • Postów: 259
 • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Telefony komórkowe w latach 90' miały wystające anteny, dziś zaś próżno takich szukać na zewnątrz obecnych urządzeń.
 • 0Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u